LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Fallen »

NARODE JA SAM NOV I ZELIM SVIMA NAJBOLJE.JA SAM IZ BEOGRADA.DROGIRAM SE I NIKADA NE BIH POMISLIO DA NAPISEM BILO KAKAV POST.DO JUCE.ZAMALO NISAM STRADAO.POGINUO PO KO ZNA KOJI PUT.ALI ME NEKA SILA CUVA.JA MOGU DA PRESTANEM KADA HOCU I TO I URADIM KADA HOCU.VERUJEM U SEBE I SNAGU UMA.NE ZELIM POMOC I NE TREBA MI JA SAM PROKLET,SAMO HOCU DA PODELIM MOJU ZIVOTNU PRICU SA SVIMA.U NADI DA CE NEKI DEO PRICE POMOCI DA SE SPASI NEKA DUSA.ZA OVU JE KASNO.
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Idemo narode vezite se polecemo,tj padamo u jednu mracnuDUSU

Post by Fallen »

VEROVALI ILI NE JA SAM BIO ODLIKAS SVE PETICE.OMILJENO DETE JE POSTALO OMRZENO DETE.UVEK SAM IMAO IZLIVE BESA KOJE JE MOJA BABA NAZIVALA JAPANSKO LUDILO.SA DROGOM SAM SE SUSREO PRVI PUT POSLE OSNOVNE NA LETO.NA RASPUSTU.BIO SAM U MILOCERU.CRNA GORA.U ISTOJ KUCI SU BILE NEKE DEVOJKE.JA SAM BIO I OSTAO SARMER NEKAKO SAM ZNAO DA SASLUSAM DEVOJKU GLEDAJUCI JOJ U DUSU A NE U BRUS ILI NOGE.ODMAH SAM SE ZGOTIVIO SA NJIMA.ZGOTIVILE SU I OVE MENE TO SE PRIMECIVALO.ALI SU ONDA UPALI TI LIKOVI KOJI SU BILI STARIJI.JA NISAM NI ZNAO DA SU ONI VALJALI EKSERE,DA SU SE RADILI DOPOM I TAKO TO.KADA SAM TO PROVALIO POKUSAO SAM DA UPOZORIM ONE DVE DEVOJKE DA NE IZLAZE SA NJIMA I ONE SU KAO MI BILE ZAHVALNE ZA TO.KAO SVE FULL.KUCKE MALE OTISLE SU SA NJIMA I JOS MI SE SMEJALE.KOJI SAM JA KRETEN BIO.UVEK CINI DOBRO I DOBRO CE TI SE VRACATI.E PA MENI SE VRATILO DOBRO ALI DOBRO PO GUZICI.TADA SAM PROKLEO SEBE.UPISAO SAM MOC U RAKOVICI,SKOLU ZA KAUBOJE.MIRIS METALA I METALNA PRAKSA KOJE SU ME DOVODILE DO LUDILA.KADA NEKO PITA KAKVE SU VAM RIBE U SKOLI?ODGOVARALI SMO:OBE SU DOBRE.NIJE IH BILO.SAMO MUSKARCI I SVI SU DUVALI,VUTRE U IZOBILJU.NAJBOLJI ORTAK JE DUVAO PA SAM I JA POCEO.SVIDELO MI SE.ODMAH SAM URADIO PRVU TETOVAZU.MALOG ZMALA NA LEVOM RAMENU.KEVA KADA JE VIDELA ODMA ME IZBACILA IZ KUCE.OTISO SAM KOD CALETA UZICE.POSTO SU MI MATORI RAZVEDENI.NON STOP SMO DUVALI I PILI PRE SKOLE ZA VREME SKOLE POSLE SKOLE.SVAKI JEBENI DAN.CALE ME JE PROVALIO DA SAM NADUVAN I POZVAO ME NA RAZGOVOR.REKAO MI JE SINE DA LI ZNAS STA SE DESILO UJAKU,MOM BRATU.REKAO SAM NE.E PA ON JE BIO NAVUCEN NA HORS IMAO JE BRDO PARA I KAFIC.OTISAO JE DA KUCI 200G KAFE I NIJE SE VRATIO.DECA KOJA SU SE IGRALA NA PARKINGU LUPILA SU LOPTOM U SOFERKU I VIDELA NJEGA MRTVOG OVERENOG.KOD SEBE JE IMAO 200G KAFE SVEZ LIST VUTRE I PUNU KESU DOPA.REKAO JE DALJE:SLUSAJ MAMLAZE JA CU UVEK ZNATI DA LI SI NADUVAN,NA SPEEDU,NA TRIPOVIMA ILI NA DOPU.AKO TE PROVALIM DA SI UZO DOP JA CU TE UBITI BEJZBOLKOM.BOLJE JA NEGO DOP.A SADA SROLAJ JOINT DA VARIMO ZAJEDNO.TAKO SAM JA POCEO DA DUVAM,ZABADAM EKSERE I SMRCEM KOKU SA CALETOM.DOK JE KEVA TOTALNA SUPROTNOST.ALI SAM SE ZAKLEO DA NECU NIKADA PROBATI DOP.I NISAM DAN DANAS.DRZIM SE SVOJE RECI.I KADA BIH GA SADA PROBAO ODMAH BI SE UBIO.NEBI VEROVAO NI U STA VISE.NASTAVAK SLEDI------narode ako sam smorio onda da nepisem dalje recite vi------
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Post by {RUBIN} »

