no subject

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

chaterka
Posts: 3
Joined: Sun Feb 11, 2007 6:26 pm

no subject

Post by chaterka »

evo chitam vas vec neko vreme i zaista imam samo rechi hvale za ovaj projekat (ako ga mogu tako nazvati)
nemam problema sa drogom (mogu se kontrolisat bez problema) al zato imam jednu drugu ovisnost - ovisnost o chatu.
na chatu sam celi dan svaki dan, bez razloga. ne mogu zhiveti bez interneta i sedim za kompom 24h dnevno. ne spavam, zapravo vrlo retko, ne jedem kako treba, ne krecem se i ne idem na fax. vec sam jednu godinu pauzirala zbog chata i interneta. ne mogu roditeljima priushtiti josh jedno razocharenje. al jednostavno nemam snage ugasiti komp!
nashla sam ovu temu prikladnom da se obratim za pomoc.
hvala unapred!
jelena
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:-D E dobro nam dosta i ti na forum. iskreno internet i meni postaje veliki problem,nemam vremena nizasta drugo a resenje ne vidim osim kad nestane struje :-D Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

heheh cekaj ba...hoces da se skines sa interneta, a trazis pomoc preko foruma....koji je na internetu...mhahahahah...pa zar nasa prica sa tobom ustvari ne bi bila totalno kontraproduktivna?...evo pomoci cemo ti tako sto ti vise necemo odgovarati na post...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:smt044 Zona sad si me nasmejala do suza hahahahahhahhahahhaha ti mene ustvari uvek nasmejes,sa vecinom tvojih postova ali si upravu hahaahhhahahahhaahhahahha :smt082
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

jebi ga, zona u pravu si, no cura je ionako non stop na netu, sve je odbacila zbog neta. Jel ti stvarno visis na chetu po cijele dane? Mozda da joj ja dam malo moje crnogorske krvi, dragaovoljno pa i nju pocne sljakati neka lijenost kao i kod mene pa sam lijena mail otvoriti a kamoli chatati s nekim?

lijepo se nama zezati no cura ima problem??
probaj posjetiti nekoga tko ti je stvarno drag i budi s tom osobom jedno popodne ili sta ja znam
probaj otpiciti na neko selo ili u palnine di nema neta
idi u grad u soping, time ces izgubiti zicer 4 sata
Za pocetak se natjeraj na promjenu a kasnije nek ti postane praksa i mic po mic si mozda nadjes neku drugu zanimaciju
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
chaterka
Posts: 3
Joined: Sun Feb 11, 2007 6:26 pm

Post by chaterka »

hvala sunrise shto si ozbiljno shvatila ovaj moj vapaj za pomoc
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma chaterka i mi smo ozbiljno shvatili tvoj problem nemoj mi zameriti na malo smeha,jebiga to me leci,stvarno mi bilo smesno meni nije ni palo na pamet da si ti i dalje na netu jer i ja imam slican problem medjutim meni je taj internet doneo mali deo izlecenja na drugim poljima tako sto mi je bilo ispunjeno vreme njime,pa sam manje mislila o heroinu :? sada ne razmisljam mnogo o gudri ali sam zato na internetu skoro 24h,ajde sa srecom u svakom slucaju...sta god odlucila ipak nam se javi makar ponekad.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

ja se uopste ne zezam...cak stavise, mislim da sam najozbiljnije shvatila ovaj problem...zato i prekidam dalju komunikaciju...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

koju komunikaciju prekidas? daj daj, easy ok. Nisam ja neku bijesnu kritiku uputila nego mi je bilo zao cure, pa uostalom i ja sam se prvo zezala pa sam joj tek kasnije nesto probala savjetovat
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

ma shuterka je ovo neka
... tre metri sopra il cielo...
Post Reply