Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ruzicasti oblak

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by ruzicasti oblak »

...
Last edited by ruzicasti oblak on Wed May 27, 2009 11:01 am, edited 1 time in total.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by lela »

...baš sam jutros čitala ovo za frizerku i pomislila sam -e 'falim te Bože da je jednom muškarac žrtva silovanja,a ne samo žene.-
i negde sam pročitala da svi živi slave tvoj rodjendan.zamisli kad budemo svi (hrišćani) slavili isti datum...tvojoj sreći neće biti kraja.
usput, četiri dana si stariji od mene.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Cetiri dana :) ? I Boban je rodjen istog dana iste godine. Inace, ima nas mnogo nacickanih na kraju godine. Valjda nas roditelji pravili nekako s proljeca...

Ovdje je dan kao stvoren za pisati dosadni biznis plan. Vrijeme mi je pomoglo da obavim posao. Ne pamtim da sam ikad ranije u zivotu nesto zavrsio prije dogovorenog roka. Obicno bude u posljednjem trenutku ili zakasnim, pa trazim produzetke ili nesto.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by lela »

samo nek nas ima,nas jarčeva... mada si ti dosta iracionalan što i nije osobina jarca s obzirom na to da je jarac zemljani znak... a i horoskop je prodavanje magle... 100 ljudi-100 ćudi.
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Baba Naca »

Samo sam svratila da te pozdravim i da ti kazem da me uvek i uvek iznova odusevis.
P.S. I ja ponekad pricam sa mojim fikusom, iako su mi TU u sobi ukucani, zabludeli u internet i TV vode... :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Lelo, meni kazu da sam po podznaku budala. Jarac cvrsto stoji na zemlji, ali podznak mi je ribe, kao sto je Paramu znak... Eto, zvijezde su krive sto smo idioti :).

Naco, fikus je pravo dobar drug. Meni moj jos nijednom nije rekao nijednu ruznu rijec. I uvijek me saslusa, bez prekidanja i glupih pitanja... Nego, kako ces se to vidjeti sa Goldy za 7 dana ? Je li dolazis u ove krajeve ? Samopozvacu se na vas sastanak. Nametljiv sam tip.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Ovo je pravo dobra stvar. Virus Nimda je evoluirao u mom racunaru, mutirao u potpuno novi zivi organizam. Mislim, ima osobine zivog organizma, mijenja se, razvija, napreduje, uci… Cak ima i prokleti smisao za humor, jebo ga ko ga je napravio.

Tako je govno sad evoluiralo u nekakav vremenski mehanizam, tj. Na svakih (nisam jos provalio tacno koliko) dvadesetak minuta, restartuje mi prokleti kompjuter. Hladno ga restartuje i onda krecemo iz pocetka, Nimda, propali post koji sam kucao i razulareni i sjebani ja. Pravo nam dobro zajedno... Trenira mi djubre zivce. I brzinu kucanja i duzinu postova. Nemam vremena za unos duzi od 6 recenica. Ili 8 najvise, ako ne citam ono sto sam napisao (obicno ne citam jer mi je tekst uglavnom nepodnosljivo dosadan i predvidljiv)... Ovog puta odlucih da zajebem smrada sugavog, pa kucam tekst na lap topu sa zeljom da ga kasnije prenesem na zarazeni kompjuter i zalijepim na forum u okviru vremena koji mi je Nimda darezljivo dao na raspolaganje prije nego sto mi sjebe komp. Bas me interesuje u kakvog monstruma ce sutra mutirati. Kakva novost me sutra ceka ? Koje iznenadjenje ce mi novi dan donijeti ? Eksploziju personalnog racunara kao reaktora u Cernobilju, pretpostavljam. Kakve sam srece, Veliki Manitu mi je jedino to mogao namijeniti. Od debelog matorog najpametnijeg cinika ce samo dugmici da ostanu...

Osim tog virusa, nema nikakvog novog kvalitetnog zivog bica u mom zivotu. Prokletstvo baceno na mene vezano za seks ili druzenje sa osobama zenskog pola, nazalost jos uvijek djeluje. Brutalno nepogresivo. Bez trunke sanse da se bilo sta promijeni... Tako da ne samo da nista novo nisam odavno povalio, vec jos nisam upoznao nijednu novu zenu od septembra prosle godine. Iz tog razloga, dakle – silom prilika, jedna stara je ponovo u igri, od prije par mjeseci, ali sve to ide vrlo kilavo i neubjedljivo. Kao da u ovih 6 godina pauze nista nismo, jebiga, naucili. Cak bi se, ruku na srce, hladno moglo reci da smo se u medjuvremenu oboje prilicno ofucali; emotivno i mentalno i fizicki propali. Svi kvalitetni trenuci koje smo proveli u dvoje, otkako smo odlucili da evociramo uspomene, jedva da mogu ispuniti jedan prosjecno prazan i besmislen dan (kao sto je ovaj danasnji). Mnogo manje u odnosu na ono sto nosim u sjecanjima... A nadam se da ne cita ove redove jer sam ga u suprotnom popusio kod doticne dame. Ma, popusio sam ga sve i da ne ukucam ovaj post, pa ovdje se vec nakupilo vise od 80 stranica dokaznog materijala. Vrlo ozbiljnog i temeljnog. Samo da ga se docepa... I gdje su ti psihijatri vise, jebote ? Kad ce da me vode ?

