Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Post by nenormalan-a-lud »

Vlado_M wrote: Dzanki zivot mi je mnogo pomogao. Nema boljih lazova i manipulatora od narkomana, a pola mog posla je laz i manipulacija... Smijesno. I odvratno.

Idemo dalje...
to si u pravu,nema vecih manipulatora od narkomana ali vecina od nas,gde ubrajam i sebe nije vesta u takvom manipulisanju i laganju i sl kad su str8,bilo sta da je u pitanju,posao ili nesto drugo
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

eej dowla,nema te...falish :D .od glagola faliti :-D ...eto ja samo da widim sha ima?idem kao rob zasluzeno u krewet,pa sutra jowo nanowo :twisted: ziwimo k'o fuckin' retard roboti,kladim se da cemo se pretworititi u retard planetu RETARDA!
ljubim te! :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
PAJAarh
Posts: 19
Joined: Thu Aug 30, 2007 9:51 pm
Location: Groblje slonova,VRACHAR

Dovla

Post by PAJAarh »

Dovla nisam bio pri kompu. Bio sam u Belgiji(brisel i antverpen,gant) i Becu sa investitorom...O Briselu i pivima pisao ,Bec hm ok kakav i zamisljte lep srednjeevropski grad gde se vidi da su bili sila!
Bec je prelep grad ali to sam ocekivao,no Brisel je ludilo i bas me je super iznenadio .Grad je pun trgova i ima neki Parisi smek .Hrana je super puno sea food ,dagnji (najbolje na svetu tako kazu ) ali i mesa ,znaci ukusno puno a nezdravo jos vise,hehehe.O cemu ja pisem i mislim :D
No ovo mi je bilo prvo putovanje posle duzeg perioda i prvo od kako sam strejt(2god).Kada sam se gudrirao putovo sam i nosio sa sobom i snalazio se,plasio znojio itd,pa mi odatle ostao osecaj jao evo je granica -sta cu sada!?
Reci cu vam samo jedno-uzivao sam strejt!,rano se dizao,pun energije ,setao se gledao a posto imam i u becu i belgiji prijatelje (gastajbajtere,hahahhha)po zavrsetku njihovih poslovnih obaveza smo se motali po barovima.
Ako si mene vlado pitao u ponedeljak sam odneo glavnicu love u lorijen,oni mi izvadili krv pa sutra rezultati i digovor za godisnjak ,a sada posto su zadnji dani -prijatelj koji me i vozi na implant daje mi bocice(fuj) 1 dnevno da pijem,da mi nebi padale neke ideje napamet(oni koji neznaju imao izlet od 5-6dana pre mesec dana ali PRVI PUT u zivotu sam prekinuo
i nije mi zao,za nepoverovati)
Puno obecavao na mnogim poljima,nazalost u ovoj najvise opravdao visoka ocekivanja!


ex PAJA!harvardpaje
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Vlado_M »

Drago mi je sto si dobro i sto uzivas u Evropi.

I meni se posljednji put desilo da sam prihvatio lijecenje ne zbog toga sto sam pritjeran uz zid i nemam drugog izbora, vec zato sto sam shvatio da ne mogu da funkcionisem na dopu... Jebes ga, danas mi je pravo krivo sto sam cist, trenutno sve sto zelim je da se rasturim od zutice.

Mnogo teski dani. U utorak dobijem ponudu za posao, novu, najjaca kuca u regiji... Kontam da moram otici na razgovor u banku u mom gradu danas. Odem i skontam da sam promasio za nekih 15 km i ispalio ljude za razgovor :). To je kao da igras fudbal u Borcu iz Cacka i zove te Piksi u Zvezdu i ti ga ispickaras... Bravo Dovla, majmune.

Rasplakao mi se covjek u kancelariji jutros. Barem 70 puta sam razlicitim ljudima pricao istu pricu i sa svakim ponavljanjem mi se cinila sve neubjedljivijom... Panika. Panika. Strah. Ocajanje. Zove me covjek koji je investirao u vremenu kad sam se ja jos piskio u gace i balavio i vristao i cupao ljude za kosu iz zabave, da me pita sta da radi... Ako on ne zna, kako bih ja mogao znati. Pa ja sam od njega kupio fazone.

I povukao sam najludji moguci potez. Nesto bolesno u mojoj glavi (moguce opet onaj tumor) mi govori da je u ponedjeljak dno, pa sam zavrsio jednomjesecnu pozajmicu od 30 hiljada, po pola sa jos jednim covjekom dovoljno odvaljenim da me slijedi, i odlucio da je u cjelosti uvalim u Petrol... Pa sta bog da. Najveci moj licni cip u jednom dijeljenju u zivotu. Znate li neku dobru kliniku za skidanje sa kocke ? :)

Zene me ne interesuju, samo zelim alkohol. U utorak sam bio pijan i pored mene bila simpaticna djevojka iz nekog nepoznatog razloga. Izronila iz mraka i dima kao dobra vila i strpljivo podnosila drugo poluvrijeme utakmice i tikete i pijanu pricu... Stvarno sam se trudio te noci. Zamalo da je kresnem, sto je svakako bolje nego da nisam... Ipak, poslala me je kuci i poljubila. Ujutro me pitala da li smo u vezi, hahahahahahha.

18:22. Volio bih da pijem sam. Necu ni s kim da razgovoram.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by dete svemira »

cini mi se da si dobro.....

Sto otkaci cicu?Ili ja nisam skapirala?

:axe: :axe: :axe:ovako ces da prodjes....heehheheeheeeeeeee!

sory,budi dobar PDT_Love_09 \:D/
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by bojanol »

Ha, Ha, Ha. Vlado - Kralju Alkohola, Kocke i Droge.
Last edited by bojanol on Sat Oct 06, 2007 1:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by bojanol »

I dobrog pisanija.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by Mark_Renton »

Ima i klinika za odvikavanje od kocke. Sve se setili majke im ga nabijem, samo pare da uzmu. Bas ima u srpskom velikom bratu neki lik, leceni kockar. A pazi situaciju, sede njih trojica, smaraju se, pricaju gluposti, kad ce taj leceni kockar... Brate, oces da bacimo jednu partiju pokera... ja umro od smeha
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by saša-ex »

Kakva kretenska ekipa...
SAMO CEO ŽIVOT...
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: prica o najpametnijem tipu na svijetu

Post by dete svemira »

Vlade,jer postoji nesto sto ne mozes?
Misli koje misliš
su život koji živiš.
Locked