SUNRISE STORY

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Imam jos malo zeita pa napisem koju rijec.

Varazdin
Ostali smo tamo sve do mog pocetka Gimanazije u koju sam taman pocela ici, nekih tjedan dana i onda je doslo novo seljenje.
Za Vzd me vezuju samo lijepa sjecanja, jako drage uspomene, lijepi momenti vezanih za obitelj, mamu, tatu, brata, skolu i prijatelje. i dan danas mi se dsava da u snovima opet odem u Vzd u nas stan, nas kvart, moju sobu. svega se sjetim, svakog detalja, cak i tapeta, kupatila, naseg sredjenog i urednog zivota. mama je radila u srednjoj skoli, tata po obicaju u kasarni, i dalje je isao po terenima i ponekad bi bio ca po mjesec dana. kad bi svi bili skupa za vikende bi svi skupa isli na izlete, u planine, u prirodu, po oklonim dvorcima. imali smo vikendicu i gorice pa bi cesto bili u prirodi, ustavri svake vikende bi bili s prijateljima negdje, stariji bi okretali janjce ili svinje na vatri, cugali, pjevali a mi klinci bi lutali po sumi, istarzivali prirodu i sumu.
Tamo sam imala dvije prijateljice s kojima sam bila jako povezana. No, kako je dosao rat tako su svi otisli na razlicite strane no kontakt, prijateljstvo i ljubav je ostala.

Negdje u osnovnoj skoli dolaze moje spoznaje o drogi iako sam vec od ranije znala za njezino postojanje i vidjela neke posljedice. To sve dolazi kroz stranu mog ujaka, maminog brata.
Ljetne praznike bi provodilai, od prvog do zadnjeg dana ferija u puli na moru. posto je baka radila a ujak skoro nikad nije bio doma imali bi dovoljno vremena za svrljanje po kuci i tad sam znala vidjeti sprice i zlicu i limuntus. Rano sam se naucila lagati i ne dozvoljavati policiji uci u kucu i ne davati nikakve informacije.
On bi cesto odlazio u Tursku pa bi dosao na pola puta do nas s too much torbi punih robe. Mogu reci da mi je on kupovao pola moje garderobe. Uvijek sam bila najbolje i najmodernije obucena. Ne samo da bi mi kupio patike, nego bi ih kupio u svim mogucim bojama. Nosila sam marke kad klinci nisu imali pojma o markama tipa levis ili reabok ili lacoste itd. normalno, bio je pun para i jako darezljiv spram svima nama, ne samo nama djeci, nego i svojoj mami, mojoj mami i mom tati. Mom tati je poklonio mercedesa a nama bi uvijek davavo krdo love, stotine dolara i maraka koje mi nismo imali kako potrositi jer smo ionako imali svega a i djeca smo bili, sta ce nama bijesne svote novaca?
Uvije je bio pospan i umoran hehe, tako sam makar mislila jer su mi to rekli. Jednom je tako dosao kod nas, normalno s poklonima i svime ostalim. poceo se urlati na maoju mamu "on nije normalan, jel zna on koliko to kosta, sta da sad radim, nemam para za novu turu, ljudi ce me ubiti" Brat mi je rekao da se dere na njema jer mu je moj brat nasao drogu i svu bacio u wc a ovaj je poludio no moj brat je rekao da ga boli dupe sto se dere i ljuti. No, sad znam da je to stvarno bila frka, hehe.
jebi ga, valjda zato sto mi je on bio tako drag i cool, i sto je vozio najbolje motore i tri put na dan se presvalcio, sto je isao u najbolje restorane i sto su ljudi s divljenejm gledali njega i njegov zivot, sto je stalno imao nove ribe, imao zabavan zivot, sve mi je to nekako bilo cool.
Obozavala sam kad bi mi rekao "ajmo mala baciti gir po gradu" pa me uzme sa sobom na motoru ili kad bi dosao kod nas na more samo da se baci u vodu i odamh pici dalje. uvijek je lijepo mirisao, bio najbolje obucen, imao love, bio zabavn, bacao fore, bio neozbiljan.
Sad znam da me sa sobom uzimao i kad bi nekome nosio dop no tad sam bila sretna sto sam s njime, bilo di i nisam imala pojma sta on radi s nekim ispred vratiju necije kuce.
Dok sam jos bila jako mala bio je vec na Golom otoku. dok smo bili u Vzd zavrsio je u Lepici na tri godine. tad smo mu isli u posjetu dva puta mjesecno i nosili ogromne pakete. On bi mi ponekad poslao koje pismo, ili figuru koju bi tamo napravio u radioni.

ja sam bila nekako podijeljena, s jedne strane sam se divila mome tati i obozavala sam ga, on mi je bio najljepsi, najpametniji muskarac, te sam i ja htjela biti kao on, imati njegovu karijeru i naci takvog muza. a s druge strane je bio moj ujak ko je potpuna suprotnost mome tati.

Prema mome tati sam imala i sad imam ogromno divljenje, respekt i obozavanje njegove osobe, lika i sta je postigao u zivotu.

(mala pauza)
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Post by josJednaSestra »

Sun, nova sam ovdje, ali mi se jako svo\idja kako pises i interesuje me sta je bilo dalje.

Nadam se da ce se ova mala pauza uskoro zavrsiti.

Pozdrav
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: SUNRISE STORY

Post by dete svemira »

sory,sad citam.....

Ajde,dalje.....

pusa!
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: SUNRISE STORY

Post by PROČITAJ ME »

Ćao, samo nastavi pisati. Pozzzz
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: SUNRISE STORY

Post by rajouno »

eh,sunrise nam nema odawno...pitam se shta li joj se wzma po glawi!nastawi sun...widish koliko ljudi cheka...ljubim te
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: SUNRISE STORY

Post by zvrky »

Ja iskreno mislim da se nesto desilo cim nje nema ovoliko dugo... :?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: SUNRISE STORY

Post by cokapeace »

Sun što te nemaaaaa???!!! :shock:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Re: SUNRISE STORY

Post by josJednaSestra »

Jasam je "vidjela" na nekoj temi skoro, pa sam je zato i pitala da nastavi svoju ispovjest.
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: SUNRISE STORY

Post by PROČITAJ ME »

sta je reći, gdje je zapelo :?: svi smo zabrinuti ..........javi se pozzzzzzzzzz :D :?: :?: :?: :?: :?: :?: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: SUNRISE STORY

Post by sunrise »

Evo me tu sam.
S mnogo novih dogadjaja a i straih koje treba definitivno odraditi i zatovirti iza sebe
Mislim da se sad osjecam dovoljno spremnom dati svoju ispovijest i sve izbaciti jer je sad, sve, definitivno proslost, past time, aus i gotovo i vise ne boli kao nekada, tako da cu se sad baciti na pisanje i sve cete cuti. promise

Hvala na brizi i pitanjima
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply