PROKLETI KOKAIN

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Meni je bas interesantno da citam, pisi jos! :D
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

baby naravno da nam nije dosadno :D Dobro ti nama dosla u nas mali svet ! Mali ali odabrani :-D Sto se tice kokaina mislim da ti Luna tu moze dosta pomoci ....nastavi da pises imas punupodrsku svih nas.Pozdrav
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
cocaine baby
Posts: 11
Joined: Wed Jan 24, 2007 9:06 pm

Post by cocaine baby »

Cao Zvrky,bas sam se pitala hoces li se ti oglasiti...Pratila sam tvoje postove i postove tvoje mame,kao i Pepinu pricu,pored svih ostalih koje sam citala danonocno zadnjih mjesec dana..Eto sad je i moja ispovijest tu..nastavicu je sutra,nisam ni znala da svo to prisjecanje ljudi i situacija iz proslosti moze tako da boli...Sad kad sam malo razbistrila glavu i pogledala sve iz drugog ugla,shvatila sam koliko sam bila uvucena duboko u sve to...Bivsi momak i drugarica iz skole su mi umrli od heroina...Ma bilo je svega,ali polako ima vremena,bitno je da sam vas nasla i da ste me primili.Hvala na ohrabrivanju :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ih pa naravno da cu se oglasiti,ja uvek vrebam tu negde iz prikrajka :D pa onda odaberem neke ljude za koje smatram da imaju sansu za neki uspeh u svojoj borbi a ti mi takodje delujes onako stabilno u svojoj odluci,samo hrabro,budi najbolji ratnik od cele vojske :D sigurno si primetila da uvek dajem ovakve primere,ebiga lakse mi je tako....idemo do kraja ljudi nije to toliko strasno a nazalost to shvatimo mnogo kasnije,ajde pozdrav i budi dobra heheh cujemo se
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

hej jesi tu negdje...
kako ide...???
kako se osjećaš...piši...
User avatar
cocaine baby
Posts: 11
Joined: Wed Jan 24, 2007 9:06 pm

NASTAVAK ISPOVIJESTI

Post by cocaine baby »

Josephine,tu sam i trenutno sam ok:tabletice djeluju,idem kod doktora itd.
Evo i nastavka moje price,bivseg cu zvati B. radi lakseg pisanja:

