MAKI

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

jana
Posts: 585
Joined: Wed Sep 12, 2007 12:47 am

Re: MAKI

Post by jana »

Draga Maki,
Tvoja dusa je u tebi.Niko je ne moze iscjeliti,samo ti.Prvo joj moras ocistiti kucu,jer ona ,koja tezi samo tristo grama, kod sviju nas,ima potrebu da bude u miru i u cistoci.Kad joj ocistis kucu,i njoj ce biti odmah bolje.Zatim ,kad joj na vrata kuce stavis ogradu,da je vise niko ne moze uzeti u svoje ruke i igrati se sa njom kako je to bilo do sada,zastitit ces je od mnogo neugodnih stvari i vratiti ces joj samopostovanje.
Vjerovala ili ne,nasa dusa zivi potpuno odvojen zivot od naseg tijela i od nasih emocija.U njoj ,tako maloj,a tako jakoj ,zivi tvoje poslanje.Zasto je ubiti?Je li zato sto je tijelo zalutalo?Sto se emocije u vrtlogu gube i ne mogu da uhvate principalnu nit postojanja u sadasnjem trenutku?To nije razlog da je ubijamo.Mi smo odgovorni prema sebi,i prema tih tristotine grama svjetlosti u nama.Sve ostalo je prasina.
Ps:Voli te teta Jana.Pridizi se i drzi se Maki.
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

Tetka Jano, svaka Vasa rec prosto tera coveka na razmisljanje..! Znam da je niko nemoze zaceliti sem mene same, jer svako sve odgovore o sebi trazi sam i to duuboko u sebi. Ali kako joj naci taj neophodan MIR i kako se resiti osecaja KRIVICE..??? Znam da hocu svoju dushu..ali onu pravu,moju,..ne neku zakrpljenu i vazda krvavu jer bez tih tristotine grama smo niko i nista! Najlakse je biti faca kada ti ide sve glatko u zivotu ali sada mi treba petlja i sva snaga ovog sveta da sve sto je tako negativno okrenem u konstruktivno i sebe ishcupam iz ove jako destruktivne faze! A evo i dela pesmice koja je upravo sada krenula na radiju i kao stvorena za moje raspolozenje-ala su ga utrefili ! ...Nepitaj me nocas nista,pusti me da shutim ja nocas trebam mir. Stare rane opet peku moje bitke dalje teku,dusho ja zelim zaborav. Sa tvojeg izvora moja se dusha napila, zedna tvojih godina..i sada mamurna pita gde je uteha,gde je mladost nestala... (PARNI VALJAK) P.S. HVALA Vam puno Jano na javljanju i nadam se da ste mi Vi barem koliko-toliko doobro?!
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: MAKI

Post by bojanol »

Ako sam dobro razumeo, duša je teška 300 g.
Nisam znao. Svašta ću ja ovde naučiti. Pazi, 300 grama nije malo, otprilike kao pola vekne hleba.
Gde ja živim?
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

bojanol wrote:Ako sam dobro razumeo, duša je teška 300 g.
Nisam znao. Svašta ću ja ovde naučiti. Pazi, 300 grama nije malo, otprilike kao pola vekne hleba.
Gde ja živim?
:D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: MAKI

Post by bojanol »

Srećan rođendan.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: MAKI

Post by paramparcad »

pridruzujem se cestitkama.
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: MAKI

Post by YugoS »

Sve najljepse djevojcici Maki od Yuge !

:D
narkoman sam al' najlepsi.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: MAKI

Post by PsyTechGirl »

Rodjendanac..
Želim ti sve naj naj lepše i da ti se SVE želje pod hitno ispune .. !! :D
Provedi ga danas lepo, bez opterećivanja u vezi 1001 stvari ..
Ljubac
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
draguljce_29
Posts: 57
Joined: Mon Apr 13, 2009 10:56 am
Location: USK

Re: MAKI

Post by draguljce_29 »

Sretan ti rodjendan i od mene i save najbolje!!
User avatar
MAKI
Posts: 355
Joined: Wed Feb 21, 2007 1:33 pm
Location: IZGUBLJENI ANĐELI TUGE

Re: MAKI

Post by MAKI »

:wink: HVALA DRUGARI !!I LJUBIM VAS SVEE KOLIKO VAS IMA...
Post Reply