Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by AnAna_mo »

Sale, gledala sam proslu emisiju preko linka koji si ubacio, pa ako moze opet da ga iskopas, bilo bi drago vecini nas,...
Pozdrav!
Potpis.
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Yesenia »

Ko jos ucestvuje?
askabela
Posts: 14
Joined: Tue Aug 19, 2008 11:33 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by askabela »

Gospodin Vasić takođe učestvuje u emisiji koja treba da se emituje u ponedeljak, ali nisam sigurna da je ista!?Mislim da treba skrenuti pažnju na finansijsku dobit jer se uvek bave pitanjem metode lečenja,a ovde je očigledno da metoda nema sem protiv pravnog lišavanja slobode i to je jedini odgovor na statistike "uspeha" koje govore isključivo o vremenu provedenom u Centru,a ne i o stvarnom trajanju apstinencije štićenika!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Baba Naca »

saša-ex wrote:Ponedeljak, B92 u 22h, emisija se zove Reakcija.
Cisto da se podsetim da je to DANAS.
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Izjave su vec snimljene, pa se izmontira. Mada me u celoj prici nervira sto insistiraju samo na prici o Branislavu. Moja ideja je bila da ovu temu treba iskoristiti za pokretanje sire price o narkomaniji uopste i o svim aspektima. Ali dzaba, uhvatili se za njega bas onako histericno, pokusavali su na sve nacine da i u meni dobiju sagovornika koji ce da pluje. A meni je vec dosta toga, receno je vec sve, nekako su se vec i iskristalisala misljenja kod ljudi. Ja krenem o jednom a novinarka to preskace i vraca me na Crnu Reku. Tako da nisam bas siguran na sta ce to liciti...A gledanost ipak prave afere i skandali...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by PsyTechGirl »

saša-ex wrote:Izjave su vec snimljene, pa se izmontira. Mada me u celoj prici nervira sto insistiraju samo na prici o Branislavu. Moja ideja je bila da ovu temu treba iskoristiti za pokretanje sire price o narkomaniji uopste i o svim aspektima. Ali dzaba, uhvatili se za njega bas onako histericno, pokusavali su na sve nacine da i u meni dobiju sagovornika koji ce da pluje. A meni je vec dosta toga, receno je vec sve, nekako su se vec i iskristalisala misljenja kod ljudi. Ja krenem o jednom a novinarka to preskace i vraca me na Crnu Reku. Tako da nisam bas siguran na sta ce to liciti...A gledanost ipak prave afere i skandali...
Gledaćemo te i navijati pa kako god bilo :wink:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by AnAna_mo »

Ja, kao što već rekoh, sam gledala onu proslu emisiju i mislim da je Sale strašno dobro nastupio.
Meni bi onaj bradonja povukao živce stotinu puta, a ti si se lijepo suzdrzao i sve mirno i kulturno odradio.
I svaka ti je bila na mjestu, samo i dalje budi takav.
Ja nemam priliku pratiti taj program, pa ako moze da ubacis link, rado bih pogledala emisiju.
Potpis.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by bojanol »

Jebi ga Sale, nisi im bio zanimljiv, izbaciše te i napraviše emisiju koja niti je zanimljiva, niti bilo šta novo govori.
Užasno je kako mediji prate ovu temu i kako se odnose prema problemu narkomanije.
Više sreće sledeći put. :D
Pozdrav.
P.S.
Možda je i bolje što te nije bilo u ovoj odurnosti.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

bojanol wrote: P.S.
Možda je i bolje što te nije bilo u ovoj odurnosti.



potpisujem.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Zvali su me u ponedeljak, planiraju jos jednu emisiju, sa temom koja bi bila malo opstija...Rekao sam da mislim da je to bolja ideja.
SAMO CEO ŽIVOT...
Post Reply