bad luck ili bedak?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

detroit? imam tamo dosta raje...otkud ti u micigenu?

haha da da, otkako si otisao nista vise nije kao prije...despot stefan ba, u vukicu su isli samo klosari koliko se sjecam, a ja sam tada bila fino dijete...
ma nisam ti ja bas puno muvala po mirijevu...pogotovo kada sam krenula u srednju...a i tada sam vise visila u skc-u i akademiji nego u skoli...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

pa ja sam klošar iz vukice :-D
koje si god? to te pitam jer sam ja jedno vreme bio inventar demije i skc-a, koji su sada prsli, doduše.
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

demije i skc-a, koji su sada prsli, doduše
to kako si ti otisao jel'?...hehe...
'79...ja sam bila u bg-u do '96...
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Komsije znaci, izgleda da smo svi u nekom periodu zivota ziveli u Mirijevu.
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

raskorak wrote:Sonja, stvarno, kakav ti imaš problem samnom? I na osnovu čega me toliko omalovažavaš? Jebote Sonja, niko te ne tera da čitaš ono što napišem!
Što se zagrejanosti tiče, jesam zainteresovan, ali za svoju devojku, ok?
Kraj rasprave. Vređaj koliko ti drago, ignorisaću sve, obećavam.
Zono, upravu si - niko nije zdrav (nisam ironičan).
Normalni smo jer smo slobodni, a slobodni smo jer smo ludi.
Btw, ja sam iz centralnih krajeva beloga grada.
Ma nemam problem sa tobom, salim se, eto mane sto mi ne mozes cuti boju glasa. A kako ja da ne citam ako neko nesto pise, pa valjda zato i sluzi.
Nemam problem sa tobom, ni sa sobom imam problem sto ponekada mozda ne umem da objasnim ljudima neke stvari koje zelim na pravi nacin, pa ispadne tako....naopako.
A ti bi mogao malo da spustis loptu, niko te ne podcenjuje, vidis, svi imamo takav osecaj i automatski odmah branimo sebe i imamo osecaj da smo napadnuti, a to je iz sopstvene nesigurnosto koja je pozadine bolesti zavisnosti.

Napravi raskorak na pravu stranu :-D


Sve najbolje, (ISKRENO)

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

zvrky wrote:
Mozda ja nisam na ovom forumu omiljena, ali ko zeli da me cuje mislim da ima da cuje dosta toga.....
Ja obozavam da citam tvoje postove :D

a ja tebe zvrndule :-D
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

raskorak wrote:Hehe, pa ja živeo u mičigenu do '97! Završila si Vukicu Mitrović, ili Despot Stefan Lazarević, ili Pavle Savić? Dobro je to Mirijevo, mada prslo zadnjih godina (jer sam ga ja napustio :-D )

Ej, pa ja sam odrasla u glupom Mirijevu, ali nikada se nekako tamo nisam kretala ako me kapiras zbog mnogo cega.

Isla sam od 3 do 7 u DSL, a u 8 u Pavle Savic. Sada sam u Zemunu.....eto vidis :)
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
IZA
Posts: 74
Joined: Wed Jun 13, 2007 9:18 pm

Post by IZA »

To je ono najgore..kad nekom zelish dobro a on to kapira kao napad i ponizenje...

Ja te razumem Sonja sve shta si zelela da kazesh nashem drugaru...

Raskorak ...zajebi taj alkohol...i kraj!

Nije dobro za tebe nikako... :cry:


Ja sam pametna pre neki dan svom drugu i drugarici (koji su u vezi) tupila o shtetnosti spida..Oni me ismejashe i rekoshe mi ...- Koji ti je Qrac Zosne...Shta ti nama kenjash o tome kao da imamo problem sa tim...???

Ja se postidim i kazem...-Onako ..ne bih zelela da imate problem...zelim da znate sa chim imate posla...


24 sata posle...Ona i ja se chujemo fonom..De si ? Evo ,ma pusti nismo spavali uopshte..-A shtooo ?


hehe...svi znaju shto... :x

A nemaju problem...ma uopshte...

Generalno ..ljudi ne vole da im se kenja...i ja nisam pristalica toga...koliko god da si dobronameran..oni ce to shvatiti kao povredu inteligencije...
Image
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Ok, idemo dalje...
Ne opijam se ja BAŠ toliko često.
Prošle nedelje sam preterivao i to je to. Znam ja valjda da je i to sranje, al' opet, koliko god zvučalo izlizano, bolje i to nego da se opet pucam.
Sinoć sam se baš odvalio... od karbonara (koje sam ja spremao!), te sam se baš mučio da zaspim. Kontam da sam ponovo počeo da otkrivam klopu :)
E, sada je na vas red da mi date sve statističke parametre vezane za preteranu gojaznost :-D
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
User avatar
raskorak
Posts: 453
Joined: Wed Dec 06, 2006 7:20 am
Location: u svemiru

Post by raskorak »

Sonja wrote:
raskorak wrote:Hehe, pa ja živeo u mičigenu do '97! Završila si Vukicu Mitrović, ili Despot Stefan Lazarević, ili Pavle Savić? Dobro je to Mirijevo, mada prslo zadnjih godina (jer sam ga ja napustio :-D )

Ej, pa ja sam odrasla u glupom Mirijevu, ali nikada se nekako tamo nisam kretala ako me kapiras zbog mnogo cega.

Isla sam od 3 do 7 u DSL, a u 8 u Pavle Savic. Sada sam u Zemunu.....eto vidis :)
Kakav narkomanski kadar dade to Mirijevo :-D
To sam ja:
Čudo, ali ne i čudovište
Svetlost, ali ne i Sunce
Mrak, ali ne i tama
Radost, ali ne i sreća...
Post Reply