MAKI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

sunrise wrote:puno iskrenosti fali na ovom forumu...forum narkomanija ba a ni jednog narkomana tu, svi cisti,jedan cistiji od drugog, nitko nema recidiva, nit ga je ikad imao, svi se skinuli s terapija i tableta bez beda a oni koji se ipak usude priznati da su u programu su picke i slabici....pa, sad je nova fora da su prestali i piti i pusitii i postali nemam ppjma super posl.ljdi,sportasi,studenti itd.

tako da ja sa oprezom uzimam necije rijeci o cistoci i ne-recidivima
Ne misliš valjda na mene u bilo kom kontekstu ove tvoje izjave ??
Bilo bi bzvz jer se ne poznajemo..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

PTG..,nemam nista protiv razlike u godinama i nesmatram te klinkom,bas naprotiv! A i ja sam tu za tebe kad god i sta god... i u pola noci ako treba! Guta..., za 1 Maj sam bila sama,zakljucala se i nisam se javljala nikome..gledala filmice,pustala neku dobru mjuzu i kulirala sama sa sobom i mogu ti reci da mi je samoca i prijala! I naravno Sun, ja verujem ljudima jer znam da u svakom coveku mora postojati bar trun dobrote jbg mozda sam naivna ali takva sam...! I HVALA VAM LJUDI I POZDRAVLJAM VAS PUUUNOOOO..!!!
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: MAKI

Post by YugoS »

Cao MAKI.
Jebiga,nisi od juce.Znas sve.
Primiri se malo,stisni zube i vratices pozitivni osjecaj !
Imas podrsku i zelim ti da ponovo prohodas !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: MAKI

Post by dete svemira »

A joj.....
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Miljana,znas sve...! Cmoookic...
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Resila sam da sahranim dusu pa da nastavim dalje bez nje! Samo mi treba uputstvo za taj zlocin! Jer generalno gledano onima bezdusnima je super..smeju se, dugo i lepo spavaju, jedu, ugode sebi vrlo lako, ne primecujuci nista a i ako primete,ne znaju sta su videli... A oni drugi sa dushom..zamisljeni, uvek zabrinuti, ne znaju kako, ne znaju zasto, tesko gutaju uz uzdah, malo spavaju a i kada zaspu trzaju se od brige... Kada dusha umre, ostaje ta neka hladna rupa na mestu gde je ona bila i zamrzne sve! Dokle god je ziva,ne valja...ide tamo-vamo,nudi se i otvara..pa je onda ranjavaju i jadna dovlaci se na svoje mesto gde krvari i truli i sve oko nje propada... Ako neko zna kako ubiti dushu u sebi neka mi javi.. Pozzz
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: MAKI

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 23, 2009 10:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

Ne zna .. I ja sam se nadala da će naići neko sa nekom mudrom, ali ništa ..
Kontam da su duša i telo povezani, pa da bi ubila jedno moraš i drugo tako da ono .. :?

Veliki pozdrav tebi i drž' se :smt023
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Eeeh..ta rupcega u sredini grudi,sada tako hladna i stegnuta..! Jer neko ju je bio uhvatio,kao loptu u svoje ruke,zagledao je,ispitivao,dopala mu se..i kao takva kakva je, bila je zanimljiva jedno vreme a onda je spustena negde,odakle ne moze vise da ode ali i gde je sve manje primecuju a ne pustaju je. A ponekad je bas kao loptu, sutnu, udare o zid..onda se otkotrlja,pa opet zaglavljena stoji negde-vise nema snage sama da ode... I zato joj zelim da umre, lepse je da umre nego da trune, lepse je nego da luta...
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

A da ozdravi ??
Postoji mnogo stvari koje možeš uraditi za ozdravljenje duše ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply