Sto nakon skidanja?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Viktor89 »

Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 9:50 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Viktore, na ovaj forum se smiju prijaviti svi, ne samo oni koji se SKIDAJU, ili oni ČISTI. Ovdje je dopušteno pisati sve, jer ovdje smo svi bar u jednom trenutku bili sa nadom da će nam netko pomoći. Sve u svemu, hvala na odgovoru.
Katarina, kada si na Heroinu, puno je lakše uzeti nečiji savet kako. Kada si strejt, ne ide, je l'?

Postoje članovi koji su slabi, osetljivi na Heroin i kojima ne paše ova tema. Puno tražiš na Heroinu. Ispoštuj ljude koji se bore i ne piši o tome koliko si Heroina uzela. Piši o svojim mislima i željama. Nerealnim. One postoje na Heroinu. Bez Heroina i nema puno toga da se kaže, zar ne?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Vojna Gimnazija kao i @Makedonec samo što neće da se javi. Baš kolegijalno. Eto zašto na suvo. Jeste hard core ali kad se skineš, skineš se. Bar znam šta radim.

Tačno je ovo što si rekla Viktoru, imamo pravo da pišemo na kojim količinama smo bili ili jesmo, sadašnje vreme.
Nego vidiš da čovek ide od jednog do drugog i podmeće nogu, oterali su odnosno ne oterali nije to, previše su to jake ličnosti da bi bile oterane ali su ljudi digli ruke.
Otišli sami.
Drago mi je što tebi nisam ludak i što mogu sa tobom da pišem ali malopre vidim da mi je Sanela napisala da će me najverovatnije banovati, tako da od mene nemaš neke koristi.

Sad sam čitao da vidim gde sam koga vređao i jedino što sam video je da sam bio agresivan, a vređao? Može im se.
Ja naročito nisam bitan jer sam unapred rekao da mi treba ovaj forum na mesec dana, znači koji ću im ku...c.

Tako to ide i u RL, kome trebaš i kome ne trebaš.

Ne mogu da verujem da mi se spava, e pa super. Radio sam dosta vežbe danas, a skoro 7 dana odnosno noći nisam spavao normalno, pa idem dok me drži, da se ne razbudim.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 10:18 pm
Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 9:50 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Viktore, na ovaj forum se smiju prijaviti svi, ne samo oni koji se SKIDAJU, ili oni ČISTI. Ovdje je dopušteno pisati sve, jer ovdje smo svi bar u jednom trenutku bili sa nadom da će nam netko pomoći. Sve u svemu, hvala na odgovoru.
Katarina, kada si na Heroinu, puno je lakše uzeti nečiji savet kako. Kada si strejt, ne ide, je l'?

Postoje članovi koji su slabi, osetljivi na Heroin i kojima ne paše ova tema. Puno tražiš na Heroinu. Ispoštuj ljude koji se bore i ne piši o tome koliko si Heroina uzela. Piši o svojim mislima i željama. Nerealnim. One postoje na Heroinu. Bez Heroina i nema puno toga da se kaže, zar ne?
Kad si ti postao moderator?
:mrgreen:
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Viktor89 »

Ausername wrote: Sun Jun 13, 2021 10:22 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 10:18 pm
Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 9:50 pm
Viktore, na ovaj forum se smiju prijaviti svi, ne samo oni koji se SKIDAJU, ili oni ČISTI. Ovdje je dopušteno pisati sve, jer ovdje smo svi bar u jednom trenutku bili sa nadom da će nam netko pomoći. Sve u svemu, hvala na odgovoru.
Katarina, kada si na Heroinu, puno je lakše uzeti nečiji savet kako. Kada si strejt, ne ide, je l'?

Postoje članovi koji su slabi, osetljivi na Heroin i kojima ne paše ova tema. Puno tražiš na Heroinu. Ispoštuj ljude koji se bore i ne piši o tome koliko si Heroina uzela. Piši o svojim mislima i