DJAVOLICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

DJAVOLICA

Post by rajouno »

USPJELA SAM UGRADITI DRUGI IMPLANT,JUCE SAM BILA U BG,ZNACI CISTA SAM DVA I PO MJESECA...UDARILA SAM BILA PO ALKOHOLU,TABLETAMA NEKIH 10AK DANA,MOJI PROVALILI,SVE MI ZABRANILI-BICE UZ MENE 24 SATA AKO MI TREBA POMOC,ALI HEMIJA I TAB. NIKAKO.KUPILI SU SVE ZIVE TESTOVE,NE ZAMJERAM IM !
E SAD,NISAM VAM REKLA DA SAM NEDELJU DANA PRIJE ISTICANJA PRVOG BLOKA,WEC UNAPRIJED RAZWILA PLAN U GLAWI-DA CU MORATI JOSH JEDNOM DA UZMEM,PA MAKAR UMRLA.KAO DA SE JOSH NISAM BILA OPROSTILA OZBILJNO OD HEROINA.NE ZNAM OTKUD,ALI TIH ZADNJIH DANA SAM TOLIKO MISLILA O TOME,I ZNAM STA CE TE RECI-STO SE NISI OTVORILA,PRICALA SA NEKIM?ALI, JA NISAM HTJELA POMOC,VEC DA UZMEM I KRAJ.ZNATE KAKO TO VEC IDE KAD ZACRTASH SEBI U GLAVU!OKRENULA SAM BROJ I NARUCILA ZA 50E.MISLILA SAM DA NECU USPJETI DA PROBIJEM BLOKATOR,PA SAM ZA SVAKI SLUCHAJ UZELA VISHE.JA VEC OD DRUGE LINIJE NISAM ZNALA GDE SAM,DOBRO POZNATI OSJECAJ...SVE JE SUPER,ODJEDNOM PRICA BLA, BLA ,HAPPY FACE...I DEBIL UMJETO DA STANE,NE JA STUCEM DO 3 POPODNE 2KU,I IMALA SAM JOSH TOLIKO.NISAM SMJELA DA ODEM KUCI,PA SAM ZVALA SVOG DR.IZ PG (KOJI SE INACE LOZI NA MENE,TUZNO)DA ME SPASHAVA ,NE SMIJEM DA ODEM KUCI.ON JE PAO U NESVJEST KAD ME JE VIDIO...STUCEM JA I OSTATAK,MALO MI POZLI,AL UGLAVNOM DOGOVORIMO SE JA I ON NEKU PRICHU ZA MOJE,KAO ON MI JE DAO NEKI BLOKATOR(HA HA,A MOJI LUDI,KAKO NE).VRATIM SE JA KUCI ,I UMJESTO DA LEGNEM DA SPAVAM,JA VILENIM PO KUCI ZABAVLJAM PORODICU,ODJEDNOM SAM PRODUHOWLJENA,SPREMAM SOBU U 3 UJUTRU...I NARAVNO SPAVAM SUTRA DAN DO 4.NISAM ZNALA DA SE MAJKA U MEDJUVREMENU CULA SA DR IZ BG, KOJI JOJ JE ODMAH REKAO DA MI UZME MOKRACU CIMS SE PROBUDIM....A JA NI NE SLUTIM SHTA ME CEKA,USTAJEM MRZOWOLJNA,IZGUBLJENA,VEC ME PUKLA ZIKRA OD TOLIKE KOLICINE...I TRAZI ONA MOKRACU,JA SE IZVLACIM ZASTO BAS DANAS,DACU TI 2 DANA PRIJE IMPLANTA...I TU NASTAJE HAOS,POCINJE SUMNJA.,A JA ZIVA NE SMIJEM DATI MOKRACU,POCINJEMO DA SE SVADJAMO NENORMALNO,JA ONAKO LUDA OD SINOC,A ONA POPUSTILA SA ZIVCIMA ZBOG MENE...I TU MENI PREKID FILMA,GOVORIM DA ME NISTA NE ZANIMA ,DA MOGU IMPLANT DA NABIJU U DUPE,DA NECU DA GA RADIM...I TU ZENA DOZIVI NERVNI SLOM,SKOCI DA NADJE PISTOLJ PO KUCI.JA SE SKENJALA,ZNAM JE-PA-PA.OCHUH SE RVE SA NJOM,AL NEMA SHANSE,PRORADILA ZIVOTINJA U NJOJ.JA SAMO MOLIM BOGA DA NE NADJE PISHTOLJ,JER CE UBITI I MENE I SEBE.KAD,EVO JE IZLIJECE IZ SOBE SA PJENOM NA USTIMA I PUNIM PISTOLJEM U RUCI..RVU SE,ALI DZABA ONA ULIJECE U SOBU KOD MENE I PRIKUJE ME PISHTOLJEM UZ ZID.NA SLEPOCNICU.EEEEEEEEE,TO SE NE MOZE OPISATI TAJ OSJECAJ,PLACEM,MOLIM JE,PA ONDA OPET BOLI ME KURAC ZA ZIVOT,IZAZIVAM JE DA PUCA...TO TRAJE 15AK MIN.ZASTO JA NECU DA DAM TEST?A KAKO DA JOJ KAZEM DA SAM ZABRLJALA...USPIJEM DA DOBIJEM TETKU IZ PG,KOJA JE INACE DR,IMALA JE ISTI PROBLEM SA SINOM,UKRATKO JOJ KAZEM KAKVA JE STUACIJA,DA CE BITI KRVI,AKO ONA NESTO NE URADI.POVJERIM JOJ SE STA SAM URADILA,I ZAMOLIM JE DA NE KAZE MAJCI,UZ HISTERICNO OBECANJE DA NECU NIKAD VISE,D SE KAJEM...I TETKA PALI KOLA IZ PG,UZ PRICU MOJOJ MAJCI DA SAM UZELA TRODONE,PA ZATO NE SMIJEM DA DAM MOKRACU..ALI DA EVO ONA STIZE,I SVE CEMO DA SREDIMO...ONDA OPET MAJKA ULIJECE S PISTOLJEM,AAAAAAA TRODONE SI UZELA,UBICU TE NOCAS KUNEM TI SE.A JA PAMETNA ,AJDE,MENI JE SVEJEDNO.SUPER,TAMAN JA NIKAD NE BIH SKUPILA MUDA...IZAZIVAM JE KRETEN, A ONA ZAPJENILA.EEEH.SMIRI SE MALO STVAR,STIZE TETKA,TU CIJEPANE GLAVE,BLA BLA..ALI NEKAKO JE SMIRI.SVI DRMNEMO PO BENDZOS,KOJI JEDINO MENE NE URADI.HAHA.KARANTIN,I CISCENJE OD "TRODONA" (MADA JE KASNIJE PROVALILA DA JE HER)5 DANA MI JE TREBALO DA SE OCISTIM,ZAMISLTE?!SVH 5 DANA ME TRESLA NEKA JEZA,VRUCE-HLADNO,OCI VEEEEEJIIIIIKE-STO ZNACI DA SAM JOS JEDNOM UZELA,NAVUKLA BIH SE!I ETO ME SAD KUCI,SA IMPLANTOM...EVO SAD OCUHU TREBA FON,PA MORAM DA SE DISKONEKTUJEM..NIKOM SE NIKAD NISAM OTVORILA,CHAK SAM I PSIHIJATRA IZMANIPULISALA!PUNO MI ZNACITE,VOLI VAS JEDA BEBA!PISACU KASNIJE,LI UJUTRU...

