Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Yesenia »

"Nisam siguran da je voditeljka namerno ovo dozvolila"

Odmah bih da se ogradim da nemam pojima o tv produkcijama. Ali po nekoj logici, ako je pop mogao da dovede 50 svojih fanova, a ti samo 5toro ljudi iz tvoje price, gde je tu slucajnost i otimanje kontroli?

Jos jedna stvar mi je zao: Koliko sam zakljucila iz tvojih postova ti si iskren vernik, pravoslavac, i vera ti je puno pomogla da se resis svoje zavisnosti. Nemoj da mislis da te nesto kritikujem, samo mi je jako krivo sto to siri auditorijum nije imao prilike da sazna. Ne zbog promocije religije, nego cisto pragmaticno, da ljudi ukapiraju da to nije covek u mantiji sa jedne strane i neki bezboznik sa druge.
lela
Posts: 187
Joined: Mon Aug 18, 2008 11:20 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by lela »

iako sam rekla da više neću pisati na forumu, napraviću izuzetak ovaj put...
gledala sam emisiju. nije mi se dopala jer je sve nekako išlo na ruku ''popiću'' iz crne reke, a i logično s obzirom na to koliko je njegovih ljudi bilo u publici. a on je očigledno zajeban lik, totalni ekstrem, jedan od onih koji svesno prelazi preko svoje savesti ako je uopšte i ima.
ti sale sve što si rekao je bilo na mestu, mada i nisi imao puno vremena za neku dublju priču.
što se tiče doktorke, ja koja se nikad nisam drogirala mislim da ona pojma o narkomaniji nema.pliva negde na površini. ako ona kao lekar, znači stručno lice kaže da je ''jednom narkoman-uvek narkoman'' nije ni čudo što te kvazi klinike nemaju uspeha u lečenju. ja se na njenom mestu ne bih ni bavila tim poslom, jer nema smisla raditi nešto u čiji uspeh ne verujem. a i baš mi je milo što je ona keva naduvala.
što se onih jadnih roditelja tiče, oni su skroz otišli u krajnost. verujem da su im sopstvena deca zagorčavala život, ali šta to znači -bolje prebijen nego drogiran-. i jedno i drugo je katastrofa. strahom se ništa ne postiže. onaj koga se plašimo dok je tu, mrzimo ga kad ode. a mržnja može da kupi samo mržnju, i to još veću, dok ljubav kupuje i mržnju i ljubav.
advokata od popića neću ni da komentarišem, svaka reč o njemu je suvišna...
i istina je što je bojanol (mislim da sam pogodila nick) rekao da će laici da se prime na peranovićevu priču. moja koleginica jutros kaže -treba tako s njima, ne znaš ti na šta su oni sve spremni.- istina je da je aktivan narkoman na sve spreman, ali ako je došao da se leči, znači da hoće da se oslobodi tog zla, i da je samim tim napravio korak napred. prema tome, ne treba ubijati i ono malo volje što ima i vraćati ga nazad, već mu treba pomoći da ta volja bude jača, a to se batinama ne postiže, već samo ljubavlju.
sve vas pozdravljam. ostajte dobro...
Yesenia
Posts: 69
Joined: Sat Oct 11, 2008 8:34 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Yesenia »

Kada se osvrnem na moje postove mogu samo da zakljucim da sam glupa kao gavran mladozenja. Ispada da sam udarila da te kritikujem i da ti serem te nisi ovo, te nisi ono...ne, ne, ti si bio presladak, dostojanstven i uradio si najvise sto mozes. Nego sam ja licno frustrirana sto tvoja prica nije mogla da se cuje od Asovdzija, Lopatara, Dzipadzija i krezubih Brigomojapredjinadrugoga roditelja.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

Yesenia wrote: kao gavran mladozenja.


:D
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Baba Naca »

Xej Boki, ja volim sto sam naivna,
to mi pomaze da budem srecna DANAS,
a i da ne gubim nadu u bolje sutra ... :lol:
ljubi babac :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

Drz' se baba :D
taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by taranta »

Nisam gledao emisiju, ali ovo što sam pročitao je grozno!
Baš sam se bio pito, šta rade poslje rata svi oni dželati :cry:
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Boban »

znao sam :(.Zasto moras tu rec spominjati?To je proslost.
User avatar
eetfuk
Posts: 32
Joined: Tue Feb 26, 2008 1:23 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by eetfuk »

Nisam ni ja gledala emisiju, nema je kod nas, ali je bilo i na našim vijestima o Crnoj Reci... Pokazali su one filmiće sa youtube-a i voditelj se na to puko smijat... Tolko o ozbiljnosti na našim glavnim vijestima...
User avatar
Grof
Posts: 67
Joined: Sat Jul 28, 2007 10:11 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Grof »

Imate na http://www.rts.rs/page/tv/ci/news/17/РТ ... osition=-1
Sve je ovo link, ne znam zasto ga je prekinulo
Ja, i dalje tu sam, i dalje u snu buncam, i dalje spucan, i dalje recima pucam...
Post Reply