MAKI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: MAKI

Post by paramparcad »

svaka cast.opusteno,nadoknadices u naredne tri...
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Param, jel to znaci ono: JEDNOM NARKOMAN UVEK NARKOMAN ?! :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: MAKI

Post by sunrise »

vise ono, budi oprezna svo vrijeme jer je lako pasti i napraviti gresku
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: MAKI

Post by saša-ex »

Recidiv posle toliko vremena nikako nije slučajnost...Ne znam kako si živela, šta si radila,voleo bih i da nam to napišeš. Najveći problem sada je kako stati. Kada se dop uzme čak i samo jedanput, odmah si navučen. Nemoj samo pasti u očajanje, moraš naći snagu da se boriš i da kreneš u lečenje.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Sale,stala sam ja vec! A zivela sam koliko-toliko normalno..posao,kuca,obaveze. Izgradila sam neki pristojan zivot za mene i seku kojoj sam bila i jos uvek sam i majka i otac! Valjda sam se umorila od tolikog tereta i briga koje nosim na svojim ledjima..htela sam samo malo da se odmorim od svega.,.da neko drugi bar na 5 minuta brine o meni a ne da ja non stop brinem o drugima...! Zato sam valjda i uzela dop da pobegnem bar na kratko od svega i opustim se malo. Ne znam..ali znam samo da se sada osecam jos gore..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

Kakvo sranje ..
Jbg loše skroz, ali moraš dalje ..
Sad sve iz početka..
Porazgovaraj malo sama sa sobom, nemam pojma ..
Sve što ja imam reći je - žao mi je :cry:
Nisi to smela sebi dozvoliti ..
Ne znam, i ja kenjam jer mi se nije desilo do sada a čista sam malo više od 1god ..
Tako da, mislim da sam jaka, izlečena i da bi pre sebi pucala u glavu nego ponovo uzela dop i onda pročitam ili čujem ovako nešto ..
Posle tri godine i svega što ti se desilo, kako ti je samo dop uništio život i sve oko tebe a ti ga ponovo uzela ..
Ne znam, žao mi je zbog tebe, a plašiš me zbog mene ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Nikad ne reci nikad..i ja sam sebi rekla da bih pre sebi pucala u glavu nego ponovo dop ali jbg skupilo se isuvise razocarenja i bola u meni i jednostavno je doslo do pucanja..! Al zato ti mi se drzi i nedaj mi se malena!!! Jaka si ti curica i vise nego sto mislish !
lenpu
Posts: 3
Joined: Tue Apr 28, 2009 9:51 am

Re: MAKI

Post by lenpu »

MAKI wrote:Nikad ne reci nikad..i ja sam sebi rekla da bih pre sebi pucala u glavu nego ponovo dop ali jbg skupilo se isuvise razocarenja i bola u meni i jednostavno je doslo do pucanja..! Al zato ti mi se drzi i nedaj mi se malena!!! Jaka si ti curica i vise nego sto mislish !
nije mi se to desilo imao sam jako zeznute periode u zivotu nakon komune...bilo je svega,ova tema je malo da ti sve to ioisem..nije opravdanje to sto ti se desilo radi bilo cega...ne kudim te...nego zelim ti reci da ce uvjek biti zeznuto...ja sam prolazio jako tesko,ali ono bas jako tesko...procitaj temu I vs. Life to su samo neke stvari koje su mi se desavale...opeta kazem,ne kudim te...nego fakat zelim da ti to bude prvi i zadnji put...imas razlog da budes jaca nego ikada...javi se bilo kada razgovarat cemo u nedogled..

p.s ovo mi je account od prijatelja ali ti se javlja guta_retas,sjetio se tebe i za 01.05 da vidim how are you...take care
ProudToBeBosnian
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

MAKI wrote:Nikad ne reci nikad..i ja sam sebi rekla da bih pre sebi pucala u glavu nego ponovo dop ali jbg skupilo se isuvise razocarenja i bola u meni i jednostavno je doslo do pucanja..! Al zato ti mi se drzi i nedaj mi se malena!!! Jaka si ti curica i vise nego sto mislish !
Hvala na ohrabrivanju..
Što kaže guta_retas i ja sam tu uvek za bilo koji tip razgovora ..
Mislim, jesam klinka, ali želim da pomognem i da pomognu meni što mislim da je ovde i reč ..
Veliki pozdrav .......... :heart:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: MAKI

Post by sunrise »

puno iskrenosti fali na ovom forumu...forum narkomanija ba a ni jednog narkomana tu, svi cisti,jedan cistiji od drugog, nitko nema recidiva, nit ga je ikad imao, svi se skinuli s terapija i tableta bez beda a oni koji se ipak usude priznati da su u programu su picke i slabici....pa, sad je nova fora da su prestali i piti i pusitii i postali nemam ppjma super posl.ljdi,sportasi,studenti itd.

tako da ja sa oprezom uzimam necije rijeci o cistoci i ne-recidivima

Svaka cast pojedincima i svaka cast tebi Maki sto si odmah reagirala i dosla tu gdje ipak ima i koji ok lik koji je stvarno sposoban i zna dati koji pametan savjet i pronaci nacin da spusti covjeka na zemlju

opet,svaka cast pojedincima a ovi drugi ce se prepoznati
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply