MOJ ŽIVOT PRAZAN BEZ DOPA,A SA NJIM JOŠ GORI VEĆ 5 GODINA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

MOJ ŽIVOT PRAZAN BEZ DOPA,A SA NJIM JOŠ GORI VEĆ 5 GODINA

Post by kika »

Prvo da se predstavim :lol: ja sam kika ako se sjećate vlada m priče...DA Ja sam :twisted: :twisted: :-D ona što se stalno smeškala kao šatro. Pet godina sam na horsu kokiški gandži svim mogućim tabletama koje postoje.Sad je situacija malo drugačija bila sam tamo sa vladom u maju 2003 posle toga sam bila čista 4 mjeseca i ponovo ništa nije pomoglo.Bila sam ja kod sijaset ''doktora narkologa'' ali opet :( Neću da vas lažem želim da se skinem evo čista sam već 12 dana :- DOk ovo pišem čekam dop da mi poravi zdravlje jer ću da riknem a znam da griješim šta da radim :shock:
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Dobro dosla na nas sajt Kika. :supz:
M. Sarkic
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

HVALA HVALA HVALA PDT_Love_16 MUSTAFA!Sta se radi kod tebe imali što brate :lol: :lol: :lol:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

o imali koga ovdje dje ste ''DJECO'' :lol: :lol: :lol: :lol: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Bog Kike - evo da ti rečen da si isto rekla ko i ja 'prazan mi život bez dopa a s njim još gori' - pa me to i privuklo amo - znam kako ti je - kad ti se krv 'stanji' ... jebi ga - aj bar probaj sad ne napravit seriju ... što da ti rečem kad sam i ja u kifu ----pozdrav, Ramona
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Neka si ti sa nama,pa makar čekala i nuklearnu bombu.Svi smo mi ovde isti,nema razlike i nema bolji i gori.Svi smo mi jedni ljudi kojima treba pomoć a i sami znamo da ta pomoć ne dolazi preko noći.Zato ti želim lijepo druženje a još veće razumjevanje svih nas.
Ja sam Omar-Fanatik iz Sarajeva i želim ti da se ugodno osječaš sa nama. 8)
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

dragi prijatelji

Post by kika »

drago mi je što ste me tako divno prihvatili jer mi je baš potreban neko ko će da me iskreno sasluša i razume :wink: .Mnogo mi je teško ovo što ču vam reći malo znate o meni ali kad budem u strjt stanju pokušaću da napišem ukratko kako je sve to počelo...a da upravo sada sam završila komad što bi montenegrini rekli i puknula se :shock: uopšte mi nije dobro osećam grižu savjest al ću sada izaći u city sa strejt frendicom jedino tako mogu...osećam se pomalo euforično a sad ste me vi zaista razveselili što ste me prihvatili srdačno :smt026. VELIKA PUSA RAMON OMER :wink: moj porok nije samo dop već i alkohol jar ona stara za jankye važi KO NIJE NA DŽANKU JESTE NA ŠANKU :-D :-D :-D
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Hhehhehe,KIKA DRAGA HAHHAHA,NISAM JA OMER,JA SAM OMAR.Ali nema veze,neka si sa nama i na šanku i ispod šanka nije vazno.
Vidi ,znam da si mnoge stvari probala i da si se pokušala skidati na ovaj ili onaj nacin.Ali nije sve gotovo,nije kraj razumijes moras se boriti i boriti do kraja.Neki ljudi nisu svjesni da ce ova borba potrajati čitav život a ti to znas.Ja ne bi da ti preporicijem ovo ili ono,ti svoje tijelo najbolje znas,moje jedino pravo je da te molim da ne pretjeras jer si sigurno divna osoba.Drzi se i ako ti bude tesko javi se.TVOJ DRUG OMAR HEHEHE OMER
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

cao

Post by kika »

FANATIKU :D baš ti hvala na podršci mnogo mi znači,želim da napišem svoju pričicu mada sam toliko prazna i tužna da je nemoguće da natjeram svoj mozak da funkcioniše da napišem to što stoji u meni i nagriza mi mozak :smt073 ,bilo je svega pa naprosto neznam odakle da počnem...samo malo da dodjem sebi ;-)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Kika draga,draži naš druže.Svaka priča ovde je tuzna da tuznija ne moze biti.Ali zamisli ovo,da narkomani pišu sretne priče ja do sada to nisam ni cuo ni vidio.Kod nas su samo tuznae price.Moja je jako potresna i neki ne mogu da shvate da sam ostao normalan,ali baš u tom smislu rijeci.
Moju MAMU saM vidio bez glave,drufa sam izgubio najboljeg u ratu sam mnoge drugove ostavio na minskim poljima itd ,itd.
Ali znaš šta,PUNO,PUNO MI JE POMOGLO KAD SAM ISPRICAO OVIM LJUDIMA OVDE MOJU PROĆU I KAD SU ME ISTI TI LJUDI PRIHVATILI KAO BRATA BILO MI JE 80% LAKSE.Vjeruj mi,piši KIka ,piši sve,piši i sta te mučilo i sta te sada mući.Piši kako je svekrenulo,piši slobodno i istjeraj to iz sebe tu negativnu energiju.Svi kazu joojj vracati se u prošlost.NE NIKAD NE SMIJEMO ZABORAVITI STA SMO SVE RADILI I KAKVI SMO BILI ,DA BI BOLJE SUTRA REAGOVALI AKO BIS E NASLI U SLIČNOJ SITUACIJI.Shvatam ja tebe i svi te mi ovde podrzavamo sta god da si uradila.DA ZNAŠ KIKA MI SMO SVI OVDE A I JA NA TVOJOJ STRANI I KAD TI BUDE NAJTEZE I NAJVESELIJE PODIJELI TO SA NAMA.
SA VELIKIM POŠTOVANJEM TVOJ DRUG OMAR-FANATIK 8)
Post Reply