PROKLETI KOKAIN

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Luna

Re: PROKLETI KOKAIN

Post by Luna »

da bash citam...i kontam ...jebo te isto kao i ja.... ! sve...i kolicina i pocetak i sve... samo shto sam ja na kraju svega...nashla meth..nastavila tim putem...sjebala se naravno....
no ne bitno... kokain je ispunjavao jedan veeeeliki dio mog zivota. neke 2 godine ...je bilo non-stop...svaki dan...$200.00 na dan sam troshila dok nisam pocela da prodajem jer nisam vishe mogla priushtiti taj ...luksuz koji vishe i nije bio tako luksuzan. Pozzz draga....nastavi da pishesh....
ja sam nekad davno napravila temu kokain...no nije bilo bash puno kandidata....
u svakom slucaju...cuvaj se... i javi se ...
Luna
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi

Cupenzi1987

Post by Cupenzi1987 »

Pozz. Evo proslo je vise od deset godina od ovih vasih postova. Ima li neko informaciju kako je djevojka nakon ovih deset godina? :)

c baby

Post by c baby »

Pozdrav svima! Pade mi na pamet ovaj forum nakon 12 godina i otvorim i procitam opet svoju ispovijest...uuuhh.Svega je bilo.Vidim Cupenzi1987 se pita sta je sa mnom pa da ti odgovorim. Vec 12 i pol godina nisam dotakla nista od droge,tacnije od 26.11.2006. a nisam se vise nikad ni napila.Ponekad popijem casu vina uz veceru,ali samo jednu casu i to je to. Diplomirala sam u junu 2007 i upisala master u inostrantsvu, uspjesno ga zavrsila. Vratila se u Sarajevo, udala se i rodila kcerku kojoj je sada 7 godina. Zivim miran porodicni zivot i istinski sam sretna. Voljela bih cuti sta se desava sa starim forumasima,kako su i kakav im je zivot danas. Eto toliko od mene, pozdrav svima i budite ustrajni u svojoj borbi jer najljepse je biti trijezan ;)

zvrky

Post by zvrky »

Secas li se jos onih osecaja od ranije? Padne li ti ikad na pamet da uradis nesto ili si potpuno izasla iz te price? Ja sam bas bas ispala iz filma,naravno kada se potegne neka prica vrlo se setim i kako mi je bilo dobro a narocito kako mi je bilo lose :) nekako...nisam verovala da ce se ovo ikada desiti,da apsolutno zivim nekim normalnim zivotom kao da nikada nisam bila u sranju...Bas mi je drago da imas porodicu i cerkicu :)

Pozdrav veliki
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!

c baby

Post by c baby »

Osjecaja se slabo sjecam. Ne bih vise nikada nista uzela,ne pada mi na pamet.Kao sto kazes izasla sam iz filma,ipak 12 godina je dug period a i nisam u tom drustvu tako da nemam vise ni strah od recidiva.Puno je ljepse biti trijezan ;) Kada razmisljam o tom periodu ne mogu da vjerujem sta sam sve uzimala i sta sam radila sebi,fuj!Kao da je to bila neka druga osoba..

Pozdrav i tebi

Post Reply