OSIM HEROINA,KOJI JE BIO GLAVNI RAZLOG NASEG PREKIDA,TU SE UMIJESALA I JEDNA DJEVOJKA KOJA JE MOM BIVSEM DECKU IZIGRAVALA PRIJATELJICU,TJESILA GA KAD MU JE BILO TESKO,ZIVKALA GA,DOLAZILA MU KUCI ITD.SVE VRIJEME ME JE UBJEDJIVAO DA IZMEDJU NJIH NEMA NISTA I JA SAM VJEROVALA U TO JER ME PREVISE BOLJELA PRAVA ISTINA KOJE SAM ITEKAKO BILA SVJESNA.ZVAO ME REDOVNO,PLAKAO NA TELEFON,GOVORIO DA ME VOLI...I JA SAM PLAKALA,I ZNAO JE DA GA VOLIM ALI SAM BILA SVJESNA DA MU VISE NE MOGU POMOCI...B. JE OSTAO S NJOM NEKO VRIJEME...IZGUBILI SMO KONTAKT,JAKO SAM PATILA...
EH OVDJE POCINJE PRICA O MOM BIVSEM DECKU(S.)KOJI JE UMRO OD HEROINA...
B. I S. SU BILI PRIJATELJI... S. JE RADIO KAO KONOBAR U KAFICU U KOJEM SAM JA PROVODILA JAKO PUNO VREMENA...SVAKI VIKEND SAM BILA TU SA DRUGARICAMA,SVAKI DAN SAM TU PILA KAFU...U TOM KAFICU SU SE UGLAVNOM SKUPLJALI DILERI I NARKOMANI,MADA JE BILO I "NORMALNE RAJE".PUNE DVIJE ILI TRI GODINE TO MJESTO JE BILO AKTUELNO,TAKO DA SAM OD SVOJE 16E PA NEGDJE DO 18E ILI 19E GODINE BILA REDOVNI GOST I KONZUMENT SKORO SVEGA STO SE TAMO MOGLO NACI...TU SAM SE POCELA ZALIJEVATI TEKILAMA,VOTKOM...POCELA PUSITI,GUTATI LEXILIUME,PUSITI TRAVICU REDOVNO,PA BOBE...SVE JE NEKAKO ISLO SPONTANO,PO ONOJ STAROJ :"GDJE SVI TURCI TU I MALI MUJO"-TU SAM JA BILA MALI MUJO,TURCI- MOJE DRUSTVO, A PUT JE VODIO SVE DUBLJE I DUBLJE...MI TO NISMO NI PRIMJECIVALI...SJECAM SE DA SAM PAR PUTA OTISLA NA NASTAVU MORTUS PIJANA,A JOINTE SAM ROLALA NA CASOVIMA,U ZADNJOJ KLUPI TAKO DA SU SPREMNI JER MALI ODMOR TRAJE SAMO 5 MINUTA A VALJA SE NAPUSITI PRIJE POCETKA DRUGOG CASA...PRIJE SKOLE JOINT,MALI ODMOR-JOINT,VELIKI ODMOR-VELIKI JOINT!SA MATEMATIKE I JOS NEKIH CASOVA SMO REDOVNO BJEZALI,NAPUSAVALI SE PA ISPIJALI KAFE U OBLIZNJEM KAFICU I SMIJALI SE NENORMALNO...TAD SMO MISLILI DA SMO COOL I DA SMO GLAVNI,AKO NE U SKOLI ONDA BAR U RAZREDU...(EH TO JE STVARNO SMIJESNO,SAD IZ OVE PERSPEKTIVE)
NEGO DA SE VRATIM NA S.-ZABAVLJALI SMO SE 2 MJESECA,VIDJALI SMO SE UGLAVNOM U KAFICU GDJE JE ON RADIO...BILO NAM JE OK..ZNALA SAM DA SE DROGIRA SVIM I SVACIM ALI NISAM ZNALA ZA HEROIN..B. SE VRATIO IZ BEOGRADA,POCEO ME OPET ZVATI...KAO SKINUO SE,NE UZIMA H. VISE,PREKINUO JE SA TOM DJEVOJKOM(KOJA JE JEDNO VRIJEME ZIVJELA S NJIM),JOS UVIJEK ME VOLI...BLA BLA BLA...OTISLA SAM DO NJEGA,PRICALI SMO,HTIO JE DA SE POMIRIMO...POCELE SU OPET PORUKE,POZIVI,IZJAVE LJUBAVI..MENE SVE TO NARAVNO NIJE OSTAVILO RAVNODUSNOM ALI SE IPAK NISAM POMIRILA S NJIM..
MOJA MATURSKA NOC...OKO PONOCI JA SE ISKRADAM,SJEDAM U TAXI I IDEM DO B. TU NOC SAM PREVARILA S.,I ODMAH SE POKAJALA,NEMAM POJMA STA MI JE BILO...TO NISAM SEBI NIKADA OPROSTILA,UZASNO ME PROGANJAO OSJECAJ KAJANJA...ISTE NOCI,OKO 3 UJUTRO,SJEDAM NA TAXI I VRACAM SE NA SVOJU MATURSKU PROSLAVU,DOLAZIM TAMO ALI SVI SU VEC NEGDJE OTISLI..NASLA SAM IH U JEDNOM SARAJEVSKOM KLUBU!DRUGARICE SU POLUDILE OD BRIGE A S. JE MORTUS PIJAN I LJUT!!!JA NESTO LAZEM I PETLJAM,S. MI NE VJERUJE,DA SKRATIM-ON JE HTIO DA PREKINEMO ALI JA SAM GA UBIJEDILA U NEKU SVOJU PRICE KAKO MI JE BILO LOSE OD EX-A,KAKO