Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
PAJAarh
Posts: 19
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:51 pm
Location: Groblje slonova,VRACHAR

Post by PAJAarh »

A kada smo ko you tube a evo trailera za film ciji prvi deo me je odusevio(matrix)


http://www.youtube.com/watch?v=azXROCmdXS0

pozdrav od mene i Neo a
Puno obecavao na mnogim poljima,nazalost u ovoj najvise opravdao visoka ocekivanja!


ex PAJA!harvardpaje
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Upravo radim kancelarije u bgdu ljudima koji rade berzu.Imaju dilere,menadzere (naravno bez toga se nemoze)raznih vrsta ali i anliticare.
To su mladi dosta intiligentni ljudi koji izucavaju trzista i sve njihove aspekte i onda sve tako sazvakano daju, valjda menadzerima.No izgleda su jako uspesni(ako su uspesni ko skrti,onda delta cuvaj se!)
Hahahhaha, mene smatraju mladim dosta inteligentnim tipom koji non stop izucava trzista i gadja se proracunima i podacima i brojevima bez grafika (mislim da je tehnicka analiza kurac) i tako to... Ali kad zagrebes ispod povrsine, hahahahhaha... Pa, pojavi se nesto sasvim drugo.

Ova ponuda za posao je pravo dobra, ali nije mi lako da prelomim. Jebes vecu platu, meni to nista ne predstavlja. To je za mene samo jos par tiketa vise mjesecno, ja bih te pare svakako prokockao... Jebes vecu fotelju, to samo znaci vecu odgovornost. Ja mrzim odgovornost, zelim da spavam i da se od mene nista ne ocekuje. Ako od mene nista ne ocekujes, nema teorije da te mogu razocarati. A pun mi je kurac ocekivanja, vazda se nesto ocekuje od budale... Jedino me privlaci onih 10 % akcija, cini mi se da bi mi to moglo ostati. Mislim, nisam ja neki mnogo zajeban strucnjak i nezamjenljiv. Ma, nisam nista posebno. Ali imam mrezu klijenata koji su se navikli na mene i koji bi sa mnom presli u novu kucu... To njima treba. Lijepo im stvorim mrezu i onda se ponovo pocnem rokati... Onda dobijem otkaz i vozdrica... Ali onih 10 % ostaje. A to bi za nekoliko godina moglo vrijediti barem 10 puta vise. Ipak, u firmi u kojoj sad radim mi je pravo dobro. I ljudi mi nisu okrenuli ledja ni kad sam bio najgori. I kako sad da im zabijem noz u ledja. Jebiga.

Nego, bio si me zabrinuo. Sta ima kod tebe? Jesi na blokovima ?

Sinoc je FMP pregazio Fenerbahce Ulker. To je bilo strashno gledati. 30 razlike na poluvremenu, a sve novi klinci. Okej, vecinu znam jer pratim i juniorsku i kadetsku kosarku, ali opet je iznenadjenje. . Nisam pio ni alkohol, svega zveknuo 2 pive. Prosao jedan tiket a na jednom cekam tri zicera, Čelzi, Seltik i Verder. Laganica... I suncan je dan pravo. I ne zelim nikakve obaveze ni brzinu. Odoh da gluvarim.

Ugodan vikend i to.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

... Nisam pio ni alkohol, svega zveknuo 2 pive....

Ovo je do jaja. Mogu to da shvatim. Ali nije baš pohvalno.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Jbg Dovla, zivi se u surovom svetu kapitalizma, bez emocija. Nemoj to sto ces nedostajati ljudima u staroj firmi i sto su bili dobri prema tebi uzimati kao bitan faktor protiv novog posla.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

radi samo onako kako tebi odgowara!stawi na jedan papir za i protiw...shta dobijash...shta gubish...nadam se da cesh donijeti prawu odluku za sebe u swakom sluchaju...pussa
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Pritisnuh jebeno carobno dugme i nestade mi pola metra teksta... A nadrkan sam do maksimuma.

Jebiga. Jebiga.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Uzeh sad da razmisljam kako ste vjerovatno u pravu. To valjda tako ide. Ljudi idu tamo gdje im je bolje, trudeci se pri tom da se što manje osvrcu...

Ali opet, zasto to meni sve treba ? Svi ti tripovi o karijeri i parama i navodnom uspjehu... Ja sam tempirana bomba, potpuno sam siguran u to i znam da mi malo nedostaje pa da ponovo padnem (treba mi 50 dana vremena). A ako ponovo pocnem sa gudrom, sve drugo postaje nebitno. I sve pada u vodu. I cemu onda trud ?...

Veceras igram kosarku u sali. To je dobra stvar. Ponedjeljak je dobar dan. U toku dana imam previse posla da bih stigao da razmisljam, a onda pocinje utakmice druge lige Njemacke uz mogucnost kladjenja uzivo, zatim basket do smrti... Pa spavanje bez glupiranja. Bas fino.

Odavno mi se nije javio osjecaj da bi iz glave mogli izroniti neki stihovi i to... A evo danas me unutra nesto kao zulja.

Ok, mozda nisu u pitanju stihovi, mozda je ipak rijec samo o tumoru... Vidjecemo.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

A mozda je obicna sracka...
Ne znam sta bih rekla u vezi tog mjenjanja posla ... sta ja znam, normalno je da svako ide gdje mu je bolje, ali mislim da treba uzeti u obzir da je promjena posla zesci stres za svakog normalnog covjeka, a kamoli nekoga ko je svijeze skinut...
Mozda zvuci glupavo, ali dovla, ako se brate osjecas komotno na trenutnom poslu i zaradjujes koliko ti je dovoljno, sto bi sebe majke ti izlagao nepotrebnom stresu?
Da sam na tvom mjestu, sacekala bih da se malo stabilizujem, pa tek onda ganjala nesto bolje...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ja se upravo tako osecam, radim na poslu koji i nije neki, ali me ne smara bash previse, i nije losha kinta. Razmishljam o promeni posla, ali mislim da jos nije doshlo vreme, ali blizi se, blizi se.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Bas tako. Tvoj posao je pravo dobar, ako sam dobro provalio o cemu se radi...

Kod mene ce biti ono sto bude. Opet u petak imam razgovor i ako se dogovorimo, jebes ga... Odoh.

Nego, danas je utorak 02.10. i Ljubisi je rodjendan (star konj), a ja sam prokleto zaboravio... Zvao on mene da mu cestitam :). Veceras pijem, a potrebno mi je to. Mnogo.

Strashno sam umoran. Toliko je problema... Sjecam se kako sam u januaru navodno bio lud od pritiska i dop mi je kao trebao da se opustim. Ono u januaru je obicna zajebancija u odnosu na danasnju situaciju. A kroz ovo more govana plivam sam, bez gudre kao pojasa sa spasavanje. I cini mi se da sam prilicno ocvrsnuo, navikao se na smrad... Solidno balansiram. Dzanki zivot mi je mnogo pomogao. Nema boljih lazova i manipulatora od narkomana, a pola mog posla je laz i manipulacija... Smijesno. I odvratno.

Idemo dalje...
Locked