DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
perica

DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica »

vEC SAM SEBI POSTAO DOSADAN,ALI MORAM NA SVE NACINE DA PREZIVIM OVIH NEKOLIKO DANA LOSEG ZDRAVLJA!!
VIDITE,UGLVNOM SM OD VAS CUO PRICE KAKO JE FIZICKI DEO NISTA ,U ODNOSU NA ONO STO KASNIJE DOLAZI!1 PA JA SAM U TIM GOVNIMA OD 16-E,I DOBROSAM IZUCIO SVE "OKIDACE",VOLJNE MOMENTE I OSTALO STO SU ONI SMISLILI I POKUPILI OD NAS NESRETNIH.!!
ZNAM DA PRAVA BORBA POCINJE TEK POSLE DESETAK DANA(mozda i ranije),ali verujte mi da znam deo fore-mule za taj deo ,ne ceo naravno.
I ZATO I JESAM U OROBLEMU JER SE NIKADA NISAM SKIDAO KOD KUCE I TO NA SUVO. UVEK SU USLOVI BILI IDEALNI ZA LECENJE I BAS ZBOG TOGA NISAM TAKO LAKO SHVATAO CELU FRKU OKO GUDRIRANJA I KRIZIRANJA!!!!
AKO STE VOJLNI POMOCI MAKAR SA PO JEDNOM RECENICOM BICE DOSTA.
ZAHVALJUJE SE Beograd :P
User avatar
Betterlife
Posts: 18
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:59 pm
Location: Beograd

Post by Betterlife »

Perice, covek sve moze kad hoce. Sve je u glavi, moras da ponavljas sebi da mozes ti to, da si jaci od svega, i da ne moze nista da upravlja tvojim zivotom. Govoreci to sebi, poceces stvarno da verujes... Nije lako, ali imas jedan zivot i nemoj da ti prodje a da ne primetis, samo budi jak. Veruj u sebe, pozdrav :)
perica

PERICA MEDJU ZIVIMA

Post by perica »

PERICA JE DANAS PROGLEDAO.!! :lol:
Od nedelje pa do danas nisam napustao sobu sto je vise nego rekord,bar za mene. DANAS SAMSE ONOVO RODIO,JA KOJI NIKOGA I NISTA NISAM ZAREZIVAO,NITI JEBAVAO ,KAO DA JE NEKO DRUGI.
ALI SE NEZVARAVAM NI DA JE SVE GOTOVO. OVO JE POCETAK JEDNOG VELIKOG SRANJA,ALI I BORBE ZA SEBE-BARABU. NI RECI VISE O TOME. (kuc,kuc,protiv uroka)
ZELIM DA SE ZAHVALIM ,ZNA TA OSOBA KOJA JE ,A I SVIMA KO JE NAPISAO BAR REC PODRSKE ,PA MAKAR I ONAKO KURTOAZNE. ZNACILO JE . JER,DANIJE TOGA ,NE BIH IZJUTRA RANOM ZOROM PISKIO I PIO BLOKATOR.
ETO JOS JEDAN POKUSAJ ZA 15GOD. OD DVADESET MUCENJA.
MOZDA NE BI BILO LOSE DA MI NAPISETE STA MISLITE KOLIKE SU MI SANSE?
UMALO DA ZABORAVIM,BECKA-PULJANKO HVALA,MISLIM DA JE DOVOLJNO.
ZA TAKO MALO IMAS MOJU POMOC AKO IKADA TE PUT NANESE U OVE KRAJEVE. IMA I OVDE RUZICASTE VODE KADA IZLAZI SUNCE.
JOS JEDNOM HVALA SVIMA...
NENAPUSTAM VAS,TO JE SIGURNO..........
P.S. KO IZDA PIZDA
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

bravo Perice, samo napred, svestan si i sam da ti prava borba tek predstoji, što se tiče davanja prognoza, pa niko ozbiljan to ne može da ti kaže, ti si taj u čijim je sve rukama. Upoznao sam puno ljudi koji su se skinuli, mislim skroz skinuli, bilo je tu raznih načina, neki su uspeli i sami, tako da je ono što je najbitnije to, da izlaz postoji.
perica

