ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Caos!

...ajd da pokusam ovu svoju kroniku koju vodim jos od 1999. izvaditi iz ormara, otvoriti stare rokovnike pa da vam napisem svoju pricu i usput se prisjetim mnogih stvari iz burne proslosti.
Pisano je nekako u real-time obliku, kronoloskim redom ali kao neka vrsta intimnog dnevnika.
Ma procijenite sami, ako vam se da citati... To su misli bolesnog uma nabacane na papir od prije 7 godina do danas...pocinjem negde od sredine, cudnog razdoblja... tako mi je najlakse krenuti, a zatim cu lagano pokusati napisati kako je pocelo (taj dio price nikad nije nigdje zapisan).
Eto mogu to tako reci, slijedi copy-paste iz mojih rokovnika vama pred oci...pa ko oce,nek cita (necu odmah sve...dio po dio...oci su mi vec sad u raspadu:-)

Eto, izvolte ekipo! :D
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

...negde na ljeto 2002...


Uff...meni danas nesto dosadno, napisao sam jucer da me vec 10 dana pici neka temperatura, nos i grlo u kurcu...blablaaa..pa nemam bas ni snage za neke druge aktivnosti a tako bi rado otisao na trening, ma i ucio bi neki vrag, al mozak mi doslovno pluta u ovoj izmaglici lagane temperature i osamucenosti tako da mi je eto ovaj cin pisanja maloprije pao napamet kao dobra ideja da ubijem vrijeme...
Atmosfera...sunce przi...ja u zamracenoj sobi, slusam dobri stari REM, ma uzivam zapravo, nema da se zalim.
Ocigledno nisam bas psihicki jak ovih dana, tocnije vec 10-ak dana...imam konstantnu zelju za dopom koju lijecim tabletama tako da sam stalno opskrbljen xanaxima i dijazima... Jest da se osjecam tupim, ali imam filing da se nisam spreman suocit sa svime ovime sta se u tako malo vremena desilo...
Najprije ono sranje s dopom i murjom prosli petak kad su me uslikali (izvukao se za dlaku..)i otkad sam opet na Reviji, dakle...nema ni pivice vise, pa onda ono sranje koje sam dozivio prosli utorak (stara je skuzila da sam joj prosli mjesec s bankomata dignuo 500 kn)
...kasnije...
Eto, sjedoh... bez ikakvog pojma o tome sto cu i o cemu pisati...dakle ovo je tek fluidno bacanje misli na papir, bez ikakve ideje a ko zna...mozda me i dovede do neceg.
Situacija doma je katastrofalna...ali ja sve to nekako ignoriram pa se sve svodi na iskljucivo formalne razgovore tipa:jesi ucio, di si, sta si,blabla...a sa starim dnevno progovorim svega par rijeci u prolazu...ma nemam snage, volje, zelje ni zivaca ulazit u bilokakve sukobe i cim stari spomene ono njegovo»kako si to mogao napravit nakon godinu i pol apstinencije» meni dodje slabo i samo odem iz sobe. Ja znam zasto sam to napravio...nisam nakacen, niti imam zelje za dopom ali tog dana sam bas pozelio to napraviti, bez ikakve griznje savjesti...i sta je tu lose???
Ok, cinjenica je da sam i dosta pio u zadnje vrijeme tako da mi ova kvazi samokontrola uz pomoc Revije nije tako lose dosla. Neka se mozak malo postroji. Dop me stvarno nimalo nije brinuo a ispalo je sranje a jebiga alkohol kojemu sam postao dosta podlozan niko prakticki nije ni primjecivao, a poceo sam lokat opet vec od jutarnjih sati...umjereno douse, da moji ne skuze, a dobro znam kamo vodi taj put, pa vec sam bio tamo.
Ok, zakljucak: apstinencija od svega, ali tablete su mi stvarno nuzne...iako znam da mi nista u zivotu takvo ne treba.
Jebiga, nisam jos spreman...samo pitam se kako su podjeti sad ove pritiske kad pocnu...rokovi, predike o uvjetima, padanjima godine, propalom sinu....baaaaaaaaaaaa!!!! Pa sta onda da covjek napravi nego da se podeblja sacicom pilseva (kad vec drugim ne moze) i ne nervira se....mislim da je u ovoj situaciji to bolje i za mene i za starce, jer dobro mi je poznato moje stanje kad se inatim zbog njihovih jedenja govana pa onda ja napravim bas kontra od onoga sta mi drobe...Ma bio bi u stanju pocet reviu skrivat po ustima al mislim da nema smisla...nisam jos dovoljno stabilan, osjecam to. Ok, tako stvari stoje...jebote sta sam miran i stalozen u ovom trenutku...pod utjecajem alprazolama, bezbrizan, doduse bolestan, s temperaturom al ne smeta mi apsolutno nista.

Tjedan je pakleni, barem sta se tice faxa,
vrijedno skupljam potpise, laprdam s kolegama, ma neka opustena atmosfera
(barem iz moje perspektive- jutros prije faxa sam popio 6 normicha, 10 lexaurina i 6 helexa??)
Tako da sve ide ko podmazano, nema zurbe, secem se po faxu i oko faxa, promatram ljude, totalno distanciran a opet nekako zadovoljan. Ok, i temperatura mi prolazi polako, doduse jos tu i tamo 37,1 popodne ali amoxil ocito djeluje.
Eto prije 45 min sam cvaknuo jos 10 lexaurina, hehe...(ma kupio sam 2 kutije i rekoh:necu danas razmisljat o tome oce li mi ostat do ponedeljka, a uostalom mogu sutra po 2 kutije oxazepama pa sam onda stvarno osiguran barem tjedan dana a to cu i napraviti!). Dakle spokoj, mir neki me obuzeo, danas sam cak i ispit prijavio...
Atmosfera...slusam soundtrack iz Trainspotinga, citao sam ispovjedi junkija na netu i uglavnom vec se iz konteksta moze zakljuciti da mi misli cesto odlaze k Njemu, tamo gdje nema strahova, boli, tamo gdje postoji samo postojanje....
Eee ta sentimentalnost, mogu to poricati koliko god zelim, sam sebi lagati da je s tim gotovo (a vjerovatno i je s obzirom na okolnosti barem na neko vrijeme) ali eto...volim boraviti u Njegovom zagrljaju...jebiga ako sam sa sobom necu bit iskren, s kim cu! Doduse, mene cak i ova prisjecanja, mastanja, nostalgija...usrecuju tako da nemam osobitu zelju da bi se zabio al eto, sta je tu je, u mojoj glavici...kazu:jednom junkie, uvijek junkie, rokao se ti ili ne – ziva istina.
Pa duuugo od zadnjeg suta dogadalo mi se da bi se s takvom milinom i toplinom oko srca prisjecao onih slavnih dana....a u tim trenucima ne mislis na sranja, pokradene pare, zlato, knjige, testove, starce, histeriju doma...sve to nekako padne u drugi plan jer rijec je ipak o necemu jako intimnom, necemu sto ne poznaje moral i etiku, o necemu totalno egoisticnom, necemu sto zelis samo za sebe sto glorificiras stalno.
A upravo u tome lezi ta neka metafizicka ljepota svega toga, postojis samo ti, a kako je to «ja» u tim trenucima liseno svih poveznica s ovim svijetom tako je liseno i razmisljanja o posljedicama i bilocemu drugome...ti trenuci, ti sati provedeni u Njegovom drustvu dovode nekako do same srzi postojanja, kao da nisi ni ziv ni mrtav...ali nesto jesi, i imas taj filing vjecnosti nadohvat ruke, ma usudio bi se reci da se osjecas besmrtnim, vjecnim.
Eto...bila je ovo mala oda gospodinu H koji je za mene zabranjeno voce, iako je takvo najslade, no svejedno, unatoc svom glorificiranju koje sam gore nadrobio, ostajem straight, jer cak i da hocu, nemam od koga, s kim, a tu je i ReVia...
Eto, nekakva blokada je nastala u pisanju...zamislio sam se nad ovom bujicom slova koja je iz mene izasla, i nisam siguran imam li jos sta pametno za dodati...Tesko mi je pricati o emocionalnom stanju, o tome kako se psihicki osjecam, jer covjek pod utjecajem tolikih sedativa ne zeli razmisljati o tome...e sad, zasto ja to konstanstno odgadam? Vjerovatno jer se bojim suocavanja sa onim stanjem kojeg je Sartre nazvao mucnina a ja prve simptome pocinjem osjecati vec 2 dana provedena bez tableta. Pa sad, da li da krenem u rat, ili da budem i dalje ovako nosen blagim osjecajem ugode i opustenosti (umjetno izazvanim). Ako krenem u rat, mogao bi naici na opustosenost, podrucje koje je ostalo nakon nekog zajebanog nuklearnog pokusa...i sta da ja radim s time, odakle da pocnem cistiti? Moze li se uopce to dekontaminirati?? Puno sam puta tako trijezne glave, bez sedativa, pokusao funkcionirati u ovom svijetu, odlaziti na fax, treninge...ali vec prvi kontakti s ljudskom rasom ili neki dijalog u meni bi izazvao takve reakcije koje su u najmanju ruku strasne a mogu ih sazeti u ono sta zovu napadom panike...grcenje, tremor, smetenost, iskrenje svjetala...a kad bi u takvom stanju sam sjeo na neku klupicu pored faxa, stvari bi postajale zive, treperile bi i pomicale se, takva sposobnost uocavanja sitnica koje odjednom dobivaju na znacenju, zapravo misticno iskustvo(nemam bolji izraz za to). E sad, problem je sto ja u takvom stanju nemogu drugo...osim ako ne zelim zavrsiti u ludari nego lezati doma u krevetu ili sjediti na nekoj terasi i sa sigurne udaljenosti promatrati ljude....a da ne kazem kad dodjem doma pa me starci pitaju kakve su ti to oci.-..a ja se pogledam u ogledalo i ugledam razrogacene oci nekog manijaka, prosirene zjenice...ko da sam na bonkasu!!
Mozda rijesenje lezi u laganom, ali stvarno laganom smanjivanju doze tableta, nista mi drugo ne pada na pamet...Znam da fax bez njih (ili alkohola, ili dopa) ne mogu zavrsit.
Ma zasad ostajem pri starom, nakacen na tablete, tu jedinu drustveno prihvatljivu ovisnost za koju znam da me polako pretvara u ludog zombija al sta cu... E da...jedino sam primjetio da to stanje bez tableta nestaje kad sam u nekom zaista ugodnom, intimnom drustvu...ovdje govorim o curi XY i ovih 5 dana sto je provela kod mene. A sad se opet pitam:nije li i to neka vrsta iluzije...ako prouzrocuje stanje sretne tuposti i bezbriznosti kao i xanaxi recimo??? Pa sta je onda stvarno? Meni se cini i sve i nista...al nekako najblizi sam sebi bas u tim trenutcima kad sjedim kraj faxa, izludenog izraza lica, i promatram stabla kako mi pricaju, bjezim od ljudi... Eto zavidna situacija, nema sta... Uglavnom, jos nemam snage ista mijenjati!!!

