MOJ ŽIVOT PRAZAN BEZ DOPA,A SA NJIM JOŠ GORI VEĆ 5 GODINA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Molim te da mi napises i opises sve pozitivne dijelove tvoje svakodnevnice, poslije toga mi daj opis svih negativnosti koje uzrokuju tvoje lose stanje duha (mozda i tijela).
Sta podrazumijevas pod "sve drugo je u redu samo mi mozak nije u redu?"
M. Sarkic
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

Post by kika »

Zdravo dragi prijatelji i svi oni koji će to jednog dana i biti...na ovu temu nisam odavno pisala jer se i dalje mučim da ostanem 7 dana čista..prosto mi ne polazi za rukom,kao da je smi djavo :evil: ušao u mene taman mislim gotovo i opet u krug....ali moram zaista želim...

ja mogu biti čista mjesec dva pa i tri al to nekad predstavlja pravi problem moraš da se čuvaš jer svaki dan je dan d.. :?

Samo danas sam dobre volje za čudo pravo voljela bi da se ovako osjećam stalno-ali takve padove raspolženja imam da je to nevjerovatno :-D :cry: baš kao ovaj smejić i tužić..ne bi me čudilo da u drugoj polovini dana budem u letargičnom raspoloženju :?

srela sam prije 2 mjeseca frendicu bile smo zajedno na liječenje ona je bila na igli 10 godina, mislila sam da se ta djevojka nikada neće oporaviti jer ne samo u fizičkom smislu i psihom je bila duboko sjebana...i tako tu u gradu je vidim prvo je nisam poznala toliko se izmijenila na bolje da nikada niko ne bi provalijo da se nekada fixala...i ona mi priča da:
poslije klinike je došla ovamo pravila je toliko recidiva da je mislila nikada,ali nikad ne reci nikad. Upoznala je jednog momka i ZAVOLJELI SU SE, ljubav ju je toliko promijenila da više ne misli na dop misli na posao, porodicu i sve ostalo u životu što jednog normalnog čovjeka ispunjava...samo mi je rekla ovo:LJUBAV ME JE PROMIJENILA I IZLIJEČILA,JEDINO JE ONA NAŠLA MODUS DA SHVATIM DA JE ŽIVOT BEZ DOPA MOGUĆE ŽIVJETI VEOMA SRETNO...

Ovo sam napisala jer i ja mislim da je LJUBAV mnogo bitna a pogotovu nama ovisnicima i bivšim ovisnicima....meni je ljubav bitna čini mi se najbitnija bar meni...ali nama ovisnicima je potrebna osoba koja je puna razumijevanja i nježnosti, da ozbiljno shvati naš problem i da učestvuje u svemu protiv toga kako bi nam pomogla da budemo ono što jesmo....

Zato glasam za LJUBAV jer to je smisao života! :smt055 :smt060 PDT_Love_11
Post Reply