Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Baba Naca »

Dragi antox dobrodosao na forum :wink:

Pozzz Sale (sorry sto ovde) :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Sale, drago mi je što si izneo saznanja o svom izgubljenom ujaku dr Boru iz Meksika.
Taj slučaj je paradoks par ekselans, ne znaš da li bi se smejao ili plakao. Ne mislim da su doktori za ovisnost sveti ljudi, ali brate ako oni ne znaju šta je droga i da se sa njom ne možeš zajebavati - haha, pa koga onda oni leče i kako?! Trebalo bi ga naterati da vrati pare mnogim ljudima i da javno prizna da je šarlatan.
Šupčina - vlasnik/direktor bolnice za lečenje ovisnosti. Pardon, specijalne bolnice. Možda to "specijalna" znači da kokain nije droga, tj.da se doktori po prirodi ne mogu navući.
Elem, mogla bih ovako do prekosutra, jer ljuta sam kao pas.
I beskrajno, čitavim bićem, prezireeem zlostavljače i siledžije.
all that I want is to play
antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by antox »

Dragi antox dobrodosao na forum
hvala na dobrodošlici ..svima veliki pozdrav i želim svima da skupe snage i izdrže u ovom paklu od života zvan.narkomanija...pozz
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Re:

Post by sanela »

anfakabl wrote:Sale, drago mi je što si izneo saznanja o svom izgubljenom ujaku dr Boru iz Meksika.
Taj slučaj je paradoks par ekselans, ne znaš da li bi se smejao ili plakao. Ne mislim da su doktori za ovisnost sveti ljudi, ali brate ako oni ne znaju šta je droga i da se sa njom ne možeš zajebavati - haha, pa koga onda oni leče i kako?! Trebalo bi ga naterati da vrati pare mnogim ljudima i da javno prizna da je šarlatan.
Šupčina - vlasnik/direktor bolnice za lečenje ovisnosti. Pardon, specijalne bolnice. Možda to "specijalna" znači da kokain nije droga, tj.da se doktori po prirodi ne mogu navući.
Elem, mogla bih ovako do prekosutra, jer ljuta sam kao pas.
I beskrajno, čitavim bićem, prezireeem zlostavljače i siledžije.
Ma kad naplaćuju liječenje k'o odlazak na Mjesec spejs šatlom.
To se dešava kad novac nije halal. Vrag donio, vrag odnio.
User avatar
Vuk
Posts: 1315
Joined: Sat Dec 06, 2008 1:17 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Vuk »

Haha, a i ti Sanela umeš da ga metneš... :D
Moon child
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Tako je Sanela.
Bivši diler mi se jednom žalio kako ga je baš poterao maler, u dva meseca mu izgorela trafika i ukrali nova kola. Jadničak.
Gledao me kao tele kad sam rekla da mu je trafiku i kola kupila tuđa nesreća.
Sve se čudi i psuje Boga.
all that I want is to play
lenanikovic
Posts: 2
Joined: Tue Dec 01, 2009 1:13 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by lenanikovic »

Opet simbolika po ko zna koji put.
Last edited by lenanikovic on Fri Apr 15, 2011 1:38 pm, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Eh zdravo narkomani.Citam ove mailove i vidim da je entuzijazam veliki da se ide na skijanje i cevape u Sarajevo.I svu ostalu zajebanciju.Ali ja bih volio da uradite nesto malo konkretnije od toga,da ovo bude tematska konvencija.Mi u NA Sarajevo ne znamo (ocito) mnogo o vezama i NA.Mene licno je to u proslosti kostalo jako mnogo i ne bih zelio da se sa takvom tradicijom nastavi.Mi koji smo duze u oporavku,cesto to koristimo i emotivno i sexualno se uplicemo u veze sa njukamerima,u Sarajevu je to skoro pa pravilo.Volio bih da ova konvencija bude na tu temu,jer taj 13 korak nas je vec dovoljno kostao i mislim da zbog njega NA Sarajevo ce da ima velikih problema.Imamo ih i sada,jako smo obiljezeni zbog toga i ljudi izbjegavaju da nas preporuce ,ili uzmu za ozbiljno...ii pravog oporavka nema,ili ima vrlo malo.Ovo je moje glediste,naravno ja nisam najpametniji,ali sam iz Sarajeva i znam sta se desava.Dobrodosli ste u moj grad,ali vas i molim da nam iskreno pomognete,da to ne bude samo jedan vikend koji je bio lijep,ali nista ne znaci.


Calo Sanjin
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
elviratz
Posts: 95
Joined: Mon Mar 03, 2008 6:37 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by elviratz »

No coment..................
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by PsyTechGirl »


Sale, brate, svaka ti čast!! Ti si ponos ovog Foruma!!
Ako ništa, bar toliko znam.. I ja se ponosim što te poznajem, makar ovako virtuelno.. Bez zeze :-D

A stvarno.. Gde navataste ovu dvojicu što se pucaju.. Ceo snimak je odličan, majke mi!!
Daje pravu poruku..

Veliki pozdrav Tebi i nadam se da si dobro i da je sve okay kod tebe ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply