LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Modesty »

Drago mi je ako si se zbilja skinuo sa svih sranja,droga je droga...a što se tiče Nevene....vjerujem da ti je srce na komadima ali i ti isto tako vjeruj da će da se regeneriše.....izblijedi.....vrijeme čini svoje,lako nije ali je prolazno.
{RUBIN}
Posts: 35
Joined: Fri Sep 01, 2006 1:29 pm

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by {RUBIN} »

iva,
po pisaniju bih rekao da je Fallen ima negde oko 20 godina...

Fallen,
lepo je sto si se doveo u red, veliki napredak u odnosu na proslu godinu u ovo vreme,
vidi se i po stilu pisanja...
Dobro je sto odbijas linijice, mada ti je moj savet da uopste izbegavas takve situacije,
cisto da ne krene da te kopka pa opet da upadnes u zacarani krug...

A sto se ljubavi tiche, Svaki kraj boli, ali bol prodje, i nova devojka dodje, i...;)

Nastavi da treniras & keep up the good work!
Cessante causa cessat effectus.
...iva...
Posts: 385
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:01 pm

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by ...iva... »

Fallen uf brate ove tek sad pogledah datum...stvarno prošla godina... :oops: :oops:

ma mena veze glavno da smo se mi razumjeli... kako guraš... nadam se da si se malo opametio delijo!!! :-D :-D
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by PROČITAJ ME »

.... Pozdrav za kolegu i njegovoj neobičnoj priči.... samo nastavi interesantan si pravo za čitati, jer do sada koliko sam čitala ispovjedi niko nije pisao ovako nešto.... tipa događaja, doživljaja........ a rekao je da je 88 godište......... čisto informativno..... piši i čuvaj se drug........ veliki pozdrav od Jace...... :D :D :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Fallen »

alo nisam 88/mo god vec 86. i to prvi feb prava vodolija.zato me i vole toliko zene.ubise se sta da kazem.hehe :twisted: sta jedna godina?nisam se valjda aktivirao tek posle jedne godine.uzas....sada je 5:50 10 maj u beogradu.ja ceo dan duvam a uvece sam poceo i da cirkam.ono kao oprostajno.planiram da iskuliram 30 dana bez vutre i alkohola.samo sport.umalo da se nacepam speeda veceras.castio me drug 2g speeda.najbolje,ali ja sam jebeno iskulirao i nisam ga uzeo.prodao sam ga.daj rekao sam NE.jebes to.razmisljam se o kompletiranju iskustava.
to me plasi.probao sam:vutru,skunnk,hashis,ecstasy,speed,lsd vise puta,trodone,mdma,cocaine,poppers,etar,lekove.....
fali mi samo ice met,horse,meskalin i opijum. au kako mi je tesko da prekinem da duvam,svaki dan po 4-5g domaceg skunnka.radio sam juce test na drogu sebi.na mokracu.samo je thc pokazao.sto se tice psihe sam ok,snalazim se u bilo kakvom okruzenju. au kako je jebeno i teshko ostvitui sve.lakse mi je da batalim speed,koks i exere nego vutru.ej jebeno sam jak.necu posustati.nagovarao me je ortak da izvucemo po liniju celo vece.a speed ispred mene.te ajde po liniju,te ajmo po jos peticu.te lepo je vece,te lep dan,te ribe setaju banovim brdom,te akcija na komshinice striprizete. a sam mu lepo objasnio da sve to moze bez speeda i to cak bolje sa vise osecaja.posvadjali smo se.otisao je da spava.prso.daj nikada mi nije trebao speed ili sta drugo da bih smuvao neku ribu ili td.Ostao sam pri svome. Daj ako neko dodje u bg neka mi se javi obavezno.ubija me ovo kucanje.evo vec je svanulo.5.59.od sutra str8.da se kladimo.ja sam zajeban igrac.karakter. evo cucemo se uskoro...iva pishi...
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Modesty »

Ajde da ti vjerujemo da si tako jak....i je za pohvalu što nisi pošmrkao ali to što si prodao drugom i nije za pohvalu,no dobro...nego htjedoh ti reči...šta ti vrijedi što si jak kada ćeš postat dosta gluplji jer trava i sl.(naučno dokazano) užasno smanjuju koeficijent inteligencije) zatupljuju.
jak a glup....užas od kombinacije,zato dobro razmisli i pametno sa tom snagom.Jer sanga bez pameti samo klade valja a ja vjerujem da si ti perspektivniji mladić :wink:
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Sonja »

Fallen wrote:kazem.hehe :twisted: prodao sam ga.

Zasto siris zlo :?:
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
User avatar
Fallen
Posts: 17
Joined: Tue Mar 20, 2007 11:27 pm
Location: banish from haven,not even good for hell i will lurk in the shadows forever...

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Fallen »

zatupljuje?ne znam zasto pusim to u opste...a glup nisam ni malo,niti sam oglupeo kako se tripuju tu neki.zavrsio sam visu elektrotehnicku u roku a duvao sam tad svaki dan po 15 buksni.i nista mi nije smetalo.to ko je glup pa ga jos vise zaglupi.nece mene... ali DANAS sam prestao i da pijem i duvam.juce se razbih od loze a ne pijem inace.namerno da bih time otpoceo kulazu.e jbg dolazi mi ort da zavrsi wu.tek sam ustao a vec prvi test me stize.necu makar me terali,str8 sam il me nece biti.to sto sam prodao ds nekom,nema nikakve veze taj bi uzeo na drugom mestu.znate sta mi se tu pravite fini,pucate se dopom koji ja nisam ni probao a vamo kao *jao siris zlo*.pusti tu pricu.koliko ste vi puta prodali ili uneli u sebe zlo 100 puta vece.DOP. moram uspeti da ne duvam i ne pijem bar 30dana. :arrow: MORAM USPETI. uspecu..... ajde pozdrav
I am the LIGHT...
DREAM is my world...
GOA is my motherland...
PSYCHEDELIC is my religion..
FLYING is my life...
FREEDOM is my way...
LOVE is my food...
ROMANCE is my drink...
Im cursed forever..
Im the unseen...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Modesty »

ma priča ti je facsinantna...samo napred.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Re: LUDA ISPOVEST JEDNOG ROMANTICNOG FANATIKA

Post by Sonja »

Fallen wrote:zatupljuje?ne znam zasto pusim to u opste...a glup nisam ni malo,niti sam oglupeo kako se tripuju tu neki.zavrsio sam visu elektrotehnicku u roku a duvao sam tad svaki dan po 15 buksni.i nista mi nije smetalo.to ko je glup pa ga jos vise zaglupi.nece mene... ali DANAS sam prestao i da pijem i duvam.juce se razbih od loze a ne pijem inace.namerno da bih time otpoceo kulazu.e jbg dolazi mi ort da zavrsi wu.tek sam ustao a vec prvi test me stize.necu makar me terali,str8 sam il me nece biti.to sto sam prodao ds nekom,nema nikakve veze taj bi uzeo na drugom mestu.znate sta mi se tu pravite fini,pucate se dopom koji ja nisam ni probao a vamo kao *jao siris zlo*.pusti tu pricu.koliko ste vi puta prodali ili uneli u sebe zlo 100 puta vece.DOP. moram uspeti da ne duvam i ne pijem bar 30dana. :arrow: MORAM USPETI. uspecu..... ajde pozdrav

Ne pucam se dopom, cista sam tri godine i ne pravim se fina. Fina sam, ali nemamo isti sistem vrednovanja finoce tako da ti se izvinjavam sto sam upala na temu i povlacim se. Samo rokaj..
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Post Reply