Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Reče Slavnić da je jedini krivac za poraze. Ne, krivi smo mi kad očekujemo nešto od ekipe sastavljene od klinaca koji puše klupu u FMP-u i Crvenoj Zvezdi, na čelu sa onom budaletinom Gurovićem.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

A meni je stvarno lose...Kreteni!!!
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Sto ti je loshe? Zbog basketa!? Ma dajte ljudi, nije to vishe vredno nerviranja... jeste da sam pogledao, ali kad neko ne zna onda ne zna... mislim mi nemamo ni pleja kako valja, a kamoli nekog ko ce da shto bi rekli novinari preuzme odgovornost... svi su kao jaki na recima... ma da igraju shah bolje bi proshli... tamo ima i remi... ovako nema ni olimpijade... mozda je i bolje... da se ne sramotimo i tamo... sacekacemo i da ove klince, shto su uzeli zlata ovog leta, upropaste, pa ce, nadam se nasha deca, da zaigraju kako valja... za jedno 20 godina... ne nadam se ranije....
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

kosarka i to... digresija fazoni

Post by Vlado_M »

Ma meni je kosarka sport broj jedan i necu se zadugo moci oporaviti... Ja se primam na basket kao prosjecan Englez na fudbal X 100. Jebiga... Krivo mi je sto mi se sad prvenstvo zgadilo i ne mogu da gledam druge utakmice.

Najgore od svega je to sto ne mogu da se ljutim na momke samo iz razloga sto su se odazvali reprezentaciji, za razliku od mnogih drugih supcina... Ima onaj klinac iz Zvezde, jedva tamo igra desetak minuta po utakmici; brije se jednom sedmicno i jos cijedi bubuljice sa smlacene face. Zvao ga Moka na pripreme. Decko mu odgovorio - Jebiga sefe, rado bih ja na pripreme, ali sam uplatio ljetovanje u Spaniji u isto vrijeme... NBA liga je unistila srpsku kosarku i odnos srpskih kosarkasa prema reprezentaciji. Prije sam se radovao kad vidim visok plasman na draftu nekog od klinaca, danas se radujem sto smo izgurali godinu a da nam nikoga nisu odveli.. Jebem im mater americku, stoti put... Ono sto ublazuje zajebanu horor pricu je cinjenica da su sve selekcije od 16 do 21 godine uzele zlatne medalje na evropskim i svjetskim prvenstvima ove godine. To je nezamisliv uspjeh, to ni SFRJ nije nikad uspjela... Ako se momci u medjuvremenu ne sjebu od gudre i seksa i dopinga i slave i para... Mozda. Bice bolje.

I BiH je ovog ljeta maksimalno usrala. Ljudi godinama pokusavaju da zakrpe rupe u timu igracima koji su skartirani iz susjednih drzava, uglavnom zbog nekvaliteta, pa su sad popucali po savovima... A i atmosfera je prava domaca.

Eto, to je bila mala digresija. Sad odoh da kockam na sigmi.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

E Vlado, što se soma tiče...POJMA NEMAM :-D ...kad malo bolje razmislim-možda mu i ja dodjem neka "podvrsta"tog brkatog ljigavca(samo bez :D brkova :D )...uostalom,u ovom našem Dunavu samo somovi rastu...slab izbor... :-D :D ovo-ono :D !

Ma kisić za tebe JEEE
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Znam ja da si ti riba, ali sigurno nisi som... :)

Sutra ne radim. Zedan sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

kad ste vec kod riba, sjecam se jedne uzrecice koju smo davno koristili "ma gluüpa je ko stuka" ili kad je neka cura bila ruzna nju bi zvali "riba-hobotnica"
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ja sam cuo onu varijantu - jebe se ko stuka... A za izraz riba hobotnica nikad, za ruznu curu ovdje se obicno kaze - grob, gabor.