Editovao administrator:
http://forum.narkomanija.ba/viewtopic.p ... 24&start=0
Početak ispovijesti se nalazi na linku iznad.
Last edited by rajouno on Tue Oct 23, 2007 4:18 pm, edited 2 times in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Zdravo bebo :) ...drži se, naravno da nas zanima da nam otvoriš dušu, ko će nas bolje razumeti i posavetovati od nas samih...Dobar prijatelj je od pre nekoliko dana otvorio organizaciju za pomoć zavisnicima, iz Nikšića je, mislim da je to prva takve vrste u C.G., i sam se gudrirao, daću ti ako hoćeš broj telefona, mislim da može biti od pomoći i tebi i tvojima...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ma sale,sad je kao sve ok,nasli su mi dobar posao,treniram tako pomalo,apsolvent sam prava,slatka sam i sve je to ok...al dusha mi je prazna,ne znam sta bi me sad na svijetu obradovalo,ispunilo...nemam volje da napravim jebeni nes!a tek ka se sredjujem da izadjem to je vec unaprijed
2 sata ubjedjvanja...i opet na shta se ovaj zivot svodi -na svakodnevicu?A JA SAM UVJEK LETJELA...a kako radi taj tvoj drug,jel to neka organizacija,nvo?meni treba samo pricha...kiss
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

nadam se da ce mi neko objasniti do kraja univerzuma kako da postavim sliku.mozda sam ja glupa ,pratila sam mustafina uputstva ,al" ajd se snadji ti tamo...sorry,sad sam se probudila,pijem prvu kafu...pa ujutru obavezno moram na nekog da kukam! :P
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

hej rajouno :) dobro jutro ti želim :)

Da bi postavila avatar trebaš otići na svoj profil (link je gore iznad), nađeš gdje ti piše avatar, imaš onaj mali folder i tu klikneš i sa svog kompa uploadaš avatar... i to je to. Javi ako budeš imala problema...

