DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

perica

Post by perica »

02.JUNA CE BITI 21GODINA KAKO SAM PROBAO H.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

21 godina kako si probao,a koliko kako si prestao? :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

12-OG MAJA CE BITI DVA MESECA. :)
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Bawooo,ajde zelim ti 22 a ne 2 a kad dodjemo do 22 onda cemo na produzetke hahahahha :-D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
perica

Post by perica »

Na 22 mozemo jos dosta toga,samo nemoj da zaboravis na to.!?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Druze ja sam trenutno na preko 30 :-D iskreno i zaboravila sam koliko ima,ali pocela sam sa skidanjem 2004 u avgustu negde,ali bez obzira bicu ja ovde jos dugooo dugoo na ovom forumu :D da brojimo zajedno dok ne ostarimo hehehehhe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

brawo za owa 2 mjeseca,josh jedan pa prolazi najgore..stwarno je swijet prelijep,posmatran owako nepomucenog uma..swe tako jasno,obojeno,chisto..ajde pa da slawimo 22,42,62,102 mjeseca...narawno zajedno :lol: .zwrx ce da nam bude mama hehehe
PER ASPERA AD ASTRA...
perica

Post by perica »

Zao mi je sto sam napravio prekid,alii da nije bilo "penalnih uslova i izvrsenje krivicnih sankcija", do sada bih i ja tesko izbrojao koliko bi to bilo,negde oko 5o i neki mes. ali jbg. nije tako i evo ga drugi razred,kraj drugog polugodista.
a,za starenje ,zajednicko je skroz uredu,prihvatam. samo jedan uslov:nema nicega od gudre,ni duvanje,ni alkohol. da li tako moze?
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

dogoworeno.ko izda pizda.hehhe.tebi se izgleda bash ,bash swe smuchilo,i dajesh nam dobar primjer swojim iskustwom,da ne dodjemo mi u te god i shwatimo da nam nishta ustwari od toga nije trebalo!a kad swe owo prodje,za chashu crnog wina ne obecawam :-D
PER ASPERA AD ASTRA...
perica

Post by perica »

rajouno wrote:dogoworeno.ko izda pizda.hehhe.,za chashu crnog wina ne obecawam :-D
Nesto mi poznato ovo o izdaji i piz...,lapo od tebe. za casu crnog ce mo se dogovoriti za jednu letnju noc ,ali kod mene na moru u Dalmaciji.
I ,kao poslednje cini me nekako ponosnim na ovaj sica kapital,ako ikome moze da znaci kao primer,BAREM JEDNOJ OSOBI,BAR JEDNOJ.
Vreme leti,i ovako i onako,i dok se okrenes eto je 30-ta,pa onda dalje ,a ti u ustim govnima. Pa,dodje VREME ODLUKE, KRAJNJE SUROVO I ZIVOTINJSKI:HOCES LI DA ZIVIS ILI NE,ILI EVENTUALNO DA UMIRES NA RATE? Nema mesta za pitanja ,kako bi bilo dobro biti strejt ili ovo ili ono,vec samo HOCES LI DA ZIVIS. Ostalo dolazi samo po sebi.
Post Reply