I'm Free

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
marija83
Posts: 5
Joined: Sat Oct 21, 2006 10:34 am

Post by marija83 »

Jesi li jos uvek sa tom devojkom?
"Molite i dace vam se!Trazite i naci cete! Kucajte i otvori ce vam se!
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Mnogo lepo! :) e stvarno jesi li jos uvek sa njom, meni se nekako cini da jesi pa je zato jos lepse!!! PDT_Love_07 hi,hi
Image
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ne, nismo više zajedno.
Pokušao bih o tome da napišem nešto više, međutim ne mogu. Relativno skoro smo raskinuli, što ne znači da smo i prekinuli svaki kontakt.
Svo to sranje kroz koje smo zajedno prošli nam je mnogo pomoglo da se stvarno upoznamo, a kad nekog upoznaš...
Jebi ga, super devojka... I dalje je mnogo volim.
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

bezveze :tear:
ALI nikad se ne zna sta nosi dan, a sta noc.......!? tako da...... :nod:
Image
User avatar
marija83
Posts: 5
Joined: Sat Oct 21, 2006 10:34 am

Post by marija83 »

bas tako,nikad se ne zna-kao sto rece Dragana...Mozda se pomirite i opet budete zajedno... :heart:
"Molite i dace vam se!Trazite i naci cete! Kucajte i otvori ce vam se!
Jazavac
Posts: 18
Joined: Mon Sep 25, 2006 1:57 pm
Location: Na poslu
Contact:

Post by Jazavac »

Lijepa žena i heroin imaju monogo toga zajedničkog
Bez potpisa
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ma, nemam pojma, ali ja nisam sreo ženu posle koje mi se povraća, vrti u glavi, zuji u ušima, zbog koje ne mogu da spavam od bolova, slinim, razbija me proliv, znojim se i taj znoj smrdi kao... o ne može se opisati... (čik probajte) *zajebavam se?...., Ma, Ne znam!!!

Ženu tog tipa nikad nisam upoznao. Samo fine dame, molim....
Ne mislim da Heroin i Žene imaju bilo šta zajedničko. Uopšte, zar žena nije isto što i muškarac... a heroin samo naš hir, naš proizvod, Bla Bla Bla.

Izvinjavam se.
Ali sad jedna reklama...
Paradise - Stereo MC's!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ја имам себе, свог опасног пријатеља.....

РеспеЦттт јоурселф.........
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

СТОП ДОП!
stokica
Posts: 1
Joined: Sun Jan 28, 2007 4:41 pm

Post by stokica »

e pa to je sto sam trazila, i nasla sam te.....Slicna, skoro ista prica desava se meni!!!! Samo sto sam ja ~bivsa devojka~verovatno!!!! Decko mi se isto skida...sad je na vrh nekog brda i sa kevom se sredjuje vec 4 meseca, i sve je ok i sve je bilo super...ali, postoji ali naravno.....zadnjih metar dana je nemoguce...Ja sam oduvek str8, mozda vutra ali ne obavezno i tako da zbog mog nenarkomansko iskustva i ne snalazim se u kriznim situacijama, u stvari na prvu loptu zajebem...I tesko mi je i on vidi i verovatno zbog nj psiho stanja tera me od sebe, ali ja mogu jos i hocu jos imam snage....Plasi me nj destruktivnost, totalna apatija, neka bezizlaznost koju on oseca i samim tim tera sve ljude oko sebe od sebe...plasim se da ne odlepi...ne prima savet cak ga i ljuti ssvaka ideja ili svaki razlog za necim lepim...Dalj mi savet, iskustvo bilo sta!
Post Reply