Danas sam se prilicno isforsirao u teretani. Ispao sam jako glup. Upinjao sam, dahtao u sipku i gurao koliko i par upregnutih volova, dok izvlaci balvane iz sume za ljubav nasih postenih uspjesnih privrednika, nosilaca ekonomskog razvoja opstine u kojoj trunem. Bez obzira sto sam napravio dugo pauzu, nista nisam mogao da uradim na svjezinu. Cim sam usao u teretanu, nekako mi je dusa odmah bila u nosu. Tijelo je govorilo - stop, ali umu je bilo vazno da se kurci, odmjeri sa samim sobom. I tako je um izdavao komandu - "guraj, guraj, jebena mazgo!", a tijelo se dovijalo isisavajuci iz sebe posljednje atome snage i furalo dalje. Covjek je ponekad grub prema svom organizmu do tacke koja bi oborila i vola. Ali organizam je isto tako jedan mali svijet koji ocajnicki zeli da prezivi. I zato se prilagodjava okolnostima, i volji svog ludog uma, kao i drugih ludih umova. Izbacio sam 85 kilograma dva puta. To znaci da bih 90 mozda mogao jednom gurnuti. Jednom ili nijednom… Kao u seksu. Jednom ili nijednom. Mnogo cesce nijednom nego jednom. Ipak, dobro se sad osjecam. Istrosio sam se maksimalno, isfurao i izbacio negativne emocije i frustracije. Sad sam blazen i miran kao beba, kad slatko podrigne poslije dojenja i usni najljepsi san... Svrbi me vjecito crveni prokleti nosinger ali nemam dovoljno snage da podignem ruku i pocesem se. Zapravo, jedino sam jos prstima u stanju da mrdam. Ni za sta drugo nemam energije. A ujutro cu, pretpostavljam, dobiti sjajnu priliku da se potpuno upoznam sa anatomijom sopstvenog organizma, sa posebnim osvrtom na misice. Sve i jedan ce da me zaboli. Ukljucujuci i one na tabanima. I one, koji se koriste kad mrdate usima… Ti narocito rade dok se kilavite nad tegovima. Tako mi i treba kad sam se kurcio u teretani, napaljeni jarac. U pravu si Lelo, pravi sam jebeni tvrdoglavi matori jarac. Napaljeni... Ali nalazi su mi danas bili do jaja. Nemam pojma u cemu je fazon, ali dobio sam najbolje nalaze otkako sam krenuo sa pegazisom. Ja sam prokleti fenomen, interferon prija mom bolesnom organizmu. Budala postaje sve jaca od njega. Krvna slika mi se popravila, kao da me je sestra umjesto La Roche-ovim sranjem, u rame radila cijedjenom cveklom. I sta je jos dobro za krvnu sliku ? Kupus ? Da, kupusom i cijedjenom mrkvom. Danas kvrna slika 155, a bijela krvna zrnca 5,1... Fenomen.

Znam da bi mi najpametnije bilo da sutra lijepo odmaram. Da prespavam dan, kao da ga nije ni bilo. Da se prekusutra probudim svjez i zdrav i odmoran. Da sprzim u Trebinje na vikend, pun ljubavi i seksualne energije i novca... Ali, taj film necemo gledati. Nazalost, sutrasnji dan mi je prebukiran obavezama, kako se to samo moze desiti tipu na jednogodisnjem bolovanju. Npr. sutra moram kod svoje drage doktorice na infektologiju da bih primio terapiju. Zatim imam sastanak sa tipom kojem sam sacinio biznis plan, da bih mu uspio izvuci manji novcani honorar, jedva dovoljan za krace putovanje. A kao slag na torti, poslijepodne moram provesti u Sarajevu. Imam poslovni sastanak sa nekom dvojicom glavonja prdonja u gradu, vezano za investicije na finansijska trzista u regionu, sa posebnim osvrtom na potencijale sarajevske i banjalucke berze... Mozda dodje i televizija da me snima. To je u 16:00, ako sam dobro shvatio.

Ako prezivim Nimdu mutanta, naravno.
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 30, 2009 10:58 am, edited 1 time in total.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Ne vjeruj svemu sto procitas od mene. Nimda je preuzeo kontrolu i pise gluposti. Mislim da necemo morati zvati Dzemilu :wink:

Trogir ?! Znaci da ce vam biti pravo bezveze :)...
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Baba Naca »

Xa, xa, VladiceM kralju,
zezas i ti Nimdu, nije da nije, vidi koliki ti post "dozvoli" da izbacis.
(Trogir - jedva cekam :rock: )
PDT_Love_18
babac.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
Locked