...evo, toliko za sada, oci ce mi ispast od gledanja u monitor
:shock:
Nastavit cu uskoro nadam se...
Eto nadam se da vas nisam preopteretio :roll:
Pozdrav svima od stvora!
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

ajd nastavit cu...kad postanem dosadan skinite temu :lol:

Opet zbrkane misli...samo sta se glavni protagonist vraca u pricu...


...proslo je neko vrijeme... ...i dogodilo se sranje...opet!
Ma u cetvrtak sam se zabio, i to 2 puta!!! Ko grom iz vedra neba!nisam pio reviu dan prije i eto...prilika se ukazala. Stara je prokontala da sam nekako previse euforican ali nije nista htjela komentirat. E sad, petak ujutro, pijenje revije...ja naravno, da zadrzim djelovanje dopa od jucer sakrio sam je u ustima...i...STARA JE SKUZILA!!!! Ufff, i napadne me ona da ja vec danima tako muljam s tom reviom, i da sam joj jucer bio sumljiv. I da me popodne ceka test! Ja u meduvremenu otisao na ispit, polozio, kupio limuntus da probam zajebat test...ali dzabe, test pozitivan....i jebi ga sad...ocaj u kuci...pa zar opet, pa ima li tome kraja i slicne storije...Uglavnom moja prica je bila da nisam uzeo pdo nego 2 hepa...;-) Ok, bilo je napeto jos drugi dan...ali nisu nikakve restrikcije uveli, osim sta kontrolirano pijem (i gutam) reviju...tako da sad stvarno nemogu vise ni da hocu zmuljat. I sa starim sam se dogovorio da ce mi dat on u bilokoje doba dana ili noci neki leponex ili sta vec ako mi bude frka ili ako dodjem u napast...ma iznenadila me reakcija...valjda su skuzili da je efikasnija metoda da probaju na lijepi nacin nego opet dernjava i zabrane. Otad sve ok, bilo je napeto jos drugi dan...ali nisu nikakve restrikcije uveli, osim sta kontrolirano pijem (i gutam) reviju...tako da sad stvarno nemogu vise ni da hocu zmuljat.

