Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Fela Kuti »

PROČITAJ ME wrote:
A to da je čovjek nastao od majmuna, to samo može majmun da misli... koja glupost.

.... poštujem svačije razmišljanje...
Au, sta bi tek rekla o ljudima i njihovim stavovima da ne postujes drugacija razmisljanja!?
Nije lepo tako nazvati neistomisljenike sve i da to mislis o njima.
A nije ni kulturno.
Ostalo sto "nije" nije ni bitno...
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by klara60 »

Fela Kuti, pusti sad to...Jaca se malo pregrubo izrazila (sto nam se svima desava), a sama je zeljela prekinuti raspravu...Bitno je da se ona pronasla i da je daleko od onog zla, a ovoj temi svi bi mi mogli raspravljati danima...
Pozdrav
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by preispitivac »

Slazem se sa tim da je religija neophodna. Evo, Jaca je pronasla srecu u njoj. To je dobro. Tome ona i sluzi. I tome da usmeri. Jaca se usmerila. Lepo. Tacno, ova tema moze da se razglaba danima i stranama, ionako je to omiljeni topic otkad su ljudi poceli da pisu. Ja sam prosvetljenje doziveo kad sam saznao cinjenice koje su potkrepile moj ateizam koji sam oduvek nosio u sebi. Kao klincu od 5-6 godina mi je bilo krajnje neprihvatljivo kad mi neko kaze da postoji Bog. Takav sam oduvek. Ja verujem u nauku, i ono sto ona objasnjava i sto tezi da objasni a jos nije. Religiju postujem, ali ne i slepilo. U svakom slucaju, srecan praznik onima koji slave.
Jurim rep
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by sanela »

Hajmo staviti tačku na ovu diskusiju o religiji, vjeri, vjerovanju i nevjerovanju.

on-topic:
Druže Sale, reci ti meni jesu li valjali ćevapi? :)
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

Cevapi nisu nikada omanuli, to ne moras ni da pitas :)

Srecan Uskrs svima koji slave i mir Boziji svim ljudima dobre volje. Ili bilo kakav mir, svima na ovom forumu.
SAMO CEO ŽIVOT...
darla
Posts: 218
Joined: Tue May 19, 2009 4:07 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by darla »

ako ikad pocnem jesti meso, prvo cu navaliti na bosanske cevape- toliko hvaljene kod nas
kad se ide na Arizonu u shoping, cevapi su nezaobilazni
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by YugoS »

Sarajevski cevapi su jedno,a svi ostali sasvim nesto drugo!
Nema to veze sa Bosnom,nego sa vodom,vazduhom i jos nekim stvarima na Bas Carsiji u Sarajevu!

Pozdrav.

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by Otac »

saša-ex wrote:Cevapi nisu nikada omanuli, to ne moras ni da pitas :)

Srecan Uskrs svima koji slave i mir Boziji svim ljudima dobre volje. Ili bilo kakav mir, svima na ovom forumu.
Hvala Sale, takodjer :D
YugoS wrote:Sarajevski cevapi su jedno,a svi ostali sasvim nesto drugo!
Nema to veze sa Bosnom,nego sa vodom,vazduhom i jos nekim stvarima na Bas Carsiji u Sarajevu!

Pozdrav.

:D
Sarajevske cevape kanim probati na ljeto, a zasad mogu preporuciti cevape u Orasju, kao i strasno dobre djulbastije :D
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by saša-ex »

YugoS wrote:Sarajevski cevapi su jedno,a svi ostali sasvim nesto drugo!
Nema to veze sa Bosnom,nego sa vodom,vazduhom i jos nekim stvarima na Bas Carsiji u Sarajevu!

Tacno tako. Cesto se vezujemo za mesta ne zbog lepih gradjevina, savrsene arhitekture ili standarda, vec zbog raznih drugih, rekao bih, subjektivnih cinilaca. Imao sam priliku da zadnjih par godina obidjem dosta lepih gradova u Evropi (sto sa zenicom, sto poslovno). Na krajnji utisak utice dosta toga. Jutros sam stigao iz Beca, naravno odusevljen, ali recimo dosta manje nego sa recimo Amsterdamom... A sve to opet pada u vodu, kada se uporedi sa Sarajevom, koje nema ni arhitekturu, ni lepe spomenike, ni svemirske gradjevine, ni velike shoping molove. Nema nista od toga, a opet ima mnogo vise, barem za mene... Dobro je sto se ne vezujemo samo za materijalno...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Narkomanija je IZLEČIVA bolest

Post by cokapeace »

Srecan Uskrs i puuunooo lepih zelja od vase lujke sa Istoka!!!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply