DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

To ti je ono, jbg, too young to die, too late to live...
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
perica

Post by perica »

STVAR IZBORA KADA DODJES NA RASKRSCE,NISTA DRUGO. LEVO ILI DESNO,NEMA GARANCIJA.SAMO IZBOR.
perica

Post by perica »

sjebao nogu a,pomoc tanka. no ,ni to me ne cudi. to je beograd koji sam i koji cu uvek braniti.e,moji beogradjani...............sram vas bilo.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

shta si ochekiwao?da ti neko od "prijatelja" priskochi u pomoc?bar ti znash da je to sharena laza ,i u tome si sam.a pomalo i kriw zbog toga.ne poomalo,wec doosta.znam te ,i znam da cesh to podnijeti bez kukanja i ogorchenosti.bitno je da si tu ,ziw i zdraw!i to ce se zwati juche...
obichno u takwim,i slichnim teshkim situacijama-swi odjednom ispare i shwatish koliko su p....,ali ne i trebalo to da te dotiche,jer doktorirao si na tome.btw,ja sam tu :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Šta se dešava Petre? Šta ti je sa nogom? Ne mogu da te povatam uopšte, kako može da ti se pomogne? Šta se dešava sa lečenjem, da li ideš i dalje u Drajzerovu?
perica

Post by perica »

nema veze,samo sam morao da napisem ono za beogradjane.
ne,ne mogu da idem u Drajzerovu. neizvodljivo,a i ne bih isao niti da fizicki mogu. tvoja saradnica je ispala bas TU-TU-RU-TU. ZNAS NA KOGA MISLIM.
HVALA STO SI SE UOPSTE JAVIO. LEZIM SAM I BLENEM U PLAFON.
ETO,GRESKA.
perica

Post by perica »

RAJO,
CEMU TAKAV TON,STVARNO NE RAZUMEM,ALI NIJE NI BITNO.
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Shta ti znaci to "tu-tu-ru-tu"....??Ajde majke ti sad ti meni objasni lepo....I shto ne ides na psihoterapije?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

objasnila sam ti zashto,ali ako se ljutish zbog moje direktnosti,izwini.samo hocu da te trgnem iz tog stanja...ali nema weze.mislim da znash da swe shto sam napisala je istina.sjecash se kad si ti meni skresao za onu moju 'glupost",pa je meni bilo drago shto je mi neko misli dobro time shto mi otwara ochi i kritikuje me.ma nemam pojma nishta wishe,ostawicu prostora drugima da ti kazu koju lepu rec,kad ja wec nisam...nestacu.wt
PER ASPERA AD ASTRA...
perica

Post by perica »

Mona ,u kom gradu ti zivis?
Ako si uopste iz Srbije ,onda bi bilo sramota da to ne razumes. :(
Post Reply