Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Idiot

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:32 am, edited 2 times in total.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Baš sam se obradovala kad sam pročitala da si se javio!
Kako sam skontala na lijekovima si za hepatitis, na godišnjem, uživaš i odmaraš... Ima li još šta novog?

Javljaj se češće, kuckaj na novoj tastaturi, poželila sam čitati tvoje postove.

Čuvaj se!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

a ja pomislih u trenutku..tj. uplashih se da je neshto drugo u pitanju...to mi ne bi bash bilo swejedno,jer uz twoju prichu koju sam chitala josh dok sam uweliko bila u sranju,postao si u mojim ochima heroj,junak kako god hocesh..a tek twoja poezija...ma swe najbolje ti zelim :!: :!:
PER ASPERA AD ASTRA...
star

Post by star »

Bravo Vlado! Nadam se da dobro ide? Kod nas su predvideli 5000 terapija na celu Srbiju! Narkomanima pa i onim bivšim, uglavnom je greh dati!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

pozdav....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:33 am, edited 1 time in total.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

I ja sam tako razumela tvoju poruku, ali kad videh sta drugi pisu, pomislila sam da sam ja samo "ptica zloslutnica" i nisam htela da posaljem svoj komentar, a ispade da sam bila u pravu. Cudi me da niko nije provalio da je rec o skidanju, lepo si naveo terapiju, pogotovo "ovi koji se time bave profesionalno".
Vlado, ti si tako svetao lik, boris se vec dugo, mnogo mi je zao sto ti se ovo desava. Pao si, ali posle tolikih godina uverena sam da znas da ustanes. Ma, mozes ti to!!!!!!!
Tu smo mi da te bodrimo!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:34 am, edited 2 times in total.
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...e sad bi ko kao "trebalo" napisat ovo ili ono...ovo trebalo stavljam pod navodnike jer ne spadam u one koji pišu romane u ovakvim situacijama jer se ne snalazim...
Jbga Vlado-nije mi baš drago ovo pročitati......
a pouka-šta ja znam...sjećaš se onog "traženja smisla"...
Jedini smisao je izgleda ostati čist...i to od svega...a opet niko nije savršen...

Scenarij unaprijed već znaš...

piši...and piši...
...pozzzz....
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

e jebi ga.al bitno je da si ti dobre wolje ,i da i dalje imash onaj dobar smisao za humor.nadam se da ja wishe necu imati repriza,stwarno mi je strah usadjen u kosti...pozz i puno,puno podrshke..znash shto ti je chiniti! :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
Locked