Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Grof »

Jesi ziv jebo te, kad ces slat pricu na mail,a, i kad ces u cg
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Baba Naca »

Aj, VladiceM, prodje 5 dana... :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Evo Praseta, ali smoreno je prilicno... Pocela je da me dotice terapija koju primam, dvije posljednje injekcije me rade kao speed. Nevjerovatno je kako sam nervozan. Nisam u stanju novine da procitam, nemam zivaca. Jos samo da pocnem pegasys zalijevati alkoholom i utisak je kompletan.

Svire, ja sam zabranio konzumiranje przenog suvog mesa ujutro u kuci. Kad bih osjetio taj miris, bilo bi mrtvih :)... Bio sam na onom sajtu, nekad davno mi je Dracula dao link. Fakat mi je pretjerano patetican. Jebote, taj hcv uopste nisam dozivljavao kao nesto bitno, a tamo ljudi totalno promijenili nacin zivota i to. A horski kukaju. Kad ih covjek cita, stekne utisak da je ovo ozbiljna bolest, a ne zesca zajebancija... Sto se tice drhtanja ruku, tu gadost jos nisam pokupio. Kad si vadio krv za genotip ? Ja sam cekao tri sedmice na rezultate.

Grofe, nadao sam se za more da cu ici u jedno malo mjestu u Boki Kotorskoj... Medjutim, izvisio sam za poziv, pa sam izgubio volju. Svakako me jebe terapija, tek pocetkom septembra sam slobodan covjek. Ako tada dodjem na more, garant cu biti jedini gost dole. Plus onih desetak single gospodja u starackoj penziji iz Skandinavije i slicno... Mozda uspijem smuvati neku za sebe, pa da zajedno hranimo golubove u parku i igramo domina u domu penzionera.

Naco, hvala :). Od mene neces mnogo toga moci procitati, mislim da ce jedna knjiga biti moj maksimum. Cak se ne bih cudio da je objave posthumno. Nedovrsenu ili nesto... Citali smo slicne stvari (ja sam Stendal-a preskocio). A Agata me nervirala zato sto je Poaro nepodnosljivo ispravan lik. Ja volim budale...

Danas sam proveo prijatan dan (ako jos dobijemo fudbal veceras, bice najbolji otkako sam se vratio iz toplijih krajeva)... Bio na kafi sa Sanelom, Saletom i Yugom. Zhao mi je sto nisam uspio upoznati neke ljude, ali bice jos prilike. Joesspappa, Platinum i Goldy su mi izmakli za dlaku, mimoisli smo se... Jebiga.

Pozdravljam.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by PsyTechGirl »

Vlado_M wrote:Danas sam proveo prijatan dan (ako jos dobijemo fudbal veceras, bice najbolji otkako sam se vratio iz toplijih krajeva)... Bio na kafi sa Sanelom, Saletom i Yugom. Zhao mi je sto nisam uspio upoznati neke ljude, ali bice jos prilike. Joesspappa, Platinum i Goldy su mi izmakli za dlaku, mimoisli smo se... Jebiga.
Jaoj pa to je super!! Odlično !!
Baš sam ljubomorna sada.. Hoću i jaa da se druuuužim sa vaaamaaaa :cry:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by YugoStar »

Eeeeeeeeee,drug moj.....staces,takav ja zivot :wink: .

Fakat je bilo super !

:D
User avatar
Svire
Posts: 327
Joined: Fri Dec 28, 2007 12:15 am
Location: Pg

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Svire »

Vlado_M wrote:Bio sam na onom sajtu, nekad davno mi je Dracula dao link. Fakat mi je pretjerano patetican. Jebote, taj hcv uopste nisam dozivljavao kao nesto bitno, a tamo ljudi totalno promijenili nacin zivota i to. A horski kukaju. Kad ih covjek cita, stekne utisak da je ovo ozbiljna bolest, a ne zesca zajebancija... Sto se tice drhtanja ruku, tu gadost jos nisam pokupio. Kad si vadio krv za genotip ? Ja sam cekao tri sedmice na rezultate.
Ma da, smijesno. Jos kad uporedis sa ovim sa cim se mi ovdje borimo, HCV je pickin dim (da prostite). Mada, ruku na srce, i ovdje na ovom forumu ponekad ima patetike malo vise nego sto bi trebalo.
Davno sam ja vadio krv, nego je valjda taj doktor sto radi analizu bio na bolovanju ili odmoru, pojma nemam. Ima vremena, tek sam poceo.
Meni je najgore u ovoj terapiji sto te veze, moras non-stop da trcis kod doktora, po neke nalaze, upute, trte vrte, al dobro jbg. idemo dalje.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Baba Naca »

Vlado_M wrote:A Agata me nervirala zato sto je Poaro nepodnosljivo ispravan lik. Ja volim budale...
Xa, xa, a zato je gospodjica Marple looda i slatka, (bar meni bila dok sam bila tinejdzer)

I budi dobar kako ti sugerisu ljudi koji su prosli to zlo koje ja Bogu hvala ne poznajem....aj....odmaraj
ljubi babac PDT_Love_18
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Ne odmaram. Odmaranje mi je pravo dosadilo. Nisam se posteno naspavao vec mjesec dana. Zato sinoc odem na fudbal u salu. Odlucio da branim na golu, sto nije previse zamorno za penzionera poput mene... Ali, nakon nekog vremena ponijela me igra i to. Istrcao sam nekoliko kontri i pokusavao se vratiti nazad na gol. Jebote, nisam mogao da vjerujem kako se samo produzila dvorana u ovih nekoliko mjeseci. Sigurno je duplo duza nego kad sam posljednji put igrao... Lakse mi je bilo uprtiti gol na ledja i tegliti ga za sobom gdje god krenem, nego da trcim nazad iz napada u odbranu. Jutros su me boljeli svi dijelovi tijela, ukljucujuci i guzicu.