pisi slobodno, zbog toga i postoji ovaj forum...
mada bi mogao da iskljucis capslock...
A inace, za iskupljenje duse nikada nije kasno...
mozda je za neku potrebno malo ili mnogo vise truda da bi se iskupila od druge...
ali svaka se moze iskupiti...samo ako se dovoljno trudi...
Cessante causa cessat effectus.
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Slusajte ovu pricu...

Post by Fallen »

vreme je prolazilo i ja sam na Zlatiboru upoznao moju jedinu najvecu ljubav.ono malo svetla u mom mracnom postojanju.Nevenu mog andjela.ona je znala sve a nije ni pokusavala da me zaustavi zato sto sam ziveo prebrzo.ekseri na tone.svega.Ona je 88 a ja 86 god.Kupili smo nase morsko prase.Bila je nevina a ja sam je zeleo mnogo.ali sam bio strpljiv zato sto sam je voleo(volim je i sad)posle godinu dana cekanja rodjaci,godinu dana.ona me zovne i kaze da je razmisljala o onome sto smo pricali neko vece pre toga i da je spremna.Znao sam da se plasi ipak smo bili klinci ona 15 ja 17.Dosla je iu minicu i ja sam samo kuvao u sebi.Isao sam lagano ali je ona rekla da nece da se plasi.kada sam je pitao zasto mi je rekla da hoce preko telefona ona je rekla da je tad bila na sigurnom kuci i da sad ne sme.tu sam ja poludeo a to je sve zahvaljujuci hemiji i mom puknutom mozgu.Da se oseca ne sigurno kod mene a drzao sam je kao malo vode na dlanu.Tu sam pukao i poceo da je vredjam i izbacio iz stana.Jadnik koji sam ja bio jadnik.otisla je posle godinu dana strpljenja ja sam sve zasr*.Tada sam ponovo prokleo sebe po zna koji put.Otisao sam u moje rodno UZICE i istetoviro strasnog,mracnog palog andjela na desno rame.da me zauvek do kraja zivota podseca da sam nekad bio sa andjelima ali da sada nisam dovoljno dobar za njh.Uzeo sam i trodone prvi put 5 komada i to je veoma lose iskustvo.sv stondiran hodam i placem shvatio sam da to nisam ja da sam ja u brzini,da sam za koku,eksove i speed.Zabado sam i LSD i td.nikad hors dan danas.vrame je letelo.nekih godinu i malo jace.Sedeli smo i duvali u nasem parku kada je izletela interventna.Iz nje izlazi nash(bilo nas je 5 i svi smo ga poznavali) drugar iz srednje isao je u moc(mashinski obrazovani centar) za oruzara.pa ga je cale ubacio u interventnu.I taj nas drugar nas uhapsi.Ja padam sa 0.22g skanka.beda.a njegov komsija moj drugar za pola paketa.Ja upisao(sada vec zavrsavam)visu elektro tehnicku skolu smer Elektronsko poslovanje.i treba da radim u banci a ne da imam dosije.ali kasno je.NASTAVAK SLEDI
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Bez nje to nije to...

