Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by malic »

saša-ex wrote:Organizacija Izlazak je pokrenula saradnju sa komunom San Patrignano(San Patrinjano), koja se nalazi u Italiji, i jedna je od najvecih koje trenutno deluju u Evropi. Lecenje je besplatno, a program nije baziran na veri ili bilo kojoj religiji, sto moze biti interesantno svima onima koji su izbegavali ovakav vid lecenja, sa opravdanjem da ne zele da budu vernici... Link njihovog sajta je:

http://www.sanpatrignano.org/?q=en
skroz je okej sto kaze njihova stranica..bas onako......
drago mi je da postojis S. ....a,i super su fotke iz Bosne....
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by sunrise »

naci ce se ALI
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: vutra

Post by Kroki »

saša-ex wrote:Imao sam 15 godina, u odeljenje upada ortakinja, pita ko će da duva, od nas trideset sigurno polovina kreće u wc za njom. Sećam se jasno svega, uzbuđenja, treme...Ni jednog trenutka se nisam pitao da li da krenem, ne samo zbog onoga-da ne ispadnem cava, nego i zbog toga što sam jasno pomislio-mošda je to to! Džoint kreće u krug, verovatno je većini prvi put da duva ali svi se odlično snalazimo, pa sto puta smo već videli, pročitali ili čuli o tome kako se to radi...I, uvlačim prvi, drugi, treći put, očekujem da će da se desi nešto divno i...- ništa. Jednostavno ništa nisam osetio, to je ono što će mi se ponavljati i kada prvi put budem uzimao heroin, kokain, ekstazi, tripove...nikada iz prve ništa nisam osetio...Ali bio sam fasciniran time što sam učestvovao u nečem takvom, imali smo na trenutak jedno jako zajedništvo, uradio sam nešto posebno, uou čoveče, pa to je prava stvar...Eto tako sam razmišljao, nisam u tome video ništa loše, pa nismo mi bili neki narkomani ili neki problemi, svi smo važili za „finu“decu. Znači nije diler vrebao u školskom dvorištu, nije mi niko ništa sipao u piće, nije mi niko dao drogu prvi put besplatno a sledeći tražio pare....Ne, to su sve gluposti, gudru sam prvi put uzeo sam, zato što sam ja tako hteo! I nisam se odmah navukao, niti sam morao da uzmem sledećeg dana, sledeći put je to bilo tek posle dva-tri meseca. Tada sam se već uradio, bio sam fasciniran sa tim osećajem, oduševljen napadima smeha, tim blaženim stanjem, tim drugačijim doživljajem svega oko mene. Bile su to one poznate 91-92-93 godine, ničim izazvane sankcije i ostale gluposti. Sećam se da smo bili srećni kada je uopšte bilo cigara na trafici, para za piće nikada ne bi imali svi, i roditelje i profesore je bilo briga za nas, gledali su kako da prežive. A mi, mi smo ostali sami sa našom prijateljicom ganjom(marihuanom) i bolelo nas je uvo za sve...Polako sam batalio bavljenje sportom, normalne aktivnosti svodim na minimum, školu otaljavam sa polaganjem popravnog svakog leta i uživam u „slobodi“ koju imam. I tako je to bilo do polovine četvrte godine...
tuzno bolno i istina. najteze vam je bilo. i sta ces reci na to da ste vi bili samo sahovske figure u igre Mire Markovica i njenim putem ka ultimativnom bogastvu. Politika 74 nje jul stranke je bilo 1/3 na drogu 1/3 da se razbezi u inostranstvo 1/3 da pogine na ratistu.(za srbsku omladinu) 10000DM su oni dobili za jednog Kineze sto doso u Srbiju. Pogledaj Srbiju danas............ Jesu li uspeli?
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Fela Kuti »

Sad i opet kroki-kroket,
kroki-kroket.
Kroki wrote: Politika 74 nje jul stranke je bilo 1/3 na drogu 1/3 da se razbezi u inostranstvo 1/3 da pogine na ratistu.(za srbsku omladinu) 10000DM su oni dobili za jednog Kineze sto doso u Srbiju. Pogledaj Srbiju danas............ Jesu li uspeli?
Jesu li uspeli? Ko? Kinezi? :mrgreen:
User avatar
Kroki
Posts: 23
Joined: Wed Dec 14, 2011 5:11 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Kroki »

Fela Kuti wrote:Sad i opet kroki-kroket,
kroki-kroket.
Kroki wrote: Politika 74 nje jul stranke je bilo 1/3 na drogu 1/3 da se razbezi u inostranstvo 1/3 da pogine na ratistu.(za srbsku omladinu) 10000DM su oni dobili za jednog Kineze sto doso u Srbiju. Pogledaj Srbiju danas............ Jesu li uspeli?
Jesu li uspeli? Ko? Kinezi? :mrgreen:
pa sta mislis
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by selma »

PDT_Love_18 zugicka
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by demijan »

...
Last edited by demijan on Sat Jan 07, 2012 8:23 am, edited 2 times in total.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by demijan »

Drago mi je zbog tebe i posebno mi je drago sto ti je vera pomogla da prevazidjes lose stvari i da se vratis nekom normalnom da kazem zivotu.zasnujes porodicu i to.
Last edited by demijan on Sat Jan 07, 2012 8:24 am, edited 1 time in total.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply