Idiot

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:41 am, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Tja, ponekad upadnemo u taj standardni film, nema smisla, život-sranje, izaberi posao, izaberi tv, izaberi auto........Dobro je da ipak ima alternative, nije sve crno-belo, nije sve ili gudra ili smor od života. Znaš ono, hteli smo svi nešto specijalno, nešto drugačije, pa smo mislili kako smo mnogo pametni, drugačiji, pa smo se upecali na gudru, pa se skinemo, pa onda kao napravimo kompromis i kao moramo da prihvatimo ulogu malog čoveka, koji je deo sistema i mašine...A nama u stvari i dalje loše, u nama i dalje nezadovoljstva i praznina. E tu je negde blizu i rešenje, naći radost i smisao u tom novom životu. A tu recepta nema, nema definitivnog i jedinstvenog odgovora...
Dobar ti je naziv te klinike, to La vita, mogli su da dodaju - e bella... :D
Drž se...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Ha, ha! Dolce Vita.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

Samo da se javim. btw. tema je odlicna! :P
I love you, but I don`t like you.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

000
Last edited by Vlado_M on Mon Jun 22, 2009 9:41 am, edited 1 time in total.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa dzes' ba vlado?!...ja mislila ti se ozenio jbte...
Maya
Posts: 20
Joined: Mon Feb 12, 2007 9:41 pm

Post by Maya »

Drz' se Vlado, 6. dan je vec nesto...skoro pa gotovo sa glistama, jezom, bauljanjem..a i bolovi su podnosljivi...jos malo izdrzi! plava-bromazapam, bela -flormidal or what?
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

A vidim ja nesto opao promet na berzi u poslednje vreme...

Drz se i vracaj polako medju ljude, pa nazad na posao...

A posle posla bi slobodno vreme mogao bolje da iskoristis...npr da krenes sa pisanjem nekog romana...em zdravije em ti pisanje ide od ruke...bolje od no u ;)

Zzz
Cessante causa cessat effectus.
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

Vlado_M wrote:Jos jednom hvala onim koji su mi se javili ovdje ili pm-om sa rijecima podsrke... Rijeci ipak nesto znace.

A kod mene : Kriza, dan sesti.

Trebalo bi da je bolje. Vjerovatno i jeste, maloprije progutah plavu i pola bijele pa je moguce da one sad ovdje baljezgaju umjesto mene.

Nego, prethodna noc je bila divna. Pretvorio sam se u topovsko djule i kotrljao sobom. Pravo gotivno. Malo udaorao o zid, malo od vrata, malo od nozice od kreveta... Malo sam se, naime, sinoc ispalio. Draga doktrorka me propisno nakljukala sedativima tako da nisam mogao glavu da podginem, a sa druge strane gliste i rukama i nogama su bile zesce napaljene i radile cijelu noc. Ukratko, pekao sam se na raznju i uzasno sam ljut. Ne znam samo na koga, jer trebao bih na Genijalnog Sebe jer sam se doveo u tu poziciju, ali bih se ipak vise navolio jebati familije doktorke skutora koja mi je dala manju porciju... Ali ipak da dodam, nije u zikri sve tako crno, npr. drugar u gacama vam se za to vrijeme pretvara u jebenu prskalicu koja se aktivira na dodir. I tako moze vise puta :)... Fina igrackica.

Dobro, bilo je sinoc i ljepskih strvari. Npr film na HTV-u "Izmedju zivota i smrti" Sa Nikolasom Kejdžom i onom ribom teskog imena... Dobra tema, rasplakao sam se kao pickica. Cmizdrio sa nekih desetak minuta, trebao mi je neko dati cuclu ili lizalu... To mi je drugi put da se na krizi rasplacem nad filmom, prosli put je bilo nesto o jadnim Indijancima u 2 svetskom ratu ginu izrazito zbunjeni cinjenicom da se tu nalaze. I zasto koji kurac ? Koga brane ?Cemu ?... Tako je i sa mojim zivotom. KOji kurac ja uopste zivim ? Fakat... Okej sasa-ex, slazem se da smo svi lego kockice jedne velicantstvene tvorevine i da na neko od nas obavezno mora biti cmar ili ti anus... Ali, opet...

I evo, kod mene prolazi najgore. Sutra primam dvije i infuzije i blokator na mjesec dana... Onda sam opet u akciji. Primijetio sam da u u medjuvremenu otvorene ljetne baste i da pivo dobro pjeni... Ima i na kladionici ponesto za ubosti... Ali ima i onaj jebeni posao od ponedjeljka. I on me pomalo plasi...
Koji si ti lik? :-D Zadovoljstvo citati te..

Ja ne znam zza vas ali meni zikra i nije neki problem. Relativno je dobro podnosim, sem sto mi stomak ode u pm. pa se povremeno grcim od bolova i idem na wc svakih 5 minuta. I malo sam nervozan, pa sutiram stvari po kuci. Nista strasno
I love you, but I don`t like you.
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

E juce sam polozio predmet "finansisko trziste". Jedva sam navukao sesticu, tako da mi nije bas najjasnije to sa berzom.

Posto vidim da se time bavis, hoces li mi malo pojasniti.

Recimo da imam 10000eu, sta ti mozes da uradis sa tim parama i za koje vreme?
I love you, but I don`t like you.
Locked