A samo piši... sjećam se u kakvoj si frci bila kad si se prvi put javila na forum - hoćeš li reći svojima ili ne... žao mi je što se osjećaš praznom iznutra, ali to je osjećaj s kojim su se svi morali na početku izboriti.... Piši kako se osjećaš, o čemu razmišljaš, ovdje će ti drugi, koji su prošli to što ti sad prolaziš, dati svoj komentar.

Pozdrav iz Sarajeva :D
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

sve u svemu,kao doshlo je sve na svoje mjesto.ugradili su mi implant,nashli posao i pravac medju ljude!posao je u jednoj dobroj firmi,rad na kompu...plata 250e,od 9 do 3h.znam da ce te reci wrh,al mene to ne ispunjava,i te pare,itaj boravak medju ljudima...jedva cekam da bjezim kuci u svoju bazu.pred nego hto cu poceti da radim,ja sam flipnula,danima sam plakala,histerisala(a ja hrabra trazila posao),to bi trebao da bude moj prvi konakt sa ljudima.kao da idem na lomacu,kao da mi na celu pise-JA SAM BIVSI ZAVISNIK!prelomim i to,necu da moji vide da sam pizda...prvi radni dan posle mjeseci bancenja.nevjerovatno kako su me ljudi dobro prihvatili,prijala mi je ta paznja...a ja sam bila pod takvim stresom,da kad direktor otvori vrata od kancelarije-ja odmah skacem sa stolice i buljim u njega.haha.mora da je umirao od smjeha.evo proslo je mjesec dana,ja mogu reci da sam se malo opustila,ali i dalje sam zatvorena...kao da nemam vise nista u zivotu da uradim.sve sam upropastila,zivela sam 5 god u bg,studirala,radila kao foto model,svo moje drustvo iz djetinjstva je bilo tu.......e onda sam upoznalA NJEGA,da dilera-e da mozete da zamislite kakav je to zivot bio.koks.dop.koks.dop.dop.dop.i tako dwije god,nikad nije falilo..samo kad se probudimo cimnemo pola 5ice da bi funkcionisali,pa onda seljenje svakih 10 dana,bjezacina od murije(a on je imao nekog jakog kuma,bas je bio na vrhu)pa nas je vadio...planirali smo da idem u lisabon,da imamo bebu..stvarno san ga voljela ,ali jos uvjek sam imala malo razuma da vidim da nesto nije bas u redu...sve smo posmrkali,cahk me je on prvi put pukao u venu,ma strah me bilo...al ajde zbog ljubavi nece mi nista biti..ne,nisam se navukla na iglu-ponovili smo to jos 2 puta i meni se stvorio adenom na nozi(vjerovatno prljavaroba),posto nije mogao da me nadje na ruci-tanke vene,sva sreca.hehe. :lol:crni humor!udavih vas s pricom..A SAD IDE NAJZANIMLJIVIJI DIO!
Last edited by rajouno on Wed Jul 04, 2007 2:12 pm, edited 1 time in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

:!:
Last edited by rajouno on Fri Sep 21, 2007 11:06 pm, edited 1 time in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

kad smo se preselili u zadnji stan,tu je vec pocela frka panika,potroshili smo 20000e ,i ostalo nam je stotinak.on meni nije dao da radim.e tu je vec sve pocelo da mi se gadi,ocu kuci,plac,on me ubjedjuje da jos nije vrijeme da idem kuci u takvom stanju,da ce se on za sve pobrinuti...u medjvremenu,drustvo se udaljilo,bilo me je sramota da ih gladam u oci!a toliko sam bila zeljna kuce,sestrica...a vidi sta ja radim?!trazim majci pare za gudru.uh.malo mi je teshko.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

rajouno wrote:ma sanela,ja kliknem na avatar,al nece nishta da otvori...OCU SLIKUUUUUUUUUUUUUUUU
Otiđi na svoj profil.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Post by rajouno »

ha ha ,shta kazesh?
PER ASPERA AD ASTRA...
Locked