POMOC,PLEASE JER PSIHA ME UBIJA!!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

POMOC,PLEASE JER PSIHA ME UBIJA!!!

Post by marko PSY »

Ciatao sam skoro sve ispovesti,sa vama sam vec metar dana i sada sam odlucio da se pridruzim mojima jer jedino vi mozete da razumete moje trenutno stanje.Neki sada prolaze kroz isto sranje a neki su prosli pa su mi neophodni saveti da se nebih vratio na staro a verujte mi da se svim snagama borim protiv toga! :twisted: Drogiram se od '99 kada sam poceo sa dzidzom a vec sledece godine sam poceo da dilam dop jer sam odrastao bez caleta sa kevom i sestrom ali bez igde icega pa i dan danas stanujemo privatno.Skola mi je isla super ali je okruzenje bilo takvo da mi se dilanje djavola ucinili laksim nacinom da se dodje do para.Jednog dana,onako pun para, rekoh samom sebi da probam to do cega likovi dolaze po cenu zivota.Smrkanje je bilo.....Nastavicu ali ako neko moze da mi da savet kako svoju psihu da iscoolram?Cist sam od nove a trenutno sam samo na nalorexu ali mi svakodnevno :evil: dolazi u posetu!Trenutno se drzim ali dokle.......Planiram da palim za Kovilj,mislim vec sam na listi cekanja ali nebih zeleo da se navucem do tada ponovo...Zadnjih 3god sam se sljakao na gan.Skidanje sam svako(4) odradio kuci bez bolnica a terapija je bila ono klasika trole i lore.HEEEEEEELLLLLLLLPPPPPP!!!!Na prvo konzumiranje istog reagovao sam tako da nisam rigao a osecaj je bio blazenstven.Potom nisam vukao par dana pa sa jednim ortakom sa kojim sam sljakao ajde kao da se opustimo i tako dan za danom prodje metar dana.Secam se te prve zize...Probudio se a predhodne noci smo iscepali vagiranu petardu a nisam ostavio(kao i uvek jer priznajem da sam nezasit) nista za ujutru a do steka trebam da pesacim pola cuke!!!Provaljujem da nisam u stanju to da izvedem pa okrenem drugog ortaka iz naselja da donese robu jer nemogu do klonje a kamoli da izadjem po robu.Kad me je video na vratima do kojih sam se jedva dovukao a ja ceo mokar,smrdim,nisam se ni umivao tih 10-ak minuta nije mogao da veruje i pita me sta se desava samnom a ja ga uvodim u sobu i kazem da cu mu pricati a vec vucem polutku robe da se smirim.Tek tada sam osetio budjenje pa lagano spika sa njim pa razvucem jos lutku pa ponjusim ter pa se istusiram skockam i tek tada sam licio na sebe pa povucem i taj ter i kazem mu da ode dole iza zgrade na pice a da cu ga okrenuti za cuku vremena da mu vratim taj mic i casticu ga lutku u ime usluge.Znam da je bilo koji nacin dolazenja do gudre sranje jer je sama gudra najveci :evil: ali nisam bio svestan koliko sam navucen jer sam je dilao i uvek imao koliko zelim a to je uvek bilo...pa...klasicno izivljavanje sa samim sobim.Da nebih mnogo duzio jer nam je svima slicno, 2001.god sam zaglavio istragu,proveo dva metra dana uz suvo skidanje,osudjen na robiju 18 meseci,pusten sam iz istrage gori 1000 puta sto se nacina razmisljanja tice,odmah nakon par dana palim za 100gr :evil: ,opet se vratio na staro pa smo ortak i ja cepali zajedni izmedju 5-7gr dnevno.On je poceo da se sljaka na gan a ja sam to toliko mrzeo da u prvo vreme izdjem u drugu sobu dok se ne uradi da bih se kasnije 'sazaljevao' i pruzao mu pomoc da se nadje a ja vec poceo da jurim zmajeve sa folije pa kada ustanem ujutru toliko mi se vrti u glavi da u krevetu moram da ubijem koji dim da bih mogao da odem do klonje.Pocetak 2003.god. stize mo poziv za tvorza za maj i ja ono od marta prestanem sa pajdom uz nabavku trola na crno.Moji u to vreme nisu provaljivali da se radim robom nego su pomisljali da povremeno varim vuju.Iskuliram kod devojcice sa kojom sam bio od 2000. a ni ona nije imala pojma o pajdu,mislim znala je da sljakam, ali bila je ubedjena da samo varim sto smo ponekad i zajedno radili.Maja meseca nisam mogao sam da odem a plavci raspisali poternicu pa me posle dvadesetak dana nahvataju i u tvorza mi dodele zatvoren tretman.Tamo robe,vuje cega god zelis mozes da nadjes a ja sam u prvo vreme opustao sebe vujom da bi posle 2-3 metra kod mene u sobu stigao moj ortak koji je dosta stariji od mene ali se poslednjih 10god cepa iskljucivo na foliju pa mu je zena svake nedelje u poseti donosila min petardu na razne nacine se unosi unutra :-D Krajem avgysta 2003 izadjem napolje a situacija jos crnja.Posle metar dana sam se prvi put usljakao na gan.........
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