I ode mi mala negde krajem ljeta kuci...ostadoh sam i lud...

... ja sav pokisao, tuzan, prazan, i kamo cu nego u ljekarnu...2 kutice lexicha. E a jucer, majko milaaaa...ko da sam podivljao, isto sam bio nesto skurcan, lunjao po Rijeci ujutro, trazio neku knjigu...i tako zovnem ja M, samo kazem carobnu rijec: incognito? I vec za pol sata zabijen ko slapa...E a onda upada G iz Zg kod M u kucu sa 500 kn i kaze:ajde, sta se ceka? I pol sata kasnije jos podebljaniji. Doma sam se borio da zadrzim oci otvorene vise il manje uspjesno, ajme koje diiivno kljucanje, uhx... Eto, ode mi mala i ja ko zivotinja nasrnem na sve. Ok, sad je bilo dosta, napravio sam to...idemo dalje!

Naravno...nije dugo kad ono...

Niti pol sata nakon sta sam ovo napisao...hop po dop! Ma G je bio nabrijan, imao para i eto nas opet, zabijeni ko slape... Jos i kupanac cijelo popodne pracen onim blazenim osjecajem... Divotica. Dosao doma, kljuc teski, optimizan, ceskanje do iznemoglosti...ko u one stare slavne dane. Oko 10 navecer jos i boca Vermoutha, bas je fin bio, nisam se prepio al bas mi fino legao na morfinsku podlogu, ugodno osamucen...Zaspao ko klada, sretan ko prase. Nikakva griznja savjesti, pa valjda i ja zasluzujem pokoji «perfect day» tu i tamo, da ne mislim na posljedice i slicno..

......


Eh...opet sam se zabio, na moju inicijativu M i ja strusili u sebe 3 panja, opet se kupali, uzivali...dan je doslovno prohujao...navecer sam opet nesto malo cugnuo i zaspao.

.....

Budenje oko 11, dorucak, pomaganje starcima oko nekih ormara, nije mi se dalo ucit... Zovnem M na mob i nakon 2 min razgovora bez ikakve namjere pao dogovor, kao ajmo proslavit Velu Gospu, hihi, nes ti razloga. Skupile se pare dok trepnes i u 13:30 vec sam ga pokupio i hitamo na dogovoreno mjesto. 2 panja, savrseno, odlicna roba, popola, kod njega kuvanje i "ritual", kavica i kupanac po kisi i hladnoci,brckamo se ko da je 30 stupnjeva i toooplo more.
Eto 4-dnevna turneja. Sada stvarno stop jer jos par dana ovako i opet bi bio nakacen. Ali toliko sam se dobro osjecao ovih dana, bas osjecam da mi je trebalo, falilo...jer taj filing je nemoguce izbrisat, zaboravit, ma koliko bio straight...pa zasto si onda ne priustiti tu i tamo malo uzitka, totalne radosti postojanja...

