Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
elviratz
Posts: 95
Joined: Mon Mar 03, 2008 6:37 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by elviratz »

Čestitam od srca Sale tebi i tvojoj ekipi......pozdrav
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Baba Naca »

saša-ex wrote:U svemu sto smo radili i sta cemo raditi, ovaj forum i svi vi dajete jedan znacajni pecat. Ovo je mesto gde se ja i dalje ucim, kroz vase sudbine i borbe. Zato hvala svima vama koji ovde ucestvujete.
HVALA ti Sasa i
HVALA veliko svima koji se trude da pomognu drugima da postanu i ostanu CISTI :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by darla »

da te ovako vidim na ulici, nikad ne bih pomislila da si bio na heroinu, a procitala sam sto si sve prosao s tim..
u centar kad dodjem na testiranje, bas znam prepoznat po covjeku dal je dosao po terapiju ili je tu zbog npr. marihuane..
uglavnom, jako mi se svidja to sto radis, svaka ti cast!
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by dete svemira »

Mnogo lep osecaj videti da neko od nas uspe...
A sve vise,uspevamo..
Divno Sasa,zaista divno..
Drago mi je jako,a u ovakvim lepim trenucima,vezem se za rec divno,divno,divno... :D
Uspesno hodanje vam zelim!Cestitam! :D
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Glavonja, mislim da ce ti biti zanimljiva sledeca prica....
Svi ste culi za Miklosicevu, bar nam Je Vlado lepo opisao sve u vezi te klinike. I mozda ste culi da se od skoro zatvorila. Kao sigurnu informaciju, potpuno tacnu, saznao sam da nas vrli dr. Bora ima probleme i da je fizicki maltretirao clanove svoje porodice. Ali bas makljao. I da je pobegao iz zemlje. I da je uhvacen na nekoj granici, zbog poternice. Pre par dana saznam jos nesto. Od nekog ko je radio tamo. Informacija nije proverena ali je moguca. Boro se navukao kao kokain.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by YugoS »

Sale,
jos jednom da cestitam.Radis pravu stvar !

Nikako mi nije jasno da se nakon ovoliko vremena i dokaza da je bolest Ovisnosti jedan od najvecih problema danasnjice,Drzava sa svojim institucijama ne ukljuci u ovu borbu.Zasto se tek ponekad i rijetko ovaj problem spominje u javnosti ?!

Sta bi bilo da Sashe nema ?!
Mozda paranoisem,jer sam u toku zahvaljujuci svojoj bolesti,ali situacija na terenu me ipak demantuje.Meni ovaj rastuci trend narkomanije lici na epidemiju.

Imam neku svoju teoriju,koja usljed bolesti ne mora da bude ispravna.
Ako su nasi djedovi i ocevi pili,bili skloni alkoholu,jer su vremena bila takva da se i nije bas znalo za druge psihoaktivne supstance,danasnja omladina je mnogo upucenija.Naravno,nisu oni svi postajali ovisni o alkoholu,ali i to je upitno jer je alkohol opste prihvacena stvar,pa se i ne zna pouzdano ko je alkoholicar i jeli na putu da to i postane.

Moj djed je pio cijeli zivot.Nije imao etiketu alkoholicara,ali se pitam bili isti taj moj deko,da je imao priliku probati opijat,danas bio heroinski ovisnik?!

Da nisam ovisnik na substitucijalnom lijecenju,sigurno bih gurao u smjeru u kojem upire Sale.Ovako,ostaje mi samo da se borim ovako kako sam izabrao i da jednog lijepog dana,kada program uspjesno zavrsim,krenem u neku slicnu pricu.

:smt038
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by anfakabl »

Šefe, odlično si izašo na televizor :D
all that I want is to play
Nikajlo

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Nikajlo »

anfakabl wrote:Šefe, odlično si izašo na televizor :D
ha ha ha, i to još na beee92..

al samo nešto ne kapiram na kraju priloga.. šta dovraga rade oni likovi kod "tarabe"??


ja ozbiljan.. a ko je skonto, nek napiše, plz and thnx!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Rokaju se, to je snimak sa youtube-a, lik ih je ladno snimao...
SAMO CEO ŽIVOT...
antox
Posts: 11
Joined: Sun Nov 29, 2009 6:11 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by antox »

@saša-ex
svaka čast sad dok ovo tvoje čitam tek sad kroz tvoju priču vidim sebe i gadim se sam sebi ..hvala na ispovjesti ..ja sam 1god..čist od heroina još subova se rješit i na konju sam..pozz
Post Reply