Post by Fallen »

Svo vreme ja zavaravam sebe da sam ok.Da ne patim.Sto rekli ljudi iz Bjelog dugmeta.Da ne bolujem,pred svima se zaklinjem,pred svima al pred bogom ne smijem.Rodjendan mog najboljeg ortaka Bogdana.koji ce mi kasnije zabosti noz u ledja.kako samo ortak moze.Ja zabadam 3-4 eksera i idemo mojim skuterom na splav Exile.na drumm&bass.Ja paketcinu trave kod sebe leto.Super zezanje djuskanje ribe sve full.Posle zurke mi ispod mosta(savskog starog)na dokovima rolamo buksnu.Nas pet.kad murija.Interventna izlecu iz kola i na nas.pravo ja kreten umesto da bacim vutru ja u gace. :P blav nacisto.iza mene reka meni zao da bacim.bacim rizle nalece pandur.STA SI TO BACIO? ja:NISTA PAPIRIC on:A STA JE BILO U PAPIRICU VUTRICA A? ja:NE NE NIKAKO. on:USTAJ GORE.ja kako sam uslao mlaz vutre izleti i sve mi se zalepi po beloj majci.STA JE TO BIBER A? ZNACI U GACAMA TI JE A? svi se smeskaju drotovi i oblizuju.jedan me drzi a drugi zavuce ruku u moje gace nazad.zavucem i ja oni pocese da se deru ovaj sto me drzi da me bije.a ja i ovaj drugi se borimo pored mojih guzova u mojim gacama.HAHAHAHA ziva istina.otimamo se za kesicu u trenutku ja provalim da vutra nije u gacama nego izmedju gaca i sorca.izvucem i ponovo zavucem ovaj put na pravo mesto a ovi samo lemaju.tu proradi ono sto moja baba kaze JAPANSKO LUDILO u meni i zgrabim kesicu i kazem stanite ljudi stanite ljudi evo je vutra!!!AL U SAVI!!!!! ibacim vutru u savu.majko moja odmah na dzip udri udri a kesica pluta,necete verovati rodjaci pluta na nekih 4-5 metara od obale i lagano plovi paralelno pored obale.ne moze da se dovati sa obale mora malo da se otpliva i to je to.SACES DA PLIVAS MAMU TI vice pandur NE ZNAM DA PLIVAM VICEM JA a u stvari plivam ko delfin.Vodi me za ruku po doku i pratimo kesicu.o mom zivotu je odlucivao bog vetra.kesica i dalje pluta pored paralelno.sad zato sto si tako bezobrazan sacu da skinem redenik i da otplivam i da uzmem dokaze i da te ubijem od batina.NECES govorim ja otimam se u upadam u savu.vicem UPOMOC UPOMOC DAVIM SE!!! i nogama pravim talase da oteram vutru ka sredini save u zaborav.to i uspevam oni me brzo vade misleci da se stvarno davim.kaze AJDE DA PRICAS SA KOLEGOM IZA KOLA. NEMOJ ZNAM TU PRICU ODGOVARAM JA. iza kola me je docekao pendrek u stomak i par udaraca u potiljak.IMATE SRECE STO VAM JE DRUGAR OVAKO LUD ILI BI STE SVI SPAVALI VECERAS U STANICI.SAD MARS KUCI SVI!!! i to je to.ja mokar na skuter.uu to nije prijatno pa kuci.ovo je samo jedna od mnogih prica koje cu vam ispricati...
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ej...
Svaka ti čast...
Iskreno sam se oduševila što posto0ji osoba dovoljno oK za moje principe..
MOJE POŠTOVANJE.... PDT_Love_18
Javi se :smt028
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Evo rodjaci sami ste trazili...PROCITAJTE DA ZNATE STA RADE!