Sutra moram na fax prijavit ispite, ozbiljno pocet uciti tako da slijedi razdoblje bistrenja uma i apstinencija. Jos veceras malo vina i to je to (nadam se)....Hm, tesko zabu u vodu natjerat. Jebote koji sam ja kontradikt...ma ja sam junkie- bio na dopu, pilsevima, popio vino ili potpuno straihgt...tako mi mozak funkcionira, vidim to i u nekim situacijama kad mi takve stvari nisu ni nakraj pameti...mahnito stavljanje svake kune u kasicu, gomilanje para nizasto, suljanje, trazenje para, teznja za osjecajem zabijenosti. Recimo pilsevi...svjestan sam potpuno da se od njih ne mogu zabit makar pojeo i cijelu kutiju...al ne, jace je to od mene, trpam ih na sake zeleci postici makar priblizno efekt dopa. Ma strasno...mislim da se nesto nikada nece kod mene promjeniti, kao sta rekoh, bio ja straight ili ne a to je to cuveno narkomansko razmisljanje i nacin zivota...joooj kako sam zivnuo ovih dana, stalno sam vani...dogovori, skupljanje para, voznja, kupovina pribora, pa iscekivanje, uzbudenje jer cu se zabit, pa kavica, more...a bez dopa ne bi mi palo napamet ni izac iz zamracene sobe...taj mooving je veliki dio svog tog doperskog dira, mogu slobodno reci da to nije samo zabijanje gana u venu, to je stil zivota, i to vrlo interesantan, uzbudljiv, onakav kakav ja volim...Eh, izgleda da je sve isplivalo na povrsinu...sve sam priznao, barem sam pred sobom ne zelim lagati. To sam ja...
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

...nakon 15-ak dana...

Eto me...proslo je neko vrijeme, prohujao 9 mjesec, mjesec konstantnog, SVAKODNEVNOG rokanja, cak mi se i moja centralka «bunar» jadna povukla! Ok, nisam ni mislio da ce vjecno trajati, cak sam se podsvjesno i nadao da ce me neko skuzit jer ovo je postalo i gore od one nocne more 2000. godine...cak su i kolicine vece sada...Starom sam maznuo nekih 1000 kn, a staroj dignuo s njezinom karticom (ukrao pin) s bankomata jos toliko...eto krenulo je opet tim smjerom bez povratka.
I eto...jucer dolazim s faxa, stari me ceka s casicom i kaze -. Daj mokracu!...sve mi je bilo jasno...nije bilo deracine, obecao je da staroj nece nis reci, dogovorili smo se oko svega...nis se ne mijenja samo cekaju me cesti testovi i ako jos jednom sjebem stvar odo ja da se lecim, i nema vise zivota... Ok, dosta o tome...jos samo da spomenem da sam se zadnji put roknuo jucer prije nego sta sam dosao doma i sad me pici najjaca kriza u zivotu...popio sam popodne 15 dijaza, odspavao i probudio se mokar! Kisem stalno, curi mi nos, sad mi je hladno, pa vruce...noge me uzasno bole... Sutra idem po tramale i jos 2 kutije dijaza...ovo ce potrajati barem jos 3 dana...mogu mislit sta me sutra ceka ako mi je vec dan nakon ovako gadno...fuuuj...Eto pijuckam pivu, popio sam jos 10 dijaza za spavanje a bit ce mi na raspolaganju jos toliko kraj kreveta nocas uz casu vode.,..ako se probudim recimo oko 3 sata unezvjeren... Nekako mi je lakse dok pisem...toliko sam zaokupljem fizickim simptomima da ni ne razmisljam o onome sta ce biti kad se ocistim a onaj prokleti crv pocne piliti po glavi...aiiii!!!!

Ok...za sada toliko. Ajd dajte neku povratnu informaciju, je li citljivo ovo uopce, da nastavim?

Voli vas Stvor
:-D
My lost...and here we go again...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nastavi...obavezno. meni je pisanje pomoglo u vrijeme kriza....poludila bih inace. meni je kataoresan pomogao(za spustanje pritiska) jer bas ukloni to kihanje, jezu, vruce.hladno i to sve.... i josh i zaspish.
pazi sa diazepamima...jako su adiktivni. a tek od njih kriza...aaaa....uzas.
nego samo ti pisi...izdrzi jos koji dan(nece biti tako strasno. vidjeces. samo te strah. i mene je bilo strah...ma panika me hvatala...brrr kad se sjetim.pij blokatore...i vrati se u skolu....
jebesh dop vishe
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Hej Luna...
Malo si krivo shvatila tijek price..ispovijest izgleda kao da je pisana u real time obliku...ovo sta sam napisao je prepisano iz mojih rokovnika a zadnji post je iz septembra 2002. Ma dobro sam sad, na subutexu...samo sam krenuo negde od sredine s pricom...Doci cu do pocetka, kraja, sada listam rokovnike i pisem ono sta je bilo tek toliko da znate u kakvom sam kurcu bio tada...ovo sta sam napisao bio mi je najzajebaniji period u zivotu...te sam godine izgubio i 3 jako dobra prijatelja (jedan od raka, drugi od OD,treci u prometnoj) ma faza u kojoj sam bio jaaako autodestruktivan.
Puno mi je bolje sada, prosle 4 godine,doduse bilo je dosta recidiva al zavrsio fax, sredio se nekako, krenuo s terapijom, trazim posao.... Ma pisat cu i o tome. Hvala na podrsci.
Sve vas voli Stvor! :D
My lost...and here we go again...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Post by ONO »

Ej ekipo!

Sta cu dalje? Da nastavim s tipkanjem? jesam vam dosadan? Neka malodusnost me lovi i cini mi se da je ovaj cin pisanja sebican,nikome ne pomaze, ne mislim na vas, one koji ste tu na forumu da bi nasli nadu... Ali jebeni ego mi govori da mi pomaze ovo pisanje, puno stvari mi se vraca...ma preispitujem se, pokusavam naci uzrok mojeg druzenja s Njim... dal se iza toga stvarno krije mrznja prema sebi (a sve mi nekako ukazuje na to)... Izvukao sam svoje misli iz prasine koje sam mahnito bacao na papir za vrijeme najgore tame, sivila... Ako nista, radim ovo zbog sebe, isplivat ce nesto iz toga, osjecam da se nesto vec pomaklo, puno razmisljam u zadnje vrijeme i iako mi ovo napisano iz 2002. i izgleda toliko daleko, opet sam u konfliktu, i dalje mrzim sebe! Promjenilo se jedino to sto sam tablete i dop izbacio iz zivota, krenuo s terapijom... ostalo je sve isto...cini mi se da sam tek sad poceo razmisljati, postao samokritican...predugo sam bio potpuno ravnodusan prema svemu i svakome i mislio samo na svoju "dnevnu porciju"!
Puno ste mi pomogli, zato sam se i odvazio na ovaj potez, da ne budem samo promatrac nego konacno progovoriti...pa makar samo pisao, o sebi... Pomaze mi. Svi ste mi jako dragi i po stoti put vec kazem da ste me spasili da ne potonem do dna, al mislim da je vrijeme da se povucem, stvarno ne nalazim nikakvu dobrobit za vas u svojim postovima, nisam vam potreban ALI HVALA VAM SVIMA, ne znam sta bih da vas nema...ne znam sta da radim dalje... Mozda samo los dan, tjedan? I dont get it...
Ajd drzte se ljudi!!!!!

Voli vas Stvor! :twisted:
My lost...and here we go again...
Jazavac
Posts: 18
Joined: Mon Sep 25, 2006 1:57 pm
Location: Na poslu
Contact:

bla bla bla

Post by Jazavac »

Stvore,za početak nam reci koliko dugo si bez dop-a i tih "tableturina"
Mada kad kažeš da piješ terapiju sada(pa i to su tableturine)
Ovo te pitam iz razloga da vidim u kojoj si "fazi" da bih ti mogao napisati koju riječ.
Ja se negudram 7 god pa sam pa kontam da je moja metamorfoza pri kraju.
To jest da sam večinu faza prošao.


Spotski pozdrav: "ZDRAVO"!!!!
Bez potpisa
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

ONO wrote:Ali jebeni ego mi govori da mi pomaze ovo pisanje, puno stvari mi se vraca...ma preispitujem se, pokusavam naci uzrok mojeg druzenja s Njim...
Dragi moj stvore ako tebi pomaže pisanje, just go on...
A mislim da ima jako veliki broj ljudi koji će se, čitajući tvoju priču, zapitati oko nekih stvari. Ja sam pročitala prvi post (za sad ne stignem ostalo) i čini mi se da imaš šta za reći.

Pozdrav i čuvaj se...

S.
Titanik1

Post by Titanik1 »

Prijatelju-pisi,ne odustaj sada,kad je najzanimljiviji dio! Zaplet! ;-)
Post Reply