Post by marko PSY »

Taj prvi fles je bio neopisiv :-D
Nastavio sam da ga jurim 2004 sam jos muljao sa gudrom i jedanput se sam skidao uz trole a blokatori nisu dolazili u obzir.Bio sam cist 20-ak dana pa ponovo na doceku 2005 5-6 eksera i par grama jebenog speeda i posle spustanje robom.'05 sam vec poceo da lazem,kradem.....Moje sam pokidao da bih sredinom godine poceo da iznosim iz kuce pa onda izadjem sa gajbe treci put pa krajem godine keva me zove i kumi da iskoliram ali ja sam najpametniji........E '06 je bila dno-dna,dnevno mi je minimalno trebalo 2,5gr, :evil: ,pa pocnem sa abnormalnim kradjama a zivot u hotelu sa 'ortakom',nespavam po 5-6 dana i noci.Nocu kradja danju gudra.Konacno odlucim pocetkom maja mesecxa posle padanja i priznavanja dvojice mojih 'ortaka' koji su u muriji bili pola cuke a ja od 1 preko dana do pola 12 uvece uz svasta od strane plavaca.......nedaju mi da pozovem advokata.......batinjanje na 20-ak nacina......Posle mnooooggggooo vremena provalili su da necu da pricam sa njima i medjusobno razgovaraju'Ma pustimo ga vidite da je dikica' i ja odatle umesto u bolnicu ja kod devojcice.Pa onda svadja sa njom jer nisam licio ninasta pa me ubedjuje za docu ali ne popustam.Posle par dana dogovor sa kevom i skidanje uz docinu pomoc a prepisao mi je trole,lorazepani flormidal.Prodje i ta jebena ziza nekako i pocnem sa blokatorima.U avgustu zove me bivsa devojcica sa kojom sam ziveo 6 meseci i gudrali se zajedno.Ona str8 godinu i jace ja na blokatorima.Problemi sa mojima, ja foliram da gutam nalorex,zapalim sa gajbe u drugi grad sa devojcicom.Imali smo sve uslove za normalan zivot slobodu,kintu,vilju.... :twisted:
Posle desetak dana ajde da se picnemo i kroz 3-4 dana ziza znaci opet navlaka.Tako smo vozili do kraja proslog meseca,kada sam ja dosao kuci a ona kod svoji.Bacio sam karticu a zadnji put sam se napajdao 31.12.2006.god. ali je moja tolerancija cudo tako da osim kljucanja nije mi se ispunila zelja da mi bude poslednje u zivotu iako sam skuvao 7 polutke i u gan od 5 kubika nekako sam se nasao ali ........Kada sam se posle par sato probudio provalio sam da mi je Bog dao poslednju sansu i da sam stigao na dno.Odem kuci zatvorim se i muke nezelim da iznosim,ma uopste da ih se secam.13.-og sam sa kevom zapalio za Kovilj a tog jutra popio prvi nalorex.Strah mi je neopisiv jer mi cesto ma mnogo cesto :evil: pada na pamet a u Kovilj palimo 03.02. ponovo i verujem da mi je to jedini spas jer sam sve ostalo ppokusao i nista.Videcu......
Svaki savet,kritika,osuda dobro ce mi doci!!!
Mnogo mi pomaze listanje vasih iskaza!!!
Pozdrav svima Vama :P
Lina B.
Posts: 22
Joined: Wed Nov 15, 2006 7:29 pm