Pa sam poslije jos uzeo raditi sklekove. Prije godinu dana, sa kilazom otprilike istom kao danasnjom, u pet serija sam radio 250 sklekova... Sinoc uradio tri puta po 15, hahahahhahah. Razvlacio sam se kao yo yo po parketu. Bas je bio tuzan prizor. Da sam to radio u Holandiji, na javnom mjestu, odveli bi me odmah na eutanaziju... Ali eto, odlucio sam svake veceri odraditi malo sklekova. Valjda necu umrijeti od toga. Nemaju oni nekakav poseban efekat, osim psiholoskog na mene. Imam osjecaj da sam se transformisao u dzinovsku krusku... Jutros sam cak imao toliko volje da ceprkam po papirima. Imam mnogo posla, koji su mi natovarili za kucnu radinost, a mora biti gotovo do petka. Umalo nisam povratio od kontakta sa finansijskom matematikom. Cim vidim kamate i procenat i glavnicu i rizik i slicna sranja, dobijem zelju da skocim kroz prozor. Ali, maler sam zesci, zivim na prvom spratu. Vjerovatno bih se samo kao Jelena nekoliko mjeseci druzio sa stakama i pleo dzemper za decembar. A slab sam sa pletenjem. Lijeva ruka mi malo falsira.

Svire, u pravu si da je ovaj forum patetican. Samo, jebiga, ja sam na ovu patetiku ovdje navikao. Ne smeta mi. Vjerovatno sam i ja dio nje :)... Ti ono ponedjeljkom primas injekciju ? Kakav si ?

O papirologiji potrebnoj da ja primim injekciji, pisacu drugi put. Za to mi treba najmanje sat vremena rada. Moras koncept napraviti da bi uspio obuhvatiti problematiku :).

Odoh raditi sklekove. Jadna zamjena za seks.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Dobro. Ovdje je osvanulo lijepo jutro za umiranje. Za suicid. Vrlo malo boja ima napolju, osim crne i sive. Bas neprijatan izbor iz spektra, kao da je neki prokleti psihopata birao. Kontam da je narkomanima bas veselo. Ono, nema gorih meteoropata od jebenih dzankoza, svaki malo losiji dan postaje sjajna prilika za recidiv. Cijela stvar se pomalo osjeti i na forumu, ako izuzmes par banovanih povratnika sa novim imenima, plus nekog klinca koji u tinejdzerskim godinama zeli na metadonsko odrzavanje i vjeruje da je boga uhvatio za muda, sto se narkomanije tice, nigdje nikoga... Par likova je utonulo u duboko cutanje, a ja to cutanje ne volim. Ne volim jer znam sta ono predstavlja kod mene. Obicno znaci alkoholisanje ili drogiranje. Ili eventualno depresiju, toliko duboku da nisam u stanju upaliti kompjuter, telefon, zavezati pertle, popiti jutarnju kafu i procitati sportski zurnal. Nadam se da ce se ljudi vratiti.

Probudio me je zemljotres. Drugi u dva dana. Pojma nemam koji je ovo kurac, garant visa sila zeli da me jebe i ne dozvoljava mi da zaspim. Molio bih ove sto mantraju o njoj, da me spomenu u pozitivnom kontekstu u nekoj od narednih molitvi, te da preporuce milost za moju napacenu dusu... Taman sto sam sinoc zaspao kao covjek, poslije nekoliko sati jahanja kreveta, sve se jebeno zatrese. Obicno smece od zemljotresa, nije uspio ni luster posteno zaljuljati, ali mene je probudio. Da mi podari jos nekoliko sati prevratanja po krevetu... Rano sam ustao, umorniji nego sto sam legao. Osim misica koji me bole zbog sporta, osjecam kako mi mozak nije u najboljem redu. Nesto steka i preskace... Ipak, uhvatio sam samog sebe na foru i evo, 11:51 minut, a vec imam preko dva sata efektivnog rada na brojevima. Kvalitetno potroseno jutro, sto bi rekli normalni likovi. Mislim, ljudi smatraju da zive kvalitetan zivot ako rade kao crnci. Vrijeme utroseno u dokolici se smatra stracenim i sjebanim. Kazu da se trebas natovariti obavezama da bi imao manje vremena za razmisljanje. Dokolica vodi razmisljanju, a razmisljanje ubija... A meni se dokolica pravo svidja. Osjecam se bolje ako sam unistio sopstveni dan razmisljanjem, razvlacenjem po krevetu, slusanjem muzike i pisanjem.