Post by Fallen »

Tek posto mi je uslov postao pravosnazan(tacnije sedam dana) ja ti kao neki kreten zabodem 10-ak dijaza od 5mg.Ja se nikad nisam radio lekovima nesto posebno(mogu na prste da nabrojim).I naravno navarim se ko prase.Tako odvaljen krenem negde na pola sarajevske ulice da se nadjem sa ortakom da uzmem nekih 6 paketa vuje sto mi je ostalo kod njega od neke kombinacije.Naravno noc oko 2 sata.Koji kreten.To ti je kad lekovi razmisljaju umesto tebe.Kada sam to uzeo i stigao do mostara(petlja Gazela) krenem srednjom gazelom.To je most za tranvaje i uputim se ka Bigzu(sajmu).Kad cvrc dva pandura koja nisam ni video iskoracuju iz senke gornje gazele ispred mene.DOBRO VECE DOKUMENTA:kaze kerina koja crna dokumenta ja na uslovu lopta od vutre kod mene.Znam da ne smem da dam licnu ako proveri najebo sam.Odma ce da me pretresu i da mi nadju vu.MALOLETAN SAM:reko ja.AHA:kaze ker.RECI IME:kaze pandur.MARKO JOVANOVIC ili JOVAN MARKOVIC ne znam sta sam rekao bio sam odvaljen.kad ono provera a pandur ce:OHO PA TI SI NA POTERNICI!!!AJDE SA NAMA TU U SUP.alo rodjaci koji sam ja baksuz da kazem ime lika koji je na poternici. :-D koji bedak.govorim sebi TRI,DVA,JEDAN PEGLAAAAJ!!!Uvatam shturu pravo ka Bigzu(sajmu) kerina:STOJ,STANI KAD KAZEM,STOJ PUCACU! BAM-BAM prva dva u vazduh za upozorenje.Ja trcim jebenim mostom i kapiram da nemam gde do kraja ima bruka ako nastavim popicu metak sto posto.Trcim sa rukama u vazduhu.Racunam ne sme da puca u mene ako su mi ruke u vazduhu.Ku*ac ne sme BAM metak pogadja u beton pored moje noge.Tu ja razmisljam brzinom svetlosti samo me flesevi pucaju:DA STANEM NE MOGU U ZATVOR NECU DA NASTAVIM IMA DA ME ROKNE.TU ME OPET PUCA ONO (STO MOJA BABA KAZE) JAPANSKO LUDILO I JA SKACEM SA MOSTA(ZAMALO NA BETON)VEC NA TRAVU NA NOGE I PREBACIM TEZINU NA STRANU(OTKOTRLJAM SE) ali dzaba kako sam udario tako su mi suze krenule same,krv iz nosa,u glavi zuji ne vidim nista CRNO.cujem pandure odozgo gotov je ajde na stepenice brzo,brzo kad ti kazem!Stariji pandur vice mladjem da pozuri.Ko je iz bg-a zna koja je to visina.Mene puca adrenalin i u nastupu JAPANSKOG LUDILA ja dobijam nadprirodnu moc i ustajem pocinjem noktima da grabim da urlam ali i da palim ka parking servisu.tu polako noge pocinju da mi otkazuju.(kuci sam isekao carape nisam mogao da ih skinem koliko su mi bili naduveni skocni zglobovi)Sva sreca da sam sportista ceo zivot pa da imam snage.verovatno da nisam bio na dijazima da bih se onesvestio od bola jos pri padu.Ali uspevam da se domognem jednog velikog zbuna koji je tu blizu parking servisa.i tu u neko jebes li ga gnezdo(gushce upleteno granje)ushtekam vutru dobro.Nije proslo 2min ona dvojica za mnom tu na 10 metara.Ovaj blizi lampom pregleda zbunje i ja skapiram da mi se vidi dah(hladno vece).i navucem jaknu preko glave.ALI KURA* RODJACI