Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Vlado_M wrote: Na onom jebenom prozoru, gledajuci zivot i pisuci post na forumu, osjecao sam se lose zato sto sam zelio da budem sposoban okrenuti broj fona od tih nekoliko pomenutih ljudi, izaci sa njima na kafu i sok i dobro se osjecati. Ili barem to podnijeti... Ali nisam sposoban za to jos, uvece. Danju mogu, okej je. Uvece ne. Pogotovo ako bi oni narucili alkohol i u gradu u kom sam bio...
Uhvatih se u lazi. Dobro mi je bilo i na prozoru, bas mi je islo pisanje te veceri i prijatno sam se osjecao. Trebali su mi mir i tisina. Ali zelio sam prokleti razlog da izadjem napolje i napijem se kao svinja. Savjest mi nije dala, pa sam se zato lose osjecao.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Idiot

Post by vudd »

Vlado, ateista u tebi,usro se od straha da slucajno nece ispusiti :)
Znas kako ja gledam na sve.Leptir,smrdljivo govno i to...ali nece moci tako.Ne ide...
Ima jedna lijepa misao,jednog dragog starca

''Kad se dobitak gleda izbliza,vidi se kao dobitak.Kad se gleda iz daleka,vidi se kao gubitak.
Kad se gubitak gleda izbliza,vidi se kao gubitak.Kad se gleda izdaleka,vidi se kao dobitak.
Dobijanje Boga jadini je dobitak,koji je dobitak i izbliza i izdaleka''

I rece@vjeraufanjeinada''kad trazis sebe,nacices i Boga''.(Moje shvatanje Boga)
E sad...,znam kako biva kad se sve pojebe u glavi i kad kazem''Ma jebite se svi...''Ali treba pokusati
Pozdrav Vlado.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Kopao sam po starim stvarima jutros, hoce stara da odnese u crveni krst. Kopao sam i po kutiji sa tekstovima iz srednje skole :). Kopam i po sebi. Pronasao sam i novu alatku, proucavam je. Obecava mnogo, skoro kao i moj sponzor :)... Po jednoj teoriji koja mi se svidjela- mi ne zivimo svoj zivot, zivimo svoja uvjerenja o zivotu i nasoj ulozi u njemu, koja su mnogo rano formirana i nalaze se u podsvijesti... Dakle, da, zivot jeste plastelin u nasim rukama, oblikujemo ga, ali na nacin kako nam to podsvijest nalaze. Svjesni dio nas manje vise ima ulogu da racionalizuje iracionalno... Nisam se napusio, stari mi :). Logicno je kao tekstovi Obojenog Programa. A Kebra se kao sto znamo, nije radio travom. Nebo, nebo, plavo je... Sad odoh na kafu i sportski zurnal. Laganica. Raspolozenje kao nebo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BJEILzuZ8ns[/youtube]
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Idiot

Post by dete svemira »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Ovu pesmicu nisam 1000 godina cula!
heheheehehehe!
Super,Vlade...
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Zagrljaj za tebe. Nadam se da ce biti okej ono sto si mi pricala :). A bice, prije ili kasnije uspjeces jer to je prava stvar za tebe...

Vlado je danas dobio dozvolu od doktorice da svoje tijelo izlozi ozbiljnijim naporima. Od sutra - dizanje tegova. Posto nisam opsesivno kompulzivan tip, necu pretjerivati :).

Bas dobar dan kod mene. Steta sto sam prestao piti, vrijedilo bi proslaviti :)... Ovako odoh previse u ispravne likove. Vec sam dosadan, a uskoro cu postati nepodosljivo dosadan. Kao ovaj ex dzanki na forumu, Sale... :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nnGyH-EV6iE[/youtube]
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Idiot

Post by saša-ex »

;)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
vjeraufanjeiljubav
Posts: 113
Joined: Wed Feb 14, 2007 12:13 am
Location: split
Contact:

Re: Idiot

Post by vjeraufanjeiljubav »

Vlado_M wrote:Po jednoj teoriji koja mi se svidjela- mi ne zivimo svoj zivot, zivimo svoja uvjerenja o zivotu i nasoj ulozi u njemu, koja su mnogo rano formirana i nalaze se u podsvijesti... Dakle, da, zivot jeste plastelin u nasim rukama, oblikujemo ga, ali na nacin kako nam to podsvijest nalaze.
Jutro Vlado i drustvo,

ovo sto si napisao i jos radikalnije opisuje Anthony De Mello Indiski duhovnik i Isusovac. On kaze "Da bi situacija bila još tragičnija, tu je i činjenica da su mnogi medu nama do te mere bili izloženi pranju mozga, da nisu čak ni svesni da su nesrećni - kao čovek koji sanja, ne znajući da samo sanja.
Koja su ta lažna ubedenja koja nam blokiraju put ka sreći? Evo nekih.
Prvo: ne možete biti srećni ako nemate sve ono za šta ste vezani i što smatrate tako dragocenim.
Sušta laž. Ne postoji ni jedan trenutak u vašem ži¬votu u kome nemate sve što je potrebno da biste bili srećni. Vaša nesreća potiče od toga što usmeravate svoju pažnju na ono što nemate, umesto na to što u određe¬nom trenutku imate."
Ima dosta njegovih knjiga na tu temu a ima i vise knjiga koje se svode na temu svijesti o zivotu koji zivimo.
Ako je vazno ostavite komentar na blogu tamo sam cesce. Bog vas blagoslovio.
http://vjeraufanjeiljubav.blog.hr/
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Pozdravljam... Danas sam se toliko iscrpio da sam ubio filosofa u sebi. Umro je taj prokleti seronja, konacno...

Trebace mi sutra i prekosutra pomocnik da se pocesem po licu. Ne mogu podici ruke. Ali pravo se dobro osjecam. Jedino me je sjebo lik iz ogledala... Strasno koliko sam smrsao za vrijeme terapije, interferonske i one dodatne. Ma, nema veze. Bitno da se dobro osjecam. Sutra nastavljam sa terapijom zeljezom. To fakat lijeci. Jebes sedative.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yZqPkerFzpE[/youtube]
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Idiot

Post by Boban »

E, i ja sam ceo dan bio u ciganskom naselju delio garderobu klincima i pricao sa njima.Jako sam iscrpljen i idem da crknem do sutra.Pozdrav
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Idiot

Post by AnAna_mo »

Vlado_M wrote: Strasno koliko sam smrsao za vrijeme terapije, interferonske i one dodatne.
Pa to je izgleda bas praksa kod interferona. Ovaj moj je dvije ipo godine totalno čist od svega, živi baš cakum-pakum, ali gori je sada nego kada se furao, živio u ruševini i ostale popratne stvari uz to...I još što stalno ima povišenu temperaturu. Baš mu je došlo na naplatu.
Potpis.
Locked