DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hahhahahahahhahaahhaha tu tu ru tu :-D
Perice nemoj molim te Monu da mi diras ,iskreno mislim da jako dobro zna sta to znaci a cak i ako ne zna mogo bi da joj prevedes a ne da je tako bockas...prema tome nemoj molim te pravimo frku oko jebenog "tu-tu-ru-tu" :?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

zvrky wrote:Hahhahahahahhahaahhaha tu tu ru tu :-D
Perice nemoj molim te Monu da mi diras ,iskreno mislim da jako dobro zna sta to znaci a cak i ako ne zna mogo bi da joj prevedes a ne da je tako bockas...prema tome nemoj molim te pravimo frku oko jebenog "tu-tu-ru-tu" :?
bre i ti,kao da ne znas i ne osecas bar malo.
JA NISAM BOCKAROS,NITI IMAM OBICAJ DA IKOGA BODEM. NEMOJ TI MENE DA ZEKIS.
I,NE DIRAM MONU VEC JE SAMO LEPO PITAM,ODAKLE JE ,JER MI JE VISE NEGO CUDNO KAKO NEKO MOZE DA NE ZNA STA JE TU-TU-RU-TU!?
PEACE!
perica

Post by perica »

Mona wrote:Shta ti znaci to "tu-tu-ru-tu"....??Ajde majke ti sad ti meni objasni lepo....I shto ne ides na psihoterapije?
NA PSIHOTERAPIJE NE IDEM JER NE MOGU DA STANEM ,NITI SE OSLONIM NA LEVU NOGU. NISTA DROGE,BLOKATORI NA ISTOM MESTU ,U ISTO VREME;U MOM STOMAKU. TAKO DA SE PO TOME NISTA NIJE PROMENILO,OSIM STO CU IDUCIH 11.DANA DO RODJENDANA DA PROVEDEM SA STAKOM SIGURNO ,A VEROVATNO I DUZE.
MOJ ISKRENI POZDRAV
TU-TU (BEZ "RU") PETAR :) :(
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Ne znam Perice,keve mi moje Branke,stvarno,...ja ti nisam klasichna beogradjanka,ja sam ti vishe seljanka.Ne znam ni to sta znaci,ni ono "TIP"...ma nishta,a poshto si ti pravi beogradjanin,lepo mi objasni...nista lose :lol: :lol:

Zao mi je za nogu,a ostalo - tvoj zivot,tvoja stvar :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

hahahahhahahhaha cekaj bwe pero pa mozda nisu svi iz beograda jebe mu misa to cak ne zna cela srbija nego samo beograd...zato i ja tebi kazem pozdrav tu tu(sa "ru") tu hahahahahhaha
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

ja sam ti vishe seljanka
seljanka ali jako draga,bila ti seljanka ili ne uopste nije pod obavezno da mora da se zna znacenje "tu-tu-ru-tu" :-D i evo ja sam pozivam pericu ako moze da nam svima pojasni znacenje vec pomenutog hahahahahha ja bi volela da vidim njegovo gledanje na "tu-tu-ru-tu " :twisted:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

Mona wrote:Ne znam Perice,keve mi moje Branke,stvarno,...ja ti nisam klasichna beogradjanka,ja sam ti vishe seljanka.Ne znam ni to sta znaci,ni ono "TIP"...ma nishta,a poshto si ti pravi beogradjanin,lepo mi objasni...nista lose :lol: :lol:

Zao mi je za nogu,a ostalo - tvoj zivot,tvoja stvar :wink:
Pod jedan,nije keve mi ....,vec keve mi Nevenke,za to ne moras da "budes beogradjanka",a pod dva nemoj da me zekis,jer to nije lepo. A,ja BEOGRAD UVEK BRANIM I ZASTUPAM KAKAV GOD BIO ,I TO JE LOKAL PATRIOTIZAM KOJI SE TESKO RAZUME,IMAS "BS",KOJI SU POSTALI SOCIJALNI FENOMEN I KOME JE ON NA PRVOM MESTU (LOKAL PATRIOTIZAM),I NIKAKO NEODUSTAJU. AKO TE NESTO STVARNO INTERESUJE ,PITAJ. ALI BEZ JEBUCKANJA NA TEMU BEOGRADA I POREKLA.
'SVI ZAJEDNO" POZDRAVLJAM TE

p.s.a,i dobila si pm. (ne pms).

cak si i za TIP,mogla da procitas objasnjenje,TIP=TRENUTNA INSPIRACIJA PERICI.
perica

Post by perica »

zvrky wrote:
ja sam ti vishe seljanka
seljanka ali jako draga,bila ti seljanka ili ne uopste nije pod obavezno da mora da se zna znacenje "tu-tu-ru-tu" :-D i evo ja sam pozivam pericu ako moze da nam svima pojasni znacenje vec pomenutog hahahahahha ja bi volela da vidim njegovo gledanje na "tu-tu-ru-tu " :twisted:

ZVRX,ZAJEBAVAS TI LEPO,PA ZAR TI JE TOLIKO DOSADNO DA MENE ZEKIS.
MENE UBIJA NOGA I TO NA DVA MESTA,NE TRAZIM SAZALJENJE ILI STA GOD NITI KUKAM,ALI BRE MOZES VALJDA DA PITAS KAKO JE ,A NE DA SE ZA...S?
PEACE-"SVI ZAJEDNO"

TI BI TREBALO DA RAZUMES BAR,OSIM AKO NISI SA OPSTINE KOJA SE SAMO VODI KAO BEOGRADSKA,PA I MLADENOVAC JE BEOGRADSKA OPSTINA.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Brani brani perice svako svoju kucu brani pa sto ne bi i ti :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

:lol: :lol: :lol: Pa Peroooo rekoh ti kako mi se mama zoveee :lol: :lol: :lol:

A jeli...sad me josh vise zanima...ko je tebi spomenuo beograd u losem kontekstu?? Zanima me taj sleng,recnik...kako god vec hoces da ga zoves...A ti zastupaj i Mars ako hoces,samo mi ne stavljaj reci u usta,ja te pitam nesto deseto....

I daaaaa...ajde ti lepo sedi u taxi ili zovi nekoga pa idi kod doktora ako te toliko boli ta noga ...
Post Reply