DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by Sagitarius »

cccccccc
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by Baba Naca »

Samantha wrote:hajde molim te nemoj biti prosta jer si ti mlada djevojka i trebala bi imati manire u razgovoru sa starijima. ne naguzuj se okolo jer to ne vodi nicemu dobrom.
:shock: :shock: :shock:


Gde si Price?
Sta ima novo? Kako guras danas?
Ljubi baba rodjena PDT_Love_18
P.S. Iskreno se nadam da si dobro ili bar priblizno... :wink:
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
perica perica

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica perica »

MANS0N wrote:Nisam dobar sa kretenima,nikako.Napisao si ovdje par uvreda ovoj djevojci bez nekog velikog razloga.Ne treba tako da se ponasas,mama te nije tako vaspitala.To nije lijepo i jako je kukavicki sa tvoje strane.Vec sam ti rekao sta ce biti.
nemoj molim te,uplasi me poslcu ti broj i ulicu na pp.
p.s.I,nikog ja nisam uvredio,vec je bilo obrnuto.
sta je njena pisanija"perice puci k....c"na nekoj tamo temi,a? ja,vredjam. ne,ja samo kazem sta ce se dogadjati,vec vidjeno svakome ko ima vise od 27g.
Petar
perica perica

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica perica »

MANS0N wrote:Nisam dobar sa kretenima,nikako.Napisao si ovdje par uvreda ovoj djevojci bez nekog velikog razloga.Ne treba tako da se ponasas,mama te nije tako vaspitala.To nije lijepo i jako je kukavicki sa tvoje strane.Vec sam ti rekao sta ce biti.
mene je vaspitala guvernanta,i razni profesori,a ne mama.
ali,to nista ne garantuje..... i,sto to tebi smeta,ti si toj devojci kucni cuvar. nema potrebe da se meni obracas za takve stbvari,kao sto ti je ova opaska. nema potrebe,a ni prava da to radis,greskom.
Petar
perica perica

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica perica »

MANS0N wrote:Nisam dobar sa kretenima,nikako.Napisao si ovdje par uvreda ovoj djevojci bez nekog velikog razloga.Ne treba tako da se ponasas,mama te nije tako vaspitala.To nije lijepo i jako je kukavicki sa tvoje strane.Vec sam ti rekao sta ce biti.

Re: Cistiliste
Postao/la goldy dana 25 feb 2009, 23:32

Sto je najgore predhodni post nije uopste bio namjenjen doticnom Perici,al sad kad ga procita,ma komotno moze i za njega da prodje.
Posto me tjera co'jek sa teme,evo ja cu koliko mogu da se odupirem,cisto sumnjam da cu uspjeti,al eto pokusavam.
Perice dragi pusi kurac!!!!!!!!!!
Ja tebi kao pruzam neku podsku,sve nesto kao ne bi li te malo pdstakla.A sta ti radis?Ti izgleda dodjes 'vamo da se zajebavs,mozda kakvu ribu pokupis,ako nista da ti kaze kako pada na debilne fraze.Sta ima?
Na kraju krajeva,nakon sto prica nije otisla u smjeru u kojem si ti mislio da ce otici,ti seres.Mislim ono nizi ne mozes biti.
JA kad sa iznjela neke stvari ovdje znala sam da ce biti osude,ali ne kod tebe ide prvo podrska,sve divno krasno,pa onda jebanje u mozak.I ti meni da kazes da cu ja da padnem?Od svakog ko je iole cist ja cu prihvatit to,i traziti da mi pokaze u cemu grijesim.Ali ti koji nema dan cistoce,meni da govoris kako cu da padnem,i vjerujem kako bi bio presretan da se to desi.Mislim ja ni dok sam se gudrirala nisam imala razmisljanje ko ti.Zvucis ko krajnje isfrustrirani,zagorjeli lik.We are all just prisoners here, of our own device!
goldy

Ti si nasao da pricas i kao maco Manson(Charlie),ovako nesto uzima u svoju odbranu. Ja,sam nju uvredio........."osto me tjera co'jek sa teme,evo ja cu koliko mogu da se odupirem,cisto sumnjam da cu uspjeti,al eto pokusavam.
Perice dragi pusi kurac!!!!!!!!!!"
?????

(
perica perica

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica perica »

sanela wrote:
PsyTechGirl wrote:Petar, zar si ti iz Novog Sada, zaboga ?????
Malo nam se perica pogubio.
nisam se ja pogubio,vec zivim sada ovde,a do skora sam tamo. stan imam tamo, aovdasnji je na sudu,tako sam u ovom problemu. ovde je mnoooooooooooooooooooooogo vise pogubljenih i njima bi trebala da posvetis paznju,mani mene,snaci cu se ja vec nekako.Posto me tjera co'jek sa teme,evo ja cu koliko mogu da se odupirem,cisto sumnjam da cu uspjeti,al eto pokusavam.


ovo je napisala nasa clanica koju sam ja "uvredio.,a ti vodis raacuna o meni,i nerazumevanju ljusi,posto placam svaki booravak ovde,i zbrkano pise,tacnije nepisem.
Petar
"Perice dragi pusi kurac!!!!!!!!!!"
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by MANS0N »

Perice,vrati mi moje uvo!
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
perica perica

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by perica perica »

kada prodas sve karanfil,a do tada u cisternu.mars,tako sa hraniteljicom svojom.
User avatar
MANS0N
Posts: 722
Joined: Mon Sep 29, 2008 11:57 pm
Contact:

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by MANS0N »

:D :D :D
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
jaca69
Posts: 17
Joined: Sun Apr 01, 2007 3:05 pm

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by jaca69 »

Drago mi je da moj muz javno izjavljuje ljubav! :shock:
Post Reply