Evo nedjelje, a nisam mamuran. Pravo sam dobar. Sinoc nisam ni nos promolio iz kuce, prvo gledao fudbal, zatim tenis... Na fudbalu sam se pomalo nervirao, ne toliko zbog Srbije (navikli su me na razocarenja, pa mi se prag tolerancije podigao), koliko zbog tiketa. Stavio sam 200 KM na Srbiju, Spaniju, Portugal i Englesku, kvota 3,30... Promasio sam 3 od 4 utakmice, trebalo bi mi dati medalju za glupost i pocastiti me vrelim ljetom u Afganistanu ili tako nesto. Sad bih lagano trebao prosetati do kladionice da izmirim obaveze prema doticnoj. Smjeskaju mi se pravo cure u kladzama. Svake sedmice im ostavim po platu, divan sam. Glup kao kurac.

Dobih sinoc sms poruku od Mirze iz Danske, kojom me u najkracem obavjestava da se docepao pive od litar i da je strastveno smiruje, kao i da ima namjeru da smiri jos barem 5 komada prije spavanja... On voli da skida go i da vristi, kad je mnogo pijan. Za nadati se da to sinoc nije uradio. Ipak, sad se prilicno uozbiljio, ozenio se, jebote... Ozenio se prije 15 dana, postao pravi Danac. Radi kao vrtlar, a vrtlarenje je prilijep posao u obecanoj zemlji. Jedino ga jebe to sto je piva pomalo preskupa. Kaze da u Danskoj moras uzeti kao srednje ime prezime supruge. Ta se sad tip zove Mirza Bog S. Boli ga kurac. Zena mu se prezivala Bog.

Preksinoc su me po tavanu vijale i ujedale ose... Zvao me Djole u akciju, pronasli kod komsije osinjak. Odvratniju scenu odavno nisam vidio, jebote pravo sace, kao kod pcela. I po mojoj slobodnoj procjeni barem hiljadu osa, koje non stop ateriraju i polijecu sa te nedefinisane mase... Ne bih sad ulazio u detalje dogadjaja, ali reci cemo da su me ose pravo zajebale - zavukle mi se u jaknu i izujedale me po vratu. Djole je malo bolje prosao, a Gojko komsija, primao infuziju u domu zdravlja, ahahahhahah. Pravi smo specijalci. Navukli vojnicke uniforme i kape i rukavice i ponijeli vrecu od brasna da je nabacimo preko osinjaka. Nabacili vrecu, ali pojma nismo imali da je baza osinjaka zapravo gomila zica za instalaciju, na koju smo isparali vrecu. I onda razjarene ose izjurile iz vrece i jebale nam majku. Najgore je to sto vrata tavana nismo zatvorili, pa se kontranapad jebenih insekata nastavio i u ostalim dijelovima kuce i ukljucio u sebe i odmazdu nad civilima, tj. Gojkovom porodicom... Ma, serem, bilo ih je svega nekoliko u sobama u kojim se stalno boravi i nikoga nisu ujele. Samo su napravile paniku... Ipak se pozabavih detaljima.

Osjecam se dobro. Prekjuce sam bio ljut na sebe i zelio da se puknem. Uzasno me boljelo rame, pojma nemam zasto. I pozelio sam da se puknem, samo da me bolovi prestanu. Blokator je odradio svoje, a bolovi prestali sami od sebe... Pronasao sam novo interesovanje - Forex, on line trgovanje devizama. To je pravi izazov. Nabavio sam nesto literature i nasao sajtove za demo trgovinu... Problem je engleski. Moj je na Tarzan nivou, a sve ovo je napisano na tom jebenom jeziku. Ipak, izboricu se nekako. To je pravo kockanje. Jebes berzu.

Malo mi je falilo neke veceri da stupim u seksualni odnos sa Gaborom. Srecom nisam. Da jesam, izvrsio bih samoubistvo skokom u kavez sa medjedima... A mozda bi me doticna dama poslije parenja pojela, kao crna udovica.

Sad odoh u kladzu, a zatim kod Milije na pokeraparat. Ako sunce progrije, mozda mlatnem i koju pivu. Divan plan. Bravo Vladimire !!!

Do citanja.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

E, jebote! Da te nema, trebalo bi te izmisliti! pozdrav
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

power in the money,money in the power...minute after minute,hour after hour.....ZIWIO DOWLA!jupiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:
PER ASPERA AD ASTRA...
Locked