Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

Moze da ih potrosi u rekordnom roku :)
Cessante causa cessat effectus.
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

{RUBIN} wrote:Moze da ih potrosi u rekordnom roku :)

Ma da. Sta ja pitam gluposti.. :-D
I love you, but I don`t like you.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ma nije ljudi problem,tu smo swi za njega -ako treba i 100 puta,ali zashto bi to opet radio sebi gospodin pametnjakowic!narawno da sam uz tebe ,al morala sam to izbaciti..a tek na pm qq :-D drzhi se ti nama,junache hehheh.zajebawam se ,jer znam da si jak i nenormalan,u pozz.malo shale prijace ti!swe neshto jednolichno,bla bla i tako odoh ja :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:42 am, edited 1 time in total.
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

Vlado_M wrote:Hvala ljudi...
Evo mene, odlijepio guzicu od kreveta, oteturao u kupatilo i okupao se. Sad mirisem, jebote... I dobro se jutros osjecam, kad da sam malo preforsirao sa trcajem pa imam upalu misica i to je sve. I nesto me skaklja u grudima, neki komadic bijesa koji morati istresti na nekog. Bogami, stara mi je najbliza.

Mozak mi radi jako sporo. U stvari, nemam blage veze sta ce sljedece uzletjeti na ekran, ruke se razbacale po tastaturi kao djubre po ledini.

Eh, sinoc sam brljavio nesto sa poezijom i bacio govna. Nedostajalo mi je pivo. Razmisljam tako prije par dana - Vidi ovo Dovla, ljudi izbacili baste i ima tocenog i suncano je nebo, a ti nista.... Ti jebeno negdje zuris i ne osvrces se... Tad skontam da sam se opet uhvatio u mrezu gospodina dopa. Da sam marioneta kojom Mister Dop povlaci konce. A ne volim kad me kontrolisu. I tako odlucim da ga nabijem nogom u supak... Ispalo je da sam ga zaista nabio nogo u guzove, ali da se tip okrenuo i posteno me namlatio. Zgazio kao cetiri crnca u noci, kao stampedo nosoroga ili kaomio sa prikolicom, pretovaren... Ali, dobro je. Ovo je sedmi dan; dan kad cu dobiti jos dvije inguzije i pozdravni blokator na mjesec dana.

E, tada cu ponovo da se natovarim ovdje na forum i cmizdrim o tome koliko mi zapravo Gospodar Dop nedostaje.
E juce sam polozio predmet "finansisko trziste". Jedva sam navukao sesticu, tako da mi nije bas najjasnije to sa berzom.

Posto vidim da se time bavis, hoces li mi malo pojasniti.

Recimo da imam 10000eu, sta ti mozes da uradis sa tim parama i za koje vreme?

Mogu da ih potrosim na kurve... Da, to bi mi najvise odgovaralo. A mogao bih i da investiram, da upravljam tvojom lovom i uzmem ti 10 % od dobiti... Kod koga ste polagali, dr Dejana Erica ili ?

Hej rajounu, ti si meni kraljica i pravo te gotivim... ali te skroz slabo kontam. Znas da sam ja bosanac, jebiga, pa ako mozes biti malo jasnija - onda budi plizzzzz...

A sad imam genijalnu ideju. Ugasicu kompjuter i leci na krevet, upaliti projektor u glavi i gledati film sa sobom i komsinicom Natasom u glavnim ulogama... Kad se film zavrsi, eto mene ponovo.
Jeeee. Kako si ti smesan.

Nego to investiranje. Koliko bi mi mogao napraviti para od 10000 za 6 meseci?
I love you, but I don`t like you.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:43 am, edited 1 time in total.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Vlado je zapravo jedna teska placljiva pickica i treba mu razlupati nos.
pod pretpostavkom da je gore navedeno tacno, i vlado nam to vise puta ponavlja ja sam skontala da je vlado placljivac. odlicno. i ja volim da placem. otkako sam na neki nacin bila primorana da odem iz bosne, a bilo je to podavno, ja sam zaplakala i vec 15 godina placem. placem danju, nocu, na ulici, uopste se ne obazirem na okolinu...ja placem kad se meni place....i mogu ti reci vlado da to meni pomaze. ako ne placem onda bacam predmete i svaki put nesto skrsim i poslije mi bude zao. dakle to plakanje nije ni losa stvar. ako prode duze vremena bez placa ja imam pritisak i jednostavno moram poceti. ja uopste ne pokusavam da se promijenim vise...

zasto ne uzmes para, cini mi se da ti nisu problem i ne ides pobogu na odmore, svakih par mjeseci nades mjestasce i uzivas. pokupis sa sobom neku ostriju, energicniju 'djevojcicu' i milina.

svako dobro
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

e je.i ga raja sad, covjek se zali kako ga svi gnjave za akcije ovo ono, sad ga i ovdje muntate u neke biznis seme...

kol'ko sam ja mogla da skontam ta berza je ko' rulet jebi ga...to fakat mozes i sam da radis...lafo moras pratiti ekonomiju ovo ono, a ustvari je sve kocka ziva...ja mislim vlado da ti je to ustvari mozda i savrsen posao, ako nista drugo adrenalin te lupa...doduse jedina savrsenija alternativa je da imas brdo love i ne radis nista...

E sto se tice porto rika...hm, mislim da bi se zajebo' zestoko...sem sto imaju onako solidne trebe, nije nesto ekstra...stari dio san huana je furka posto je u nekakvom kolonijalnom stilu sa tamnim drvenim zaluzinama i uskim balkonima sa ruzama...i sve neke radnje nadzidzane...al' zato im more ne valja ku..cu, a cini mi se i da imaju ajkule samo sto se prave ludi...ako hoces negdje na pravo dobar odmor za bagatelu, onda jarane uplati pun pansion za rivijeru maju u meksiku...to je gotiva prava...sve ti je pokriveno, cak i cuga ako je domestik...to znaci ono tekila, korona, pinja kolada, margarita, bahama mama i ostale dzidze midze...ja sam non stop bila pod gasom...jedino sto je malo zajebano plivat u tom gasovitom stanju...
a sto se tice tih laksih aktivnosti mahhaha e jebi ga sad vlado ako ti je seks laksa aktivnost onda je to pravo zabrinjavajuce...
Last edited by Zona Sumraka on Fri Apr 20, 2007 4:02 am, edited 1 time in total.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

Pivo leci sve :)

Nemoj da padas u down, sad nikako!

Pocinje prolecee!

Bastice, sunce, pogotovo prvih par nedelja lepog vremena, prosto covek ne prepozna Beograd...

Btw, crnogorski i bosanski mentalitet je moguce uklopiti, samo malo prakse ;)
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Ma dođi ti na stomakliju u Bg, da slavimo tvoj strejt, pa makar i nedelju dana. Ja se tako lečim 4 meseca, a ortakinja više od godinu dana. Zajebi pivo, špricer je bolji, a ionako ne praviš sranja na njemu, samo zaspiš. I, tako svaki dan... Al' ne razmišljaš, bar 4 meseca, hehehe:)))
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Locked