Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Idiot

Post by vudd »

Nema nista ljepse,nego kad narkomanske mase nekom cestitaju odlazak u komunu.
Vlado,sve najbolje za tvoj komunisticki zahvat,pranje smrdljivih noga i jos mnogo toga,zele ti veseli narkomani,apstinenti,polu-svjesni apstinenti i ....strine,tetke i ostala vesela kompanija :D
Ono dobro rece, da dno ima dva nivoa:Kad zamrzis drogu,kad zamrzis sebe...
Komuna je dobra, ukoliko nisi na trecem nivou mrzenja.
Zelim da uspijes Vlado

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lg4kr4xrqi4[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

NIje dobro ni meni. Izgleda da nikome od nas koji se dobro kontamo na ovom forumu nije dobro. A sto je najgore, kod mene se nista posebno lose nije desilo. Sve je isto. Terapija tece, bolovanje i radni staz teku. Plate pokrivaju ratu kredita i ostavljaju jos malo steka za crne dane... Citam knjige, pisem pjesme i bacam ih u kantu za smece, virtuelnu i stvarnu. Bavim se svojim odvratnim berzanskim poslom. Upravo ceprkam po brojevima, trudim se da stvari predstavim boljim nego sto zaista jesu. Poslije cu stati ispred ogledala da vjezbam optimizam. Bice mi potreban ujutro, kad odem na neki jebeni dorucak, naoruzan ovim vecerasnjim papirima... Prije dorucka cu se obrijati, prvi put ove sedmice. Mozda odem i na sisanje. Mozda ne. Dobro je lose... Mlatnuo sam majmuna danas, poslije cu odraditi sklekove. To je zamjena za seks, valjda. Emocije nemam. Slusam dobru muziku na netu.

Koji je treci nivo ? Postoji li i cetvrti ? Peti ? Koliko imamo zivota ? U borbi sa sobom, kako pobijediti, a da ne izgubis ? Zasto primirje prokleto kratko traje ? Kolika je povrsina Alabame ? Ko je otkrio tocak ?

Sto se tice komune, smatram da je odlazak najveci uspjeh. Sve drugo je manje bitno.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MTT-i5hJwUU[/youtube]

Nemam pojma zasto zvucim ovoliko depresivno. Pa upravo sam se obradovao. Taman prosetao do kosa da gledam kako likovi igraju basketa, kad sastavila kisa... Igraju jednako cesto koliko i ja, hahahahahha. Nikako. Losa godina.

Guraj kamen matori. Moras dok ne crknes. Sizif nema ni tu opciju da odmori kad crkne.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Idiot

Post by Boban »

Drz se druze Bosanski sve ce biti ok.Koliko ti traje terapija jos?pOzdrav
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Nesto ce biti okej, valjda. Terapija traje jos tacno 3 sedmice. Poslije toga sam slobodan da uradim ono sto moram... A mogu ti reci da me pravo rastura u posljednje vrijeme. Pao sam i fizicki, a uvijek sam na tom polju bio zivotinja. Sinoc uradio 3 x 25 sklekova. Prije dva mjeseca sam radio 7 serija, 5x 30 i 2 x 25, bez posebnog napora. Zadisem se na dvadesetoj stepenici. Juce mi je tekla krv iz nosa, a zajebao sam zato kolegu sa Sokoca... Mada, on je triput gori od mene. To tjesi :). Dobrovoljni davalac krvi, nije zilav kao dzankoze.

Ponovo mi se u zadnjih par sedmica javila zelja da pijem po kafanama i pravim budalu od sebe. To je problem. Ali hajde, prezivjece se.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Idiot

Post by Boban »

Vlado_M wrote:Nesto ce biti okej, valjda. Terapija traje jos tacno 3 sedmice. Poslije toga sam slobodan da uradim ono sto moram... A mogu ti reci da me pravo rastura u posljednje vrijeme. Pao sam i fizicki, a uvijek sam na tom polju bio zivotinja. Sinoc uradio 3 x 25 sklekova. Prije dva mjeseca sam radio 7 serija, 5x 30 i 2 x 25, bez posebnog napora. Zadisem se na dvadesetoj stepenici. Juce mi je tekla krv iz nosa, a zajebao sam zato kolegu sa Sokoca... Mada, on je triput gori od mene. To tjesi :). Dobrovoljni davalac krvi, nije zilav kao dzankoze.

Ponovo mi se u zadnjih par sedmica javila zelja da pijem po kafanama i pravim budalu od sebe. To je problem. Ali hajde, prezivjece se.
To je normalno da ti se javlja,pri kraju si jednog velikog koraka u zivotu.Sada je borba velika.Ali zelim ti da istrajes u njoj,nadam se da cu i ja.Pozdrav i cuvaj se.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Idiot

Post by sanela »

Hej, gdje si Vlado?
Šta si skontao za komunu? Kad završavaš sa interferonom?
Pozdravljam te, druže :)
User avatar
eldineca
Posts: 148
Joined: Mon Feb 02, 2009 8:49 pm
Location: sa

Re: Idiot

Post by eldineca »

pozzz dovla
sve za temelje :finga:
da smo zivi i zdravi jos godina sto
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: Idiot

Post by Vlado_M »

Mnogo losih stvari mi se desilo u posljednjih nekoliko sedmice. Ali unio sam i ogromne, bolne promjene u zivot. Pisacu jednom kad budem imao volje... Ono sto je trenutno vazno je cinjenica da nemam problem sa odsustvom zelje da se borim, mijenjam, oslobadjam ovisnicke licnosti. Sve sam uradio u tom pravcu. A znam da cu i sprovesti... Problem je strpljenje, valja sve raditi polako, korak po korak... Ali moze se. Idemo dalje. Veliki pozdrav svim borcima, onim koji hrabro gaze i onim koji su nakratko posrnuli, ali se vratili u stroj. Za one Najpametnije, protiv kojih se urotio cijeli svijet i sad su van stroja, jebiga...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yfWmOOLaU14[/youtube]
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Idiot

Post by PsyTechGirl »

Vladice.. a šta bi sa komunom ???
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Locked