JA U FLUOROSCENTNOJ NARANDZASTOJ JAKNI.HAHAHA KAD KOLA KRENU NIZBRDO....i naravno pandur me vidi ali se pravi lud.na svakih 30 sec on lampom proveri i pravi se lud.STO? ZATO STO CE ZA 5MIN DA SE TU ULETI INTERVENTNA PATROLA.parkiraju se oni i izlecu napolje sa heklerima.naravno misleci da sam ja lik sa poternice.sta li je taj Marko Jovanovic il kako bilo u radio da ja najebem zbog njega.Au rodjaci ti sam se prekino i dam gas(kolko to moze sa onakvim zglobovima.odma iza zbunja je brdasce koje vodi na gornju gazelu.ali na pola brdasceta treci pandur prilece sa pendrekom po nogama.LEZI DOLE MAMU TI:kaze drot STA IMAS STO SI BEZO IMAS LI NEKU IGLU U DZEPU NEMOJ DA SE UBODEM EBACU TI MAMU:kaze naravno dzukela jedna jadna.NEMAM NEMAM NE KORISTIM JA TO:kazem ja.tu me sutiraju u bubrege udaraju u glavu.IMAO SAM NOZ BACIO SAM GA ZATO SAM POBEGAO:kazem ja.koji crni noz nisam noz u zivotu nosio.KOLIKO NOZ?-pita kerina.ja pokazem na malo manje od sake.da ne mogu da me terete za hladno oruzje.hahaha sta ti je Uzicanin pametnica. :-D .Vode me sad da pokazem gde sam bacio.Ovaj me mladji bije mamu mu zapamtio sam mu facu do kraja zivota.NEMOJ DRUZE ZASTO ME BIJES? ZATO STO SAM SE OZNOJIO I STO SI STARIJI OD MENE:kaze on ?????!!!!???? koja pamet...na nivou. :lol: idemo dalje a on ne prestaje da me pegla a sto me vise bije to se ja vise inatim.Gadan sam ja kad se iznerviram.ZNAS TI KOJA SAM JA BUDALA!? JER ZNAS??:kaze on i nastavlja da me lomi pendrekom dok se ja drzim za ogradu jer na noge ne mogu da se oslonim koliko me bole.ZNAM ZNAM:odgovaram ja A!!! ZNAS KOJA SAM JA BUDALA!!!! pa nastavi da me bije sve krvolocnije i krvolocnije.tu sam dosao do faze da se polako onesvescujem i vise im nebih rekao za vutru pa makar me davili sa kesom.Onaj stariji kao nemoj vise da ga bijes dosta mu je sace ga ovi u stanici.Kao dobar pandur los pandur.a obojica su najnizi ljudski sljam.Prodam im pricu da je nozic bio mali i da sam ga bacio na ulicu i da ga je mozda odneo auto.OK idemo(u stvari oni mene vuku)u stanicu jer ne mogu da stanem na noge.Ma nek ide sve u kurac mislim ja u sebi necu pokleknuti,necu reci gore sam batine dobijo na kick-boxu.ma bole me kura*.ja tu kao pricu do stanice nemojte ja sam student zivim samo sa majkom.i td.TI SI KAO NEKI FINI MLADIC NOSIS TARZANKU I BEZIS POLICIJI:kaze seljo drot.I tako vuku me do stanice... IDUCI POST:U STANICI
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

respect!ajd pishi i nastavak,stvarno me zanima.i nikad ne odustaj od sebe-jer nikad nije kasno,ALI STVARNO.Ps.je li visha elektrotehnichka u bg?NA VOZDOVCU?pozz
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jeste na vozdovcu je :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Veliki pozzz za komsiju xexexexexe..
Samo nastavi sa pricom!!!
O Kako je lepo ponovo biti STR8
Post Reply