Jedem suve smokve. Jadna zamjena za pivo. Strashno mi se pije alkohol, a to je vjerovatno razlog za ovaj besmisleni unos. Patetika, pisem sranja da ne bih pio. Mada, pisanje samo po sebi me tjera na alkohol... Fakat, opasno bih volio mlatnuti flasu gorkog lista, mislim da bi mi taman bio po mjeri. Da bi me ozivio i razmrdao. Unio bi nesto veselih boja... Dobijem jutros mejl od svog druga iz Beograda. Taj tip je nekad davno procitao neku moju pjesmu i kontaktirao me jer slicno pisemo. Objavio je dvije zbirke poezije, rece da mu je na promociju druge knjige doslo tacno osam ljudi... A stvarno covjek dobro pise. Kaze jutros da se moram prepustiti bolu i depresiji. To tjera na pisanje. I ubija... Ali umro sam cim sam postao svjestan samog sebe. Svaki otpor je uzaludan. Zato bolje da pisem. Jos rece da bi me trebalo zakljucati u kucu i ne dati mi da izadjem dok ne ispljunem iz sebe sve sto mogu... Tip sebe nije lisio piva. Nije lud kao ja. Ne pisa uz vjetar... Srecom po njega, ostao je na magicnom napitku i nikad se nije presaltao na drogu. Dok ja ne bih mogao ostati samo na alkoholu. Cuganje danas, za mene znaci heroin za neko kratko vrijeme.

Provalio sam da su ovi unosi na forumima veoma bitni za komunikaciju sa ljudima. Eto, sjedio sam na kafi u subotu sa troje likova i vrlo brzo provalio koliko se dobro poznajemo. Okej, svi se mi iznenadimo cinjenicom da niko nije bas onakav kakvim ga zamisljamo kroz pisanje, ali lako se popune praznine. I onda si u stanju i da pisanje covjeka kojeg si upoznao gledas kroz nove cvike, koje ti pruzaju potpuniji uvid... U nekim stvari jedni druge poznajemo bolje, nego sto se poznajemo sa ljudima sa kojima se intezivno druzimo godinama... Lakse je biti iskren prema tastaturi, nego prema zivim bicima, jebes ga. Mozda mene ispirise bekgraund tema. Neko plavo nebo i zelena livada. Dva tri vazdusasta bijela oblacica kao ukrasi na nebu... Bilo bi dobro da vidim isto i kad pogledam kroz prozor. Ili da to vidim kad visim na kafi sa ekipom. Mozda bih nesto i rekao.

Bas me interesuje kako ce pisanje izgledati za sto godina. Da li ce na ovom forumu biti normalno procitati - " I tako, onda sam se teleportovao na dernek klonova u Svrakinom Selu i uspio sam provesti cijelu noc a da ne popijem nijedan plezaurin" (plezaurin je vrsta gudre koja tek treba biti izmisljena. Kombinacija dopa i ekstazija, baca emocije na ekstazi, a daje ti samopouzdanje i mir i duzinu seksualnog odnosa kao heroin. Ili da procitamo: "Na Marsu sam upoznala slatkog decka. On tamo studira margloajologiju. Super nam je, zelimo da imamo brdo djecice, ali on mi je priznao da je intravenozni dopaminski ovisnik. Sta da radimo ?"

(Margloajologija je, naravno, danas nepoznata nauka - nauka o bicima Margloajima. To su mala cupava crvena bica tamnih ociju, sto lice na Mogvaje; Margloaje stvara ljudski organizam kao fizioloski odgovor na depresiju. Fora je u tome sto je oko 2090. godine provaljen nacin da se materijalizuje cjelokupan spektar emocija. Od tada, svaka individualna emocija ima svoj materijalni oblik, svoj niz komplementarnih bica koja nicu oko vas kada vas obuzme odredjeno emotivno stanje. Pa tako, kada utonete u depresiju, oko vasih nogu fade-in efektom nicu mali cupavi Margloaji: prvo jedan, pa zatim jos jedan, pa onda jos jedan, pa vam se jedan Margloaj pojavi na ramenu, pa jedan na rukohvatu fotelje u kojoj sjedite itd. - a konacni broj Margloaja zavisi od snage emocije).

Evo, jebote, oko mene nikle hiljade malih Margolaja, pentraju mi se po nogama i skacu po glavi. Jebu mi dalje tipkanje. Nisam u stanju vise da vam pisem... Odoh se zajebavati sa likovima.

Pozdravljam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by bojanol »

Ah, zemljotres, jutros dok sam jezdio ka svom radnom mestu, naravno, sa debelim zakašnjenjem, na radiju čuh vest o zemljotresu na Palama i setih se tebe. U to ime sam odlučio da prekinem svoju „čvrstu“ apstinenciju i gle čuda, popijem baš jedan Gorki, lažem, dva, ono, za sebe i svog virtuelnog drugara. Ok, usrao sam motku, ali ja mislim da je apstinencija i onako precenjena stvar, ispravite me ako grešim.
Pozdrav.
Locked