Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Vlado..vrati se ti nama lubenici.. :-D
Ko šmirgla više dop i alkohol ,ništa nam dobro nisu doneli.
...A LUBENICA:sočna,slatka..prste da poližeš.. :D
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Vlado_M wrote:Ja sam cijelog zivota u tripu da sam tih i povucen i zbunjen i pomalo dosadan momak (u nastavku teksta : mulac)... I mulac se malo okurazi tek kad unese nesto alkohola u organizam. Kad je pijan, pocinje da se shali i da otvorenije razgovara, a u kasnijim fazama i da skace po stolovima, bulazni, pravi sranja i to... Srecom, rijetko da ostanem dovoljno dugo vani da dodjem u naprednu fazu. Ali, skontam da i trijezan zadovoljavajuce funkcionisem u uslovima koji meni odgovaraju. Evo primjer - trijezan izadjem u diskoteku, sjebem se i pobjegnem nakon 10 minuta. Trijezan odem u pab i gledam utakmicu - bude mi pravo dobro. Odem kod nekoga od svojih drugova na sjedeljku i pricu - bude mi pravo dobro. Odem u Bagzi na jednu pivu - bude mi pravo dobro... Tako provalim da ja ne trebam ici u diskoteke ako mi se tamo ne svidja, ne trebam izlaziti na fenserska mjesta i u drustvu ljudi koji me smaraju... I to je to.

Budes onakva kakva jesi. Ako si im takva dosadna, neka ga duvaju... Ako te normalno prihvate, lagano ces se opustiti i bice ti pravo dobro.
Da ti nisi moj davno izgubljeni (i par godina stariji) brat blizanac?
Nego, ajd ja ukratko, da ne pisem u moju ispovest kad se vec javljam. Dva meseca i nesto sitnog bez heroina, u poslednje dve nedelje 3-4 urada trodonima, nikad spojeno! Nego veceras je Partizan - Zrinjski, a ja jos idem na slavu kod ortaka, pa cemo tamo da se malo opustimo u alkoholnom fazonu, najedemo pecenja i gledamo tekmu.

nego sad se i meni jede ovaj eurokrem sto dovla pomenu...
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Ja nisam mogao da se setim kad sam na kafu izashao str8, a kamoli u neki klub, diskoteku, ma gde god... I onda mi se desila ortakova svadba na kojoj sam se extra proveo uz jednu jedinu kapljicu alkohola, onog pjenushca na tren sechenja torte... Ok to jeste bilo drushtvo poznatih i sam razlog dovoljno veseo, ali video sam da mogu... I tako i nastavio... do sinoc, kada sam popio celih 5 piva od 0,33... rogonja mi je jebo kevu jutros... tako da cu se drzati radnim danima neke kabeze... Nisam se ja neshto odvalio sinoc ali uz klopu jedno pa drugo ladno i klizi... ma nisam ni osetio da mi postaje loshe, jer mi je zapravo bivalo sve bolje... al sad sam tek doshao sebi... I upravo ovo shto kaze doVla budesh mulac kod prvog piva i lagano prelazish faze od sjajno zabavnog momka/devojke preko brbljivca, do supermena i na kraju agresivnog lika koji bi napravio neko sranje. Poenta je iskontrolisati se na tom nivou, da ti bude lepo a da ne predjessh granicu pristojnog ponashanja... mada je diskuttabilno koliko je neko od nas sposoban da ne predje granicu... da li bi se upoznali ovde da jesmo...!? Onda je bolje i ne pochinjati. Ali ne moze covek uvek da se iskontrolishe, jednostavno te "krene" :wink:

Za implant da ti recem... reci bucheru da moze na isti rez da ti krlja i drugi... bez problema... meni je rana od prvog jako brzo srasla, ovom drugom je malo bio pokvaren rajfeshlus, ali mazem ga jomelopom, ili ti shuljucevom kremom (shaljicevom) za oziljke pa se manje crveni... i da odes neki dan ranije... da ih izmaltretirash za sve da li imaju... zamisli kad ovi idijoti nisu imali onu veliku gazu samolepoljivu, ma haos sam im napravio. da idem na +40 sa pola kilograma zavoja... dash im 5 glava da nema gazu! uzmi si 10 eura pa u teku...