"ODGOVOR NA SPRTSKU PROGNOZU"

Post by perica »

HVALA NA NORMALNOM RAZMISLJANJU ,MOZDA JE "SALA" BILA MALO NESLANA ,ALI SVAKO DOBRONAMERAN CE SHVATITI O CEMU SE RADI
EX- HVLA


P.A. KAZI MI DA LI BI TREBAO URIN TEST,OD NEDELJE NISTA NISAM UZIMAO,A U SKIDANJU I NJEGOVOM NACINU NIJE BILO NITI TRUNE OPIJATA,BAS NISTA,UJUTRU DA BUDE o.k. ! POSTO SAM TAKAV DOGOVOR NAPRAVIO,KAKO BIH ODMAH POPIO BLOK. I KRENUO U ZIOVOT. IMAM NEKE SPORTSKE PLANOVE,POSTO SAM 14 GOD IGRAO PRO BASKET ZA "ZVEZDU",MOJ IMENJAK SADA IGRA PETAR POPOVIC,BAS KAO STO SE I JA ZOVEM. NE ZNAM ZASTO OVO PRICAM?
aLI U SVAKOJ PRICI VEROVATNO IMA NECEGA STO JE OKEJ.
ETO UKAKIH SE OD NEPOVEZANE PRICE,ALI KADA KRENE NEMA BAS KRAJA. CIAO
perica

Post by perica »

E :) vo me ,dodje i to jutro ,nisam siguran da sam ista pisao ,osimPM-a
nemojte zameriti,ali toliko cekam da piskim i da konacno popijem ono sto mi je potrebno (blk.) Ni sam nemogu da poverujem da toliko cekam nesto sto mi je bilo mrsko,i sto sam eskivirao na sve moguce i nemoguce nacine. eto,valda ce test da pokaze da je sve o.k. pa da se manem bede.
Da ,moze se reci da semenja zavisnost,ali na sasvim pozitivan nacin,jer do one SLOBODE du8gacak je put. Pa ja ga trazim skoro 15 god. sa nametnutim prekidima. hvala :D
Jedna beogradska baraba kojoj to nije trebalo!!!
Last edited by perica on Thu May 03, 2007 5:14 pm, edited 1 time in total.
perica

Post by perica »

Petar jutros piskio ,pjavile skoro dve identicne crvene linije ,izmrvljen blokator popio,i sada je srecan kao mala kuca.
Hvala sto ste trpeli i citali polutrabunjanja(da li) koja sam ispucavao ovih sest dana ili pet noci dok nisam dosao do ovog PRVOG cilja. Nastavak je u ponedeljak kod psihijatra,u Drajzerovoj,a mozda dodam i nesto privatno,mada to oni nevole . sujete i drugacije skole ili metodi,kako oni kazu.
HVALA VAM SVIMA ,ONIMA POSEBNO OSI NJE ,ZNAJU KOJI SU !!!?
Petar Popovic
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Svaka chast,...svaka chast :lol: :lol: Sad pij taj blokator redovno :wink:
perica

Post by perica »

HVALA,HVALA,
OSECAM SE KAO na koncertu, "Sade" 1992 godine u BARSELONI.
NESTO NAJLEPSE STO SAM UZIVO VIDEO.
HVALA JOS JEDNOM :D
Last edited by perica on Thu May 03, 2007 5:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Betterlife
Posts: 18
Joined: Mon Mar 12, 2007 5:59 pm
Location: Beograd

Post by Betterlife »

Perice pocni da gradis svoj zivot... Nemoj vise nikada da se vracas na ta sranja, eto i sam kazes da si srecan zbog blokatora, zamisli kako ces tek biti srecan kada prodje neko vreme, uzmes zivot u svoje ruke, i ne zavisis ni od cega :)
Post Reply