SAM IZASLA VANI DA POVRATIM,I DA DODJEM SEBI...NAISLA MI JE DRUGARICA SA MOMKOM I S NJIMA SAM OTISLA DA JEDEM NESTO I PROVOZAM SE U AUTU...KAD SAM DOSLA SEBI VRATILI SU ME NA MATURSKO...MA GLUPA I NAIVNA LAZ...IZ TOG KLUBA SMO OTISLI U STAN,GDJE JE S. POCEO PRICU KAKO TO NIJE VEZA JER NEMA SEXA,JA SAM SE KAO NALJUTILA I IZLETILA IS STANA...ZA MENE JE TU BIO KRAJ VEZE,ALI S. JE BIO UPORAN..DA BUDEM ISKRENA:ODGOVARALO MI JE DA PREKINEMO JER GA NISAM MOGLA GLEDATI U OCI I LAGATI MU...GRIZLA ME JE SAVJEST UZASNO ZBOG PREVARE...POVREMENO SAM SVRACALA U "NAS" KAFIC I TU ME JE SVAKI PUT ZA SANKOM CEKALA RUZA,KOJU MI JE S. OSTAVLJAO U SLUCAJU DA SVRATIM...NEKOLIKO MJESECI POSLIJE SAM SAZNALA DA JE S. U VRIJEME NASEG ZABAVLJANJA POCEO UZIMATI HEROIN...BILA SAM U SOKU...VIDJALI SMO SE SAMO SLUCAJNO U GRADU,U PROLAZU...NAVUKAO SE..POCEO RADITI U DRUGOM KAFICU,TJ.KLUBU...REDOVNO MI JE SLAO PORUKE,UVIJEK SA DRUGOG BROJA U KOJIMA JE PISALO SAMO "feel for you,baby",nije se uvijek potpisivao ali sam znala da je on,jer je to bila nasa pjesma..Bob Sinclair...
POCEO JE KRASTI I ZAGLAVLJIVATI U ZATVOR,ZNAO ME NAZVATI SAMO DA ME CUJE,GOVORIO JE DA JE U NEKOM HOTELU SA RAJOM..DA SU UZELI SOBU NA PAR DANA..SAD ZNAM DA SU SVI TI POZIVI DOLAZILI IZ ZATVORA...ISLA SAM U "KLUB" POVREMENO I POCELA PRIMJECIVATI DA SE ON UZASNO PROMIJENIO,FIZICKI JE PROPAO,SMRSAO,PODOCNJACI SU BILI SVE VECI I TAMNIJI,BIO JE IZGUBLJEN,ODSUTAN,A ZJENICE KAO DVIJE TACKICE...
SJECAM SE DA SAM HTJELA POSUDITI NEKI CD IZ TOG KLUBA,KAD SAM DOSLA PO NJEGA,ZATEKLA SAM S. SAMOG TAMO,BILO JE POSLIJEPODNE,PUSTARA...ZAMOLIO ME DA OSTANEM DA POPIJEMO KAFU..SJEDILI SMO TAKO PAR SATI TU I PRICALI...NIKAD MI NIJE PRIZNAO DA JE NA HEROINU A MENI JE BILO BEZVEZE DA GA PITAM ILI DA GA KRITIKUJEM..BIO MI JE SUVISE DRAG...I BILO MI GA JE UZASNO ZAO...MOZDA SAM I TREBALA POKUSATI POMOCI MU,NE ZNAM...
UGLAVNOM TO JE BILA NASA POSLJEDNJA KAFA...
JEDNOM SAM DOSLA U KLUB SA NOVIM MOMKOM,STAJALI SMO ZA SANKOM A S. JE RADIO U SANKU..GLEDAO JE SVE VRIJEME U MENE I NAKON PAR SATI,IZASAO JE IZ SANKA,PRISAO MI,DAO MI ZUTU RUZU,OKRENUO SE I OTISAO...BILA SAM ZBUNJENA,A MOMAK BIJESAN,TAKO DA SMO ODMAH NAPUSTILI KLUB...MISLIM DA JE TO BILA NJEGOVA ZADNJA RUZA...
JEDNO JUTRO SAM OTVORILA NOVINE I UGLEDALA VELIKI NASLOV...S.P. SE PREDOZIRAO HEROINOM...
BIO JE NA IZDRZAVANJU KAZNE U ZATVORU,DOSAO JE KUCI SAMO NA VIKEND,OTAC GA JE NASAO U NJEGOVOJ SOBI...
PROSLE SU GODINE OD TADA..NIJE MI NIMALO LAKO PISATI A NI PRICATI O TOME...BILO STA DA KAZEM ZVUCACE GLUPO..ALI ZAISTA MI JE ZAO TOG VELIKOG COVJEKA,VELIKOG DRUGA...ZASTO JE BAS ON MORAO OTICI..ZNAM ZASTO..ALI ZASTO DROGA UZIMA TAKO DOBRE LJUDE...PLACEM I PISEM..NADAM SE DA JE NA NEKOM BOLJEM MJESTU I DA IMA SVOJ MIR...JA GA NOSIM U SRCU I MISLIMA...KAD BI GA BAR TO MOGLO VRATITI...MOZDA BI SE NESTO MOGLO ISPRAVITI...A MOZDA JE TAKO I TREBALO BITI...SVEJEDNO BOLI ME STO VISE NIJE TU...I BOLI ME MISAO DA SAM MOZDA NESTO MOGLA URADITI I JA...A NISAM...PROKLETA DROGA...
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

