DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by peter »

sta se dogodilo sa 021-om,nesto napisa da je BANOVAN. To je lose,izbacen ili sta. Sta je uradio ako nije tajna,a ne bi trebala da bude,ako nije za ovde,posalji mi molim te na pp.vazi!
Petar
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by sanela »

peter wrote:sta se dogodilo sa 021-om,nesto napisa da je BANOVAN. To je lose,izbacen ili sta. Sta je uradio ako nije tajna,a ne bi trebala da bude,ako nije za ovde,posalji mi molim te na pp.vazi!
Petar
Nije banovan. Tražio je da obrišem njegove teme i to sam uradila.
Odlučio je da se više ne javlja, očito.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by peter »

HVALA TI. aLI,PONOVO HLADNO,KO DA JE SARAJEVO NA GRNLANDU.
NEMA VEZE TI IMAS SVOJ STAV,I TO SE MORA POSTOVATI
POZDRAV
PETAR
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
toto-rina

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by toto-rina »

E tebi je hladno sada znas kako je danas u Bgd bilo kada sam izasao ispred zgrade nasmejao sam se kako je bilo prijatno pa pomislio ljudi ce reci vidi ovaj se smeje kao ludak ne zna ni on cemu poa sam se vratio po tanju jaknu. 13C bilo, sunce, zazalih prodali su kuler za chipset pa nisam isao da kupim to, ali mi je sinoc stigla providna stranica radovao sam se kao malo dete, nisam mogao da docekam da je vidim nego sam krenuo da je otvaram usput na ulici. Skoro 50 dana sam je cekao.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: DOSADAN,ALI ZNA KUDA CE

Post by peter »

ZNAM JA KAKO JE U Beogradu odlicno,pa ja sam iz Makeedonske,a roditelji na krstu,a o HLADNOCI ,PA NISAM PISAO O TEMPERATURI,NEKA DRUGA HLADNOCA.
MOLIM TE OBJASNI MI KAKAV KULER,STA JE TO STO NISI MOGAO DA DOCEKAS 50 DANA,NESTO PROVIDNO,STVARNO NISTA NISAM RAZUMEO.
OZBILJNO.
POZ
KOJI SI KRAJ
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
Post Reply