Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ne znam kako bi me mogla zajebavati, gluvarenje uz kazan rakije je jedna od onih malih gadosti koje zivot cine podnosljivijim... Ja sam protiv ulaska u EU, ako ni zbog cega drugog, onda zbog kazana. :)

Raskorak, nisam gledao film. A prvenac me uvijek smlati, tu si u pravu :).

Veceras igram kosarku. Ulazim lagano u ritam, dvaput sedmicno na dva kosha. Jos malo pa necu biti mrtav konj... A sutra memorijal Mirza Delibasic u Sarajevu. Fino.

A prije svega toga ? Mozda sad odem ubaciti u aparat 20 maraka da vidim sta ce biti...
User avatar
narko
Posts: 180
Joined: Tue Sep 25, 2007 1:44 pm
Location: more

Post by narko »

hehehe ....Rakijada u Pranjanima...
vrhunski klip... za njih smo svi male bebe

http://www.youtube.com/watch?v=V4gkgoAu2-E
I start to think, and then I sink, into the paper like I was ink...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

cuj kako...mislim, necu sada sve da otkrivam...ovaj...ja nisam neki ljubitelj rakije, posto nisam ni neki kapacitet i uglavnom zavrsim sa rigoletom... al' recimo pravo gotivim kuvano vino...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Hahahhahahah, pogledao sam klip. Nevjerovatno.

E Zona, imam i ja druga koji ne moze da podnese vise od 3 piva ali je pravi entuzijasta... Tip ne odustaje bez obzira na posljedice.

Kuvano vino je dobro... ako ne planiras da se ujutro probudis.

Kako sam se samo veceras istrcao. Osjecam se kao da sam skinuo planinu sa sebe. A smrdim za medalju. Iz carapa izbija ciklon B. Srashno.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa eto ja sam ti tu otprilike u kategoriji sa drugom...jos ako pijem na prazan stomak, bukvalno me odnose kuci ...
evo i ja gledam klip...mahhahah e kralja dize ficu ba mahhahah..
nevezano, ali pogledajte ovo...
http://www.youtube.com/watch?v=--Vaz9jW ... ed&search=
tip je navodno neki pravo popularan madjarski reper...samo ton je uzasno los, tako da morate da pojacate do daske...mene obara svaki put kad gledam...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Rest in peace :-D :-D :-D Ovi su stvarno dno!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

jesi skonto' da kaze yi umjesto yo ...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Al gde su nasli onu cetvoricu sto se ubacuju u refrenu???
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

na psihijatriji pretpostavljam...
User avatar
PAJAarh
Posts: 19
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:51 pm
Location: Groblje slonova,VRACHAR

Post by PAJAarh »

Uf dobro je za poso,javi sta i kako je ,pamet u glavu-netrebam da ti kazem citajuci te shvatis imas i visak(taj visak te i jebe) pameti,narvno.
Inace nekom zgodom imao sam mogucnost dvodnevne degustacije belgiskih piva.E TO je zemlja piva i ljubavi prema pivu.Tamo inace se vecina dobrog piva radi po manastirima i stvarno svasta ima.Sto je najbitnije oni svoju proizvodnju piva tretiraju ko vina ,znaci poreklo i sve ostalo, sem probe-proba se sastojii iz ispijanja case piva (2,8dcl)popiti iz tri gutjalja jedan za drugim!Baje ko vinari ispiju i kazu koja vrsta ali i iz kog manastira(dodje ti ko vinograda)
Elem probah piva od mlecno belih(da doslovce neko na Hog...den,zen) do viski boje uf sta me snaslo.Inace jedno mojih omiljenih piva stella artois je tamo recimo- vajfert.Ok nije najbolje jeftino( jelen kod nas) ali daleko od najgoreg(MB pivo).I jos da znas da tamo piva prave manastiri koji se utrkuju
a nemaju ni najmanju zelju da ih prodaju ogrmnim proizvodjacima-blago njima.
Upravo radim kancelarije u bgdu ljudima koji rade berzu.Imaju dilere,menadzere (naravno bez toga se nemoze)raznih vrsta ali i anliticare.
To su mladi dosta intiligentni ljudi koji izucavaju trzista i sve njihove aspekte i onda sve tako sazvakano daju, valjda menadzerima.No izgleda su jako uspesni(ako su uspesni ko skrti,onda delta cuvaj se!)
Last edited by PAJAarh on Fri Sep 28, 2007 9:23 pm, edited 1 time in total.
Puno obecavao na mnogim poljima,nazalost u ovoj najvise opravdao visoka ocekivanja!


ex PAJA!harvardpaje
Locked