idem da vozim bajs ... odrzavam svojih 73 kg...
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Moj put lijecenja je dosao do 0,4mg kao sub-a. Od danas sam na toj dozi. Jutros sam citala one upute i tamo stoji da su to vise tablete za bolove, nakon operacije npr. ali na bazi sub-a i da im je djelovanje od 6-8 sati, no mene ce morati pokriti za cijeli dan pa ce tako i biti.
Ti ipak izadjes vani i imas neke frendove s kojima napravis nesto ili igras kosarku ili idete na cugu ili na more zbrijete. Ja ih nemam ali ja ih ni ne zelim. Tu je mozda i problem a mozda i nije problem nego samo poslejdica moje trenutne odluke da zelim zivjeti ovako. Nije mi bed, nisam depresivna, ni usamljena i ne fali mi nista ali se pitam da li je to normalno? Ponekad mi cak tesko pada zvati mamu no opet ju nazovem jer me bombardira sa sms dok joj se ne javim. Tata nije dosadan pa ga nisam ni mjesecima nazvala osim tu i tamo sms. Cak ni za rodjendan ga nisam zvala nego sam mu poruku poslala. Dobila sam necaka prije vise od mjesec dana i jos ga nisam isla vidjeti (kao nemam vremena i do tamo mi treba oko sat i po). Kad mi je nedavno umro stric rekla sam ici na pogreb i kako je taj dan bio sve blizi ja sam kuzila da mi je pomisao biti okruzena s ljudima i morati nesto pricati bila jako mucna i tako sam otkazala jer sam "morala raditi".
Kad se sve to zbroji i oduzme ne znam sta izadje na kraju???
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

011
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 10:28 am, edited 1 time in total.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Vlado_M wrote: A nesto mi govori da cu prije ili kasnije zaokruziti na 100 kg. To je lijepa cifra. Simpaticna. Lako se pamti...
Jebesh coveka koji do tridesete nije napravio sto kila, brdo love i nema bar jedan propali brak iza sebe.

Mene jebe, dakle, samo kilaza... :-D
Last edited by joesspappa on Fri Aug 03, 2007 11:42 am, edited 1 time in total.
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Mene ne jebe jedino kilaža, tu sam na 100 kg, već mesec-dva. Ne smeta mi preterano, jedino kad sedim kod ortaka u dvorištu i pijem pivo, a on u dvorištu ima instalirane hoklice. Tad mi pivo nikako ne prija.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Vlado_M wrote:ribolova, uhvacen som kapitalac od 96 kg u Dunavu nedaleko od Kladova. :). I slika nasmijanog domacina u zelenim cizmama i brkate grdosije pored njega, koja je mozda som, a mozda i njegova supruga...


:D :D :D :D :D :D :D OVDE SVI HVATAJU SOMOVE! PA VIDI,I JA SAM JEDNOG DRŽALA U ZAMRZIVAČU PUNIH 7 GODINA! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

ggg
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 10:29 am, edited 1 time in total.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

Zasto bi ti sebe smatrao zlom osobom, sotonom, ako nisi, ali kazem samo u sluchaju da nisi nikog ubio, naterao da se ubije, osakati... kocka... kocka jeste greh, ali kao i srebroljublje, kao i preterivanje u jelu i picu... i porok, mozda i gadniji od gudre, jer kockar ne ugrozava svoje zdravlje direktno, pa ne vidi da mu to toliko smeta...
fakat, nisi mi jasan gde sam pronalazish te sve kretene... ko da ih cekash ispred Laze... shto bi neko rekao... Mark cini mi se...
Dobro je da si ga danas otkachio... a za juce i prekljuce... jbg.. desava se i najboljima... samo se nadam da si zashtekao neki dinar za implant...jer ako nisi... e onda do qrca... i tebi ce se probuditi zelja... a onda...!?

Ne razumem shta treba da ti se desi da bi pocheo drugachije da gledash na svet!? da zategnesh robiju, da te slupa auto... ili pak da se zatreskash onako dobrano... da ti neki gabor sredi zivot... Znash i sam gde si bio, gde si sada, a gde ces od sada!? Dovla, ja definitivno nisam neko ko bi mogao da ti drzi predavanja... o uspeshnom zivotu... ja ponavljam milion puta... ja sam zajebao ono shto neko ni ceo zivot ne postigne... a zar mora josh neko to da prodje!? Zato jebite se i ti i kocka, ti i alkohol, ti i gudra!!!

Budi mi dobar!!!
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
Locked