MOJ ŽIVOT PRAZAN BEZ DOPA,A SA NJIM JOŠ GORI VEĆ 5 GODINA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Piši, draga Kike, samo piši - to i meni pomaže - mada se nisam ovdi ispovijedila, ali zato sam sebi - glupo mi sad copy-pasteati sve svoje materijale, ali dosta toga sam zapravo i rekla, je l' da ljudi? Toliko da znaju moju priču, znaju i otkad i što i koliko i tako. Bog, Omare dragi, dobro ti jutro !
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Dobro doslica i od mene Kika :D
kao sto je Ramona rekla, samo pisi.... i ja sam... :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejjj raja kako ste,ja tek sada vidjeh da ste me pozdravljali ali ja sam se malo vise zapiso :D valja sa svima pomalo pricati a i lijepo je imati ovaku raju.Kika nema te ,ne vidim te,brzo se javljaj brines nas.Ajde nemoj da bude :axe: ,nemoj da se damo u potragu,hehehehehe.Ajde ljudi pozdravljam vas i Kika javljaj se!!!
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

poydrav

Post by kika »

ZA ANANARIJU, RAMONA I FANATIKA :lol: Još jednom hvala na ovako divnoj podršci vidim da ste mi prijatelji i da ćemo se zbližiti ako ne lično bar ovako preko ovog našeg sajta divnog o predivnog za nas izgubljene duše željne ljubavi i razumijevanja.Nemam živaca da kuckam tako samo me interesuje jer nisam čitala sve o vama koliko već niste uzimali ništa stvarno sam lijena da prčitam to je trenutno tako :smt069
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Evo ja cu poceti, kod mene blizu tri godine....
Ali eto da se ponovim, ne znam do kad, jer na zalost nema garancije :smt087 ...
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

oooo

Post by kika »

anamarija ti si super samo se drži ja kuburim gore dole skidam se pa opet ovo je katastrofa,taman počneš da živiš bez dopa i misliš da je sve normalno, a onda naidje onaj crv(poznata stvar) i nagriza mozak i opet toneš u moru očaja ia stalno tako u krug. pa zar je to jebeni život :smt078 podigla mi se dijafragma povratiću :cry:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

:-D :-D :-D super srećno amamarija i bori se do kraja jer svaki dan je potencijalni dan da panemo u iskušenje pogotovu kada se najmanje nadamo.POZDRAV OD KIKE :smt038 BRAVO!

Napisala Kika, cetvrtak Jun 23, 2005 3:39 pm
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hvala :oops:
znam da je tako...

Napisala AnaMarija, cetvrtak Jun 23, 2005 4:12 pm

(Molim Vas ne započinjite nove topice kada želite odgovoriti na postojeće -> koristite POST REPLY) Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ma kakav ja,ja sam ti na metadonu vec evo 2 godine,ali kada sam dosao bio sam na 85mg ,sada sam na 40mg a hors nisam uzeo ima 2 godine kako sam an ovom.Sada mi je Kika da mi je se sa ovog skinuti,a kazu raja ova sto su se skidala da je to polako ide i ne osjeti se.Daj Kika uradi nesto,pa kada sam ja mogo i svi ovde barem pokusaj nesto,probaj blokade,probaj metadon,probaj subutex.Ida se razumijemo nekad ces to morati uraditi ,nema ba fajde od ovog stalno trazi,kradi idi na semu,čekaj da donese,pa se našđi po 100 kuraca da izvinite svi.Ali tako je Kika ,znam da možes,znammmmmmmmmm.Vidio sam to :shock:
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

ćao

Post by kika »

ćao svima koliko vas ima polako pisaću nešto ukratko da znate bar nešto o meni kad ste skoro svi već pisali svoje pričice , neke nisam ni pročitala ne zato što me ne interesuju-naravno interesuju i tekako,ali sam u letargiji na nakim tabletama alkohola po malol al biće valjda bolje ljudi ovo je neopisiva PRAZNINA :cry: :cry: :cry:
Post Reply