Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Dreamer »

Sasa,

Procitala sam tvoju ispovest dok sam pokosena nekom gripcinom lezala u krevetu pre neki dan, i to sve na telefonu, listajuci i sireci prstima stranicu po stranicu, i nije mi tesko bilo. Svaka ti cast, ti si vazda inspiracija...nadam se da ti je JASNO koliko utices na sabracu :wink: Samo tako nastavi, podrska!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by yasujirozu »

Zoey wrote:Sasa,

Procitao sam tvoju ispovjest dok sam pokosen nekom psihozom lezao u svilenom kimonu na krevetu s' baldahinom, u sobi okruzenoj prozorima k' svjetlostima velegrada, grlec svilenu posteljinu a okupan chanel-om, listajuc je i sirec french prsticima, stranicu po stranicu na najnovijem ipad-u, i da, nije mi tesko bilo. Podrska!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Dreamer »

yasujirozu wrote:
Zoey wrote:Sasa,

Procitao sam tvoju ispovjest dok sam pokosen nekom psihozom lezao u svilenom kimonu na krevetu s' baldahinom, u sobi okruzenoj prozorima k' svjetlostima velegrada, grlec svilenu posteljinu a okupan chanel-om, listajuc je i sirec french prsticima, stranicu po stranicu na najnovijem ipad-u, i da, nije mi tesko bilo. Podrska!

Get a life :roll:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by nanii »

Fakat Saša, nema te ko penzije.................

helou maj frend
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Image
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by malic »

nanii wrote:Fakat Saša, nema te ko penzije.................

helou maj frend
tu je "debeljuca"malo godine i ispravan nacin ucinise svoje....salim se naravno......
....pozdrav i za Tebe T. i za Sal;eta.
@t. Kako je prosla afera zvanja Spuza,zbog muze i one neljubazne idiotkinje....valjda je dragi-ogromni meda izasao iz "rupe i poseta je realizovana.........ako je bila u pitanju bila od tri sata-porodicno ljubavna,madaa verujem da ti je u troje bila vaznija mnogo......

Nisam hteo da se tada javljam,ali i kada je u samici-mici ima pravo na obicnu posetu od sat vremena bar....to vam niko ziv ne moze oduzeti ,samo da nije dobio sudsku zabranu a to se desava samo kada se napravi yteze krivicno delo u zavoru ,a i to vazi dok je isttraga u toku...a ako nesto se dogodilo nije,,,,,,,,TVOJA LJUBAV UZ GOSPODNJU JE TO ISPEGLALO SIGURNO,I PUT I VIDJENJE,,MAKAR NA SAT VREMENA.....
nE znam kako je u CG,ali u Srbiji cak ni kada si u ssamici ti ne mogu oduzeti posetu od tri sataporodicnu-supruznicku,imas sobu odvojenu bez nadzora i kamera makar kao nadzor ttri sata,pa da li cete se voleti ili sa detetom i roditeljima(do pet osoba ti moze doci u posetu takvu) provesti to vreme niko se ne mesa........to je ziks-om zagarantovano poso se bar u Srbiji one zakazuju neko vreme,,jedno mesec u napred+kada tvoja zgrada dodje na red.mnogo zatcorenika,malo soba......bar je tako Zabela-Mitrovica,za Nis ne znam,nisam stigao da dodjem do toga.

Pozdrav opd Malika-Pedje :D :)
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by malic »

Mozda sam upao u neku pricu,ako je trako izvini i Ti i Sale i " vlasnik" Teme.M.
User avatar
malic
Posts: 248
Joined: Thu Sep 22, 2011 7:17 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by malic »

Sada tek vidoh da je Sale Tvoja tema,izvini ako je ovo remetilo neku Vasu pricu.......ja sam super,hvala na pitanju......izlazak je u tome da je NARKOMANIJA IZLECIVA BOLEST.........

Pedja
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by zeleni »

ja sam super,hvala na pitanju......izlazak je u tome da je NARKOMANIJA IZLECIVA BOLEST.........
Image

ne mogadoh...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Šmizla »

Koji si ti lik zeleni... :smt082 :smt082 :smt082
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Post Reply