:( c.baby žao mi je...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

:cry: nemam komentar....takodje sam izgubila par drugova....povratka nema koliko god mi to zeleli....
PROKLETA DROGA...
cista istina.....toliko boli...jedino sto mogu da kazem je da se ti cuvas jer i sama si dozivela smrt svog prijatelja i vise od toga,nemoj dozvoliti da se tebi tako nesto desi jer zivot je jedan i vredi ga ziveti! Ima ljudi koji te vole i koji sigurno ne bi voleli da te vide u novinama...taj decko ce ti ostati do kraja zivota u srcu i pamti ga po lepim stvarima ,pokusaj da spases sebe radi sebe i svih koji te vole,pa i za one koji vise nisu sa nama :cry: e jebi ga rasplaka me sad ...i svaki jebeni put ne mogu da izdrzim da mi suze ne krenu na takve vesti,tacnije na cinjenicu da je jos jedan mlad zivot otisao....ko zna gde ....a zasto? Droga....i samo droga......
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
uvekza
Posts: 81
Joined: Sun Nov 26, 2006 7:29 am
Location: Vojvodina
Contact:

magnolia

Post by uvekza »

cocain, podsetila si me na jednu curu iz jednog filma. Jel si gledala "magnolia"?
Onaj ko jeste, znace na koga mislim, odlican film, sta vise, izvanredan!
Preporucujem svima.
Ona scena kada se nalazi sa onim pandurom u restoranu, pa ona prica, pa kao moram do WC, pa onaj nevini i predivni izliv emocija, pa rastanak, fenomenalno odradjeno, fenomenalno odglumljeno, zaljubio sam se u curu takvu kakva je u tom filmu, i mastao sam sebe kako nalecem na takvu devojku i i kako odmah postajem str8 jer to zahteva njena priroda i taj filing pobedjuje moj problem u trptaju oka i ja postajem strong I..........
Pa ona scena kad mu kuva kafu, kako je izgubljena, prosto vapeci za ljubavlju, za iskrenim zagrljajem ....
Zaljubio sam se u lik iz filma, kakva tragedija u startu :(

E a sad sam se setio samog kraja i preporucujem ti da ga obavezno pogledas, film traje tri sata, ali pozeleces da traje jos toliko.
I love you, but I don`t like you.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Cao Baby!!!

Eto sada sam tek procitao tvoju ispovijest i jako mi je drago da si se otvorila...vjeruj mi, ovdje ima jaako dobrih ljudi koji ce te saslusati i pomoci koliko god mogu (sudim po sebi)...
Sta se tvoje price tice, uvidas li koliko su sve slicno (bilo bijelo ili zuto)...uvijek ostajemo mi, ovako izgubljeni, boreci se svaki dan iznova, s nadom, s vjerom u napredak...i on ce doci, samo budi strpljiva i ostani s nama! I ne znam ima li nekoga na ovom forumu a da nije izgubio voljenu osobu u toj prici s teskim drogama (usput, jako mi je zao zbog onog decka! :(

Eto samo se htjedoh javiti, ostani svakako tu, nastavi s pisanjem...sve sam procitao, i pisi jos, ne pises zbog nas koliko zbog sebe, takoder sudim po sebi...ima nevjerovatnu katarzicnu moc to pisanje i izbacivanje stvari iz sebe.

Puuuno srece ti zelim, mozes ti to, mozes ti sve sto pozelis!!!

Pozdravcina,
jago
My lost...and here we go again...
Post Reply