Post by Lina B. »

Uh, ovo me je podsetilo na prichu mog pokojnog drugara..Mada znam da su sve priche slichne- ova me je bash jako podsetila na njega.. :cry:
Marko, chuvaj se, ne daj se.. :roll:
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

psiha i sta sad?????????ima li bilo ko odgovor?????

Post by marko PSY »

Sve cesce i cesce mi pada na pamed sljakanje.Ima li bilo koga sa savetom kako je sam resio ili bar poceo da resava taj problem?????????
Pozdrav svima!!
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

????????????????

Post by marko PSY »

Cekam na prijem u manastiru Kovilj jer je to po mom misljenju jedino resenje ali sta do prijema?????3-4 puta sam se navlacio i skidao a uvek je :evil: odnosio medalju a mislim da mi je ovo poslednja sansa tako da bi mi pobeda :evil: i ovog puta odnela zivot!!!!!!!!!!!!!!
Savet,kritika,osuda, sve mi je dobrodoslo!!!
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Savet,kritika,osuda, sve mi je dobrodoslo!!!
Jbga sta god da ti kazem sve se svodi na isto.....MORAS DA USPES I NEMA KOMPROMISA, IZGOVORA, SLABOSTI...DA VOLIS SEBE TO JE NAJBITNIJE!!! PAKT SA SAMIM SOBOM I SNAGA, VELIKA SNAGA koju moras da pronadjes u sebi!
Image
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

?

Post by marko PSY »

:evil: mi sve cesce pada na pamet a moj strah od 'padanja' je neopisiv!!!
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Jel to znaci da je :evil: jaci od tvog straha ili da se bolje izrazim jos uvek vode borbu!!! Videcemo ko ce da pobedi naravno ako nam javis.
Uhvati i radi nesto, citaj, gledaj filmove sa ok tematikom, bilo sta da ti okupira misli, na primer bebe (zvuci bezveze)......koliko ti znas o bebama, kladim se NISTA.....one su nevine i male i slatke i one znaju da vole sebe i da placem privlace paznju i da se ne osecaju krivim zbog toga...ne znam odkud kod ljudi toliki osecaj krivice i zelje da sam sebe kaznis...kao bebe svi smo bili isti.....sta se promenilo? :?:
:? mozda lupam gluposti...............................................ali... :roll:
Image
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ciao covece.
Nemam pojma šta bi ti značilo da se sad uradiš. Možda bi ti bilo bolje par sati, ako bi se rokao intenzivnije možda par dana, a posle toga bi ti se sve to olupalo o glavu, još žešće nego sad. Veruj.
Srolaj jedan komad i odvali se, pusti neku gotivnu muziku, i drži se. Za par meseci sve bude punnoooo lakše.
Znam da kad kažem par meseci zvuči kao par decenija, ali jebeš ga prođe, uostalom ja sam se rokao 100 godina, i količine su bile ogromne, samo mi je jedna stvar bila na pameti, daj da prođem taj jebeni deo dok sve boli, dok je loše, stvarno loše, posle.... Pa ipak smo mi gospodari svoje psihe, zar ne, kad god ti dođe da se rokneš pajdom, zapali komad i proći če te, ako ne ti zapali još jedan, i popi par piva, odledaj tekmu, pusti rage against the machine, bilo šta.
Pozdrav Care.
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

Post by marko PSY »

Ma jos se bore a poslednji put je ta borba trajala 5 meseci i na kraju je :evil: odneo pobedu tako da mislim da je ovo poslednja borba jer sam sebi pokuso da skratim muke ali mi je Bog dao jos jednu ali poslednju sansu!!!

:smt096


:smt014


:smt100

Hvala svima!!!!!
Post Reply