MAKI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: MAKI

Post by jana »

I,tako,Maki,cijeli zivot pridizemo nasu dusu.I ako nije zaglavila u porok,nije lako.Sa emocijama u ljudskom rodu,ne ide lako.Egoizam,vlast i ponos,tri stavke na kojima se rostiljaju svi medjuljudski odnosi.Nije to da ti nisi dobra,nego je «covjek covjeku vuk«.Pa,kad to shvatis,u bitnim stavkama,odmjerit ces se i prema davanju.Mladost se zaleti,bezrezervno daje,i onda,bol.Mnogo bola.Iza svake te boli,pocistis prag i podizes ogradu.Jednu po jednu.
Zato ,Maki,pazljivo gledaj!Ko to kuca na vrata tvoje duse?Sta hoce,sta ti hoces,ostavi malo vremena za pocek,jer,«nema nista prije vremena«.Za to vrijeme,radi puno na sebi.Ako ne znas kako,nadji sebi nekog duhovnika.
Ja ti zelim takodje sretan prvi dan poslije rodjendana!
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: MAKI

Post by Guta_Retas »

evo da i ja cestitam B-day...happy happy B-day
So rise and be your master you don't need to be a slave
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: MAKI

Post by paramparcad »

jana wrote:I,tako,Maki,cijeli zivot pridizemo nasu dusu.I ako nije zaglavila u porok,nije lako.Sa emocijama u ljudskom rodu,ne ide lako.Egoizam,vlast i ponos,tri stavke na kojima se rostiljaju svi medjuljudski odnosi.Nije to da ti nisi dobra,nego je «covjek covjeku vuk«.Pa,kad to shvatis,u bitnim stavkama,odmjerit ces se i prema davanju.Mladost se zaleti,bezrezervno daje,i onda,bol.Mnogo bola.Iza svake te boli,pocistis prag i podizes ogradu.Jednu po jednu.
Zato ,Maki,pazljivo gledaj!Ko to kuca na vrata tvoje duse?Sta hoce,sta ti hoces,ostavi malo vremena za pocek,jer,«nema nista prije vremena«.Za to vrijeme,radi puno na sebi.Ako ne znas kako,nadji sebi nekog duhovnika.
Ja ti zelim takodje sretan prvi dan poslije rodjendana!
svaka cast jano,svaka vam je kao njegoseva.zao mi je sto sam vam u jednom periodu rastrojstva svoje bizarne licnosti mozda uvredio ili...jednostavno,osetio sam dosta vase ogorcenosti u tekstovima(koja je tu gde jeste sa punim razlogom) i to me je pomalo nerviralo.svaka vam cast !verujte,to od mene se retko moze cuti...pozdrav kevo :)
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: MAKI

Post by jana »

Hvala,ovo mi je vrlo drago procitati.
Sto se tice ogorcenosti,ona dolazi od povrjedjenosti,i nepomirenosti sa odredjenom situacijom.Ne bi trebali radi nje da ujedamo druge.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: MAKI

Post by cokapeace »

Sretan rodjendan duso duse moje ! P.s. I ja sam sjebala 2i nesto godine pile.. Idemo dalje.. VTNNSC
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

COKOOOOO BRE, SHTA UCINI...?????
jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: MAKI

Post by jana »

Coko,neka si se javila.Kako je tvoj djecak?Drzi se.
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

:cry: :cry: :cry: da je neko ziv punila bi na ovaj dan 51 godinu.. SRETAN TI RODJENDAN MA GDE GOD BILA I IZVINI NA SVEMU..!! :cry: :cry: :cry:
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: MAKI

Post by cokapeace »

Pile,samo da ne zaboravis..neko UVEK misli na tebe! ! Strasno mi nedostajes! VTNNSC ! P.s. Puuuno pozdrava Jani i ostalima. A tebi andjele poljubaca do neba! Voli vas vasa lujka sa istoka!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: MAKI

Post by adam* »

cokapeace wrote:Pile,samo da ne zaboravis..neko UVEK misli na tebe! ! Strasno mi nedostajes! VTNNSC ! P.s. Puuuno pozdrava Jani i ostalima. A tebi andjele poljubaca do neba! Voli vas vasa lujka sa istoka!

Pa gde si Coko bog te mazo???
cucla cucla cuclica
Post Reply