pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

Koliko dobro kontam,a mislim da moja zdrava pamet ipak funkcionise, :lol: :lol: :lol: :lol: :ti si cist 5 meseci?


jer taj tvoj optimizam jos uvek prica?
JA NEZNAM STA DA KAZEM SAMO ZNAM DA SE MOZE KO STVARNO HOCE


ocigledno da vozi cim tako burno reagujes!
a mozda si pukao i odustao?


kuckaj....
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
User avatar
Halid ili Halid
Posts: 30
Joined: Wed Jun 06, 2007 11:39 pm

Post by Halid ili Halid »

...
Last edited by Halid ili Halid on Mon Sep 17, 2007 11:11 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ovo bolje da cutim se odnosi na taj tvoj pocetni elan... Misljenja sam da ces recidivirati.
ZATO JE BOLJE DA CUTIM! :roll:
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Rentone..pa nemoj tako... :-D ... Aamore..nije sve tako jednostavno...moraš tu svoju motivaciju i želju čvrsto držati! Šta kad prestaneš sa blokatorima(a i sa njima) ..javljaće ti se psihička kriza sa vremena na vreme-tad će ti ta motivacija biti najpotrebnija..ja ti od srca želim da uspeš,ali nemoj svoj problem da uzimaš tako olako-jer ću onda morati da se složim sa Rentonom..
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

cokapeace je potpuno razumela zasto sam to rekao... po meni previse olako si to shvatio.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

I ovo je moje misljenje. Cim je dosao ovde, trazio je nase misljenje. Nemamo svi isto. Daj Boze da nisam u pravu... a to ce samo vreme pokazati.

E sad ti amore meni u inat ostani strejt! Dokazi skotini rentonu da nije u pravu
ozbiljan sam.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
dete_svemira
Posts: 181
Joined: Fri Jun 08, 2007 2:06 am

Post by dete_svemira »

E,

alo!

Covek mozda ima frku,mozda nas pali,sto se ti cimas?

A ako ces da podbadas podbadaj sebe,svaki dan,svaku noc....malkice drugacije:ti to mozes,jer ti to zelis.....zajebi okolinu.....oni su danas tu,sutra nisu......sta se desava sa nama?sami se borimo sa sobom.....

Ako SMO pametni,naucicamo nesto iz stvari kroz koje smo prosli.....

Svaki covek je prossao bar 5 grehova.....pa niko nije bezgressan.....

o tome mozemo pisati knjige....
i svako od nas da obradjuje po jedno iskusenje i jedno padanje na ''nazovi greh''


i kad puknemo,moramo zanti da ustanemo....

moram sad nesto reci....moja majka je govorila i govori:
NECU DA TE SPUSTIM SA DRVETA,NEGO CU TI POKAZATI KAKO DA SE SAMA SPUSTIS....

AAMORE!

AKO SI PAMETAN,IZDRZI.....
AKO NISI,SKLONI SE I NEMOJ NAM PRAVITI HAOS U GLAVI.....

JAKI SMO KOLIKO ZELIMO......BUDI OVDE,ALI BUDI SPREMAN POPUT BAMBUS TRSKE.....DA POD NALETIMA VETRA NAUCIS DA SE SAVIJAS.....
ZIVIS SAD,OVOG TRENUTKA,NE JUCE,NE DANAS,NE SUTRA......SAD,OVOG TRENUTKA......

DA TI ZELIM LOSE,NE ZELIM TI,
DA TI ZELIM SAMO DOBRO,NEZELIM TI
ZELIM TI DA IMAS SNAGE DA KOD SEBE IMAS BILO STA OD GUDRE,I DA IMAS SNAGE DA KAZES NE.....
ZELIM TI DA KRENES DA UZMES BILO STA,IMAS ONAJ UKUS U USTIMA KOJI SI IMAO PRVIH PAR DANA ZIKRE......


BORBA JE TEK PRED TOBOM....ALI SAMO TI CES ZNATI KOLIKO TI JE BILO POTREBNO SNAGE.....

a mislim da mi jako dobro svi znamo koliko se borimo sa sobom od kad otvorimo oci.....
ZIVI KAO DA JE SVAKI DAN POSLEDNJI,
JEDNOG CES DANA BITI U PRAVU!
Post Reply