ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Da, filozofi, majku li im j...m! Ovaj Kant je stvarno pedercina i ne bi se cudio da ima nesto s Moneskjeom, pasu si, uostalom! :-D
Nego dejanne, kad cemo cuti tvoju pricu? Ne ocekujem sad tolika baljezganja kao ja :-D al barem da znamo sta se desavalo, kako si se izvukao i od cega, po mom iskustvu mislim da bi ti prijalo da se malo istreses...
Komsije moje, ja zurim do grada, dogovorio konzultacije za ispit...hehe, idem pitat tipa iz cega da ucim...hehehe! :-D :-D
Pa tome i sluze konzultacije, za glupa pitanja!
Do tipkanja, pusa svima
Jago :twisted:
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

samo napred!ewo i ja da zawrshim sa jutarnjim ritualom...i bacam se na monteskje-A :lol: :lol: :lol: :lol:
dejane,i ja bih woljela cuti neshto o tebi...meni je istresanje owdje mnogo wishe pomoglo od bilo kog razgowora,da li je bio u pitanju psihjat...majka...ma ne kontaju oni nishta!osjeca da mi je dusha sad chista kao BEBI...razmisli,mash poljubac od mene PDT_Love_08
E,da ljudi su owdje jako dobronamjerni...waljda zato shto nas je swe ziwot poshteno omlatio :smt021
kiss woli was beba
Last edited by rajouno on Thu Dec 06, 2007 5:58 pm, edited 1 time in total.
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Eh da bebo, da nisam imao ovaj forum, puno stvari o sebi ne bih naucio, shvatio, kao sta ne bih uvidio da imam neke probleme na koje ste mi vi ukazali (kao na ljubav prema tabletama) i jos bi manje cijenio sve svoje pobjede, doduse male, ali korak po korak- da me vi niste podrzali...ovako mi se svaki dan koji proveden strejt i imalo sretan cini necim velikim, a to naucis na ovom forumu...citam koliko ljudi imaju volje, strpljenja, zivaca, koje su se sudbine ovdje isprecijecale i na kraju... shvacam da nisam jedini, jer ima nas toliko koji isto tako imaju za glavni zadatak u zivotu da ostanu strejt i vrate se u zivot i dakako :-D !

Ljubim vas sve i zelim vam divan dan! :D
jago :twisted:

PS-Dejanne, kako si druze? ajd svrati na kaficu! Pozdrav Makedoniji!
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

poljubac za tebe ONO...ma owo mi doje kao ispijanje kafice sa najboljim prijateljima(koje nemam)...i jutarnje i popodnewne hihihiihi
PER ASPERA AD ASTRA...
dejann
Posts: 16
Joined: Mon Nov 26, 2007 8:42 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by dejann »

Pozdrav Jago,Coka,Bebo....pozdrav forume.Vidim da ste svi dobro,mada vas ne poznajem to me iskreno raduje.O cemu bi ja pisao kad se pola toga ne secam ha ha,ma zezam se ali napisacu i ja svoju storiju mada je sve to klasika,evo napisacu je 19tog kad ovaj nas filozof polozi ispit. :partyman: :partyman: Jago kad bi ti polozio ovaj ispit posle duzeg vremena,onda ce naredni ici lakse,bar se meni tako cini.E dolaze mi neki gnjavatori......budite mi svi puno pozdravljeni i samo polako.Caoooo ;-) ;-) ;-)

EEE volio bi ja doci na :drinkers: ,volim ja more najvise na svetu,ali valjda ce biti prilike zivot je cudo
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Jutro ljudi!
Hehe, dejannee, nemoj ti biti tako siguran da cu ja nakon tolike stagnacije iz prve polozit, ide jaako polako jebiga :-D
A tvoja storija...ma kad ti dodje sjedni i pocni, pa u nastavcima, ajd da malo poblize upoznam komsiju! A u svako vrijeme svi ste dobrodosli u Rijeci na kafici na burici :-D
Veeeliki pozdrav od ranoranioca-filozofa (idem po terapiju :-D )
Ajd tipkamo se...i UZIVAJTE u petku! :finga:
jago
My lost...and here we go again...
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by rajouno »

bogami si poranio ono,i mene si zeznuo hehhhehhe
moje wrijeme istiche...wec me zu;lja stolica...i ti si dobrodoshao u nashu krasnu cg :D
a sa ispitom plako,ne nabijaj sebi pritisak...znam kako je meni bilo kad sam pochinjalla(nastawljala)
jubim te :smt055 PDT_Love_14 PDT_Love_12 :heart:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by cokapeace »

Eeeee,samo jedan BIGGG KIIISSSSSSS i od mene za sve vas drugari!!! :D PDT_Love_18
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
dejann
Posts: 16
Joined: Mon Nov 26, 2007 8:42 pm

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by dejann »

Proci ces,proci ces,a bice valjda i malo srece,a i ako ne prodjes iz prve,bitno je da si ti krenuo u rat sa opicenim filozofima,e sad ,mi se ne predajemo bez borbe,mi smo glavnu bitku dobili ,sad ostaje da sredimo jos ove normalne"sitnice".I DOBIJAMO RAT Juriiiiiiiiiiiiisssssssssss :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Veceras je vikend moglo bi se i malo popiti,ali ne smeeeeeeeeeeeemmm.E da ga jebem.CAO POZZ.IZ MK.
User avatar
ONO
Posts: 204
Joined: Fri Nov 10, 2006 10:13 am
Location: ordinary world

Re: ISPOVIJEST JEDNOG STVORA...

Post by ONO »

Jutro narode!

Jeste mi zivi, bistre glave ili mamurni, mislim, bio je vikend, pa ono...za normalne ljude to znaci popit koje extra :-D ...
Ja sam pak, onako buntovnicki, zavaljen ispred tv-a, gledao velikog brata i druga neka sranja nad sranjima nad tv-u, fino se oko 10 uvukao u krevet, i zzzzz...
Maloprije se probudih i lupa mi srce od uzbudenja i sjecanja na prethodnu vecer, hehe
Sta ima kod vas rajo?
Hmmm...jos je rano, nemam neke inspiracije za pisanje, osjecam se praznim, dosadnim...al nista novo, cista vikend-klasika :D
Eto toliko za sada, stvarno mi je crnilo pred ocima...mozda mi treba poticaj, ajd nek me neko od vas "bocne" u zivac malo...pa da vidis kako cu pisat!
Htjedoh samo cuti kako ste mi vi...pa eto, kad navratite na forum skoknite na kafu, ko god hoce!

voli vas jago :twisted:
My lost...and here we go again...
Post Reply