La vita e bella

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

k8y

La vita e bella

Post by k8y »

Evo da i ja napokon započnem pisati svoju ispovijest, ugledajući se na Vas, hrabre koji ste to već „obavili“. Prvo, nisam baš vješta u pisanju, pa unaprijed isprike zbog mogućih grešaka i nerazumljivosti. A sad, vraćam se u prošlost....
Imam 12 godina i upravo sam dobila putovanje na informatički tečaj na Bjelolasicu...
Došli smo tamo, smjestili su nas u sobe. Prva misao mi je bila o tome kako je zapravo sve lijepo i mirno, s predivnom prirodom, drvećem i kako ću sutra jahati konja kojega sam uočila kroz prozor hotelske sobe. Svježi zrak, baš je bilo super spavati uz otvoreni prozor... Sutradan smo imali ujutro taj tečaj na kojem smo radili sve što sam već znala (ništa nova), a nakon ručka u dva, izlet u šumu i piknik večeru. Bila sam fascinirana šumom, piknik je bio super. Kad smo se počeli vraćati već je bio polumrak. Ja sam, naravno, zaostajala za grupom... Tipično za mene! Kod mene je uvijek sve bilo laaagaanooo, poolaaakooo... Imali smo dva vodiča. Pošto je ovog drugog „bilo strah da ne zalutam“ on je išao sa mnom.. Predložio je da bi mogli otići i vidjeti još neku jamu... Meni su do tada jedine brige bile što obući i koju ocjenu dobiti u školi. Pristala sam, što sam ja znala?! Otišli smo u šumu, gdje me pritisnuo o drvo, opalio par puta po glavi i... silovao me... To mi je ujedno bio i prvi put... Boljelo me, vikala sam ali nitko nije čuo moje vapaje, sve se izgubilo u toj mračnoj šumi... Stabla su nijemi svjedoci koji neće reći nikome što se dogodilo...tako mlada... sve mi je uzeo...i vedrinu i smisao i volju i radost... tu noć sam postala svoja vlastita crna sjena, svoj neprijatelj i svoj krvnik... Nikome nisam rekla što se dogodilo, samo sam došla u sobu i sa svom odjećom pod tuš-toliko vruće koliko sam mogla podnijet, ali nije bilo od pomoći... Tog čovjeka sam morala gledati još dva dana... Vratila sam se kući drugačija, blijeda, neispavana... mami sam se izvukla na umor... Ona nikad nije saznala stvari o meni... Još dok sam mala bila liječila je svoje frustracije na meni-zato sad i patim od klaustrofobije. Zatvarala bi me u smočnicu bez svjetla preko noći...tamo nisam mola spavati-grebla bi i lupala po vratima, ali sam bila zatočena... I tukla me jako često sa svim i svačim... uvijek sam bila u modricama... Moja mama ni dan danas ne zna skoro ništa... Taj prvi put sam ostala trudna- znala sam jer mi je kasnila, a dobila sam je s 11 godina i od tada je redovita... Skompala sam se s lokalnim dilerima i narkomanima...i tada sam prvi put uzela šut ex-a i popila tko zna koliko kontracepcijskih tableta i pobacila... Ubila svoje vlastito dijete-dio mene! Nakon toga, nastavila sam uzimati sve i svašta i tonuti dan za danom... to be continued…
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:shock: no coment....ipak moram nesto da kazem...k8y kako je moguce da si sve to sama prolazila sa 12 godina a da niko nista nije primeti,kako to da niko nije znao da te je majka zatvarala? Sta je sa ocem? Izvini zbog ovih pitanja ali malo mi sve to cudno....pisi dalje,pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
k8y

Post by k8y »

Oduvijek sam bila dijete ulice, nikad nisam puno vremena provodila doma, a i mama bi bila sretna kad mene ne bi bilo... Uglavnom, samo sam noćila doma, uvijek sam bila "u školi" na raznoraznim aktivnostima- pravim ili izmišljenim. Tatu nikad nisam upoznala-napustio je mamu kad je bila trudna-ni dan danas neznam kako izgleda... Mami sam više služila za istresanje emocija, nikad ništa nije primjećivala, niti joj je ikad bilo previše stalo do mene, stalno mi govori(pa i danas) da sam joj samo donijela probleme, uvijek sam bila za sve kriva... Ona je poprilično psihički nestabilna, histerična i nervozna... Nikad me nije ni pokušala razumijet, dat mi podršku ni ništa tome slično. Od nje samo dobivam lovu i ništa drugo, jednostavno sam i oduvijek bila višak, nepotrebno opterećenje...što sam dalje to je ona sretnija... Pokušavala sam na razne načine izazvat bar trunku ljubavi ili ponosa ali nikad uspješno... Sve u svemu, podsjećam je na svog oca kojeg mrzi....
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ok ,hvala na odgovorima,zao mi je sto je tako...nastavi da pises ...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

E pa ovo je stvarno prevrsilo svaku mjeru...generalno saosjecam sa ljudima koji su u bedaku, al' mislim brate da ova djevojka petlja gore nego baron minhauzen i moj intelekt mi ne dozvoljava da se ufuravam u ove fantazije... moguce je da izmedju redova ima istine, kao ovo za majku koja ne poklanja dovoljno paznje ili odsustvo oca, ali ovi neki bombasticni detalji tipa stara je jbeni hanibal lektor su po mom misljenju strogo izmisljanje...
npr. ta silna silovanja...koliko ih ima uopste?...mislim...ok...nije bitno...vjerujem da je bila tamo na nekom tecaju informatike i pretpostavljam da je to citava prica...hoce da se ubije i trazi sugestije preko foruma?!...pet miliona trudnoca...skinula bi se i drzi dop na stolu (mislim, to je jos najnevjerovatnije)...na horsu je, a na slici izgleda ko' beba...sta jos...a da, momak se ubio... ma mislim stvarno
moguce da sam nesto zaboravila da navedem, ali i sa ovim je zajebala i hansa kristijana andersena...
ja se izvinjavam unaprijed ako grijesim i ako je tako onda sam supak najgore vrste...ja cu izabrati da joj ne vjerujem s obzirom da ne postoji nacin da mi dokaze da je sve ovo istina...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Ne grešiš sigurno, mala je lažnjak...Ali definitivno ima problem, čim radi ovo što radi. I mislim da ovde ima još ljudi sa izmišljenim pričama, valjda im je ono što žive previše dosadno, a kapiraju da su naši životi vrlo zanimljivi, pa se ufuraju u tu priču. :roll:
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

ne znam sad stvarno jel to zato shto sam opet ja ustala na lijevu nogu jutros al slazhem se odje sa ovim drugarom gore...
mnogo fikcije odje ima stvarno, pa ono?!
... tre metri sopra il cielo...
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Hej k8y, kažu da život piše romane, a ako je ova tvoja priča zaista istinita - ovo je horor! Kako bi bilo da potražiš stručnu pomoć, skineš se, fino to sve staviš na papir i unovčiš??? :D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Je to bio hotel gdje svatko ima svoju sobu i svoj wc i kupatilo?
Spike o mami i tati uopce ne zelim komentirati...

mislim ustvari znam da se silovanje malo drukcije opisuje nego sto ti radis
ALI imas dara za pisanje, bajki za djecu tipa crvenkapice i zlocestog vuka u sumi kad se ona izgubila

Moguce od svega je da ti starci nisu zajedno i da mamu krivis za to i zbog toga je takvu opisujes. Isla si u skolu, imala si tjelesni, nastavnici bi reagirali, ne mozda prvi put ali drugi da. Uostalom u skoli su zajednicke svlacionice, ostala djeca bi vidjela i to bi islo dalje itd....

Ipak, mozes poceti ispocetka i dati nam pravu sliku i istinu ako si spremna jer je ovo kao sto su vec rekli "vrijedjanje inteligencije" i gubljenje vremena
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Maya
Posts: 20
Joined: Mon Feb 12, 2007 9:41 pm

Post by Maya »

a kakav je to shut ex-a?! i znaci taj shut ex-om i pilule za kontracepciju su izazvale pobachaj?! Dvanaestogodisnja devojchica se povezuje sa dilerima i ima pobachaj a to niko zivi ne primecuje? Itd, itd....
Post Reply