DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa... pero ja uvek zaebavam ako nisi provalio :twisted: (mada kroz tu zaebanciju mozes da shvatis poruku)
Izvini nisam te pitala za nogicu tvoju,sta si joj ucinio? Znas i sam da sve u zivotu prolazi prema tome procice i to sto te boli,cmok
A sta fali Mladenovcu hahahahhahahahahha :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

Mladenovcu nedostaje DUH, (jebote gde ovo napisah ,verovatno ce Mis Marple da odmah pocne da odgonece tajna znacenja)!
perica

Post by perica »

Za nogicu mora dva cmoka i to duboka,takva situcija,jbg. :(
perica

Post by perica »

Mona wrote::lol: :lol: :lol: Pa Peroooo rekoh ti kako mi se mama zoveee :lol: :lol: :lol:

A jeli...sad me josh vise zanima...ko je tebi spomenuo beograd u losem kontekstu?? Zanima me taj sleng,recnik...kako god vec hoces da ga zoves...A ti zastupaj i Mars ako hoces,samo mi ne stavljaj reci u usta,ja te pitam nesto deseto....

I daaaaa...ajde ti lepo sedi u taxi ili zovi nekoga pa idi kod doktora ako te toliko boli ta noga ...
zvonim na rendgenu i jos neki dan ne mogu da idem kod doktora.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mis Marple
hahahahahhahahahhahahahhahaha e ako si ti normalan ....hahahhahahhahahha
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

pa da sam normalan,da li bih zvonio na svakom aerodromu i ulazu u svaku ozbilniju ustanovu.
perica

Post by perica »

a,i miss marple je moj omiljeni lik!
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

Post by uvekza »

kakav si Pero?
I love you, but I don`t like you.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

looda kuca.waljda smijem neshto napisati,a da ne dobijem po guzi hahah.postalo je opasno..perice,nisu cure mislile nishta loshe-ali ja razumijem da ti sad nije ni do chega.zato kazem,pazite mi pericu-nemoj da ga ko zeki-peki :D .jawni mi se drugar :wink:

yesterday,all my troubles since so farway...tako cesh i ti pjewushiti pero,samo izdrzi mushkarchino nasha :D .ljubac
PER ASPERA AD ASTRA...
perica

Post by perica »

hvala na brizi,stvarno hvala.
Inace sam "dobro",pijem sve ono terapije,i sve neradim ono sto ne treba osim sto me noga zeza.
hvala jos jednom na brizi! :) :D :(
Post Reply