OD DROGE DO BOGA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ste culi da je Papa izdao 10 Bozjih Zapovijedi za vozace u prometu....tipa ne vozi pijan, ne nastavljaj voznju ako vidis nesrecu itd....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Šta da kažem?! I ja sam ,već sve rekla... :-D :-D :-D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Svi cemo se mi izleciti i ziveti srecno do kraja zivota jer nas bog voli :-D radi u nasu korist...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Kako moze da me voli neko ko ne postoji?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa ti zamisli da postoji hahahahha
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

NEMAM RECI......


BOLJE DA CUTIM.......
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

šou! .....must go on... :D
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

2 pitanja

Post by davor »

Dobro evo ja imam samo jedno pitanje,sta ako ovaj momak je stvarno dozivio sve to o cemu prica.Zar to nebi bilo prelijepo?I zasto toliko ubjedivanje da Bog nepostoji i toliko protivljenje njegovom misljenju(ispovjesti)Ovo su vec 2 pitanja.Momak kaze da je cist vec 7 god.,nesto ga drzi tih 7 godina.Nevjerujem da se mozes na nesto tek tako nafurati 7 godina..Svi mi znamo kako te furke brzo popuste,nafuras se na svasta ali za tri cetri mjeseca to jednostavno izlapi..Nemojte ga napadati i traziti od njega da kaze nesto sto nije.Mozda vjera ili religija ili kako je vec nazivate nije tema za ovaj forum,ali mislim da treba podrzati svakoga ko tako hrabro iznese svoje misljenje i kaze sta mu je pomglo da se izlijeci.Ljudi nemojte da kontriramo jedni drugima na kraju krajeva svi smo bili u istim govnima..Pozdrav
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

davore ..niko njega ne napada,ovde svako može da iznese svoje mišljenje-i to je ok...svi smo se mi ,kako ti kažeš,nafurali na nešto-žešće..čim smo uspeli da stanemo u svojoj propasti..svi mi verujemo u nešto..neko u Boga,neko u samog sebe..nemoj ovu konverzaciju da gledaš kao napad. Iniko ne kaže da on to zaista nije doživeo..jedino što ovde ne može da prodje-jesu laži,a onda bi ,veruj mi , shvatio da "Napad" ovde sasvim drugačije izgleda..
pozz
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

davor

Post by davor »

Ok.Meni je vise djelovalo kao napad na njega.Mozda sam se ja nafurao:)
Ali nemislim ni da je bila laz,jer shvatam ono sto mu se desilo i sta je dozivio.Cak i za sebe mogu reci da imam slicno iskustvo,ali nepisem o tome bas zbog ovakvih reakcija jer na kraju ispadnes jos i lud(ili misle da lazes)a ti htjeo u najboljoj namjeri da prenes svoje iskustvo.
A i mislim da ima pravo dosta ljudi kome se desila slicno cudo u zivotu,i svjesni su da je samo Bog mogao to cudo da napravi.Evo ja mogu reci konkretno za sebe ,poznavajuci samog sebe tj.onakvog kakav sam bio bilo je potrebno samo cudo da me promjeni,jer se u protivnom nikada nebi promjenio nego bi ostao onaj isti Davor koji bi pa i da se nedrogira ,citav zivot bjezao od droge plaseci se i tugujuci.Danas to nije tako i po tome vidim da je Bog umjeao svoje prste.Eto toliko.I hej puno pozdrava
Post Reply