Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:44 am, edited 1 time in total.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

imam ja taj na bicepsu,nazalost,jer sam zensko..i zna se da nisam operisala slijepo crijewo na ruci.dobar je,shljaka-al mozesh i na preponi.na ruci je koza osjetljiwija.cmoket
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:44 am, edited 1 time in total.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ewo i ja sad u ponoc pijem,pola bijele welike,narandzastu i bens..kazu da bih podiwljala bez terapije hahhah, ko zna mozda i bih?i owako sam diwlja,shto kazesh ujeda mi se,a nemam koga napasti za neshto.swi rade onako kako meni odgowara-to je ono shto me nerwira ochigledno hhehhe,nemam se s kime swadjati.anyway,primijetila sam da ti bash wolish da :butthead: ,i uziwash u tom trenutku sjedinjawanja..ti, :butthead: ,boca i neka sestra,po mogucnosti dobra cica hhehhe,shalim se :-D .nastawi sa nalorexom,a onda prepona. -istina je da ga ne mozesh ishchupati kad ti dodje zuta minuta...zato je za pochetak bolji.samo se ti drzi,pa ti owo znash napamet ,shta dalje...teach me,mother f... me...guraj lagano,laganica..i nemoj sebi priushtiti nerwozu,samo cesh pogorshati stanje-misli na neke lijepe stwari,that's all in your head!ljubim te :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:44 am, edited 1 time in total.
star

Post by star »

Ja tek sada skontah! Valjda je došlo vreme da se zdravstvo malo očeše o berzu! Bio si 16 meseci čist, možeš ti to!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:45 am, edited 1 time in total.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Samo danas.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Lep provod želim na planini, ali samo pazi da te ne prevari neka mlada čobančica. :D Znaš kako je, jebiga, posle zize libido naraste do nebesa, a one su sigurno usamljene tamo gore. :wink:
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

raskorak wrote:Lep provod želim na planini, ali samo pazi da te ne prevari neka mlada čobančica. :D Znaš kako je, jebiga, posle zize libido naraste do nebesa, a one su sigurno usamljene tamo gore. :wink:
Da pazi se.. :wink:
I love you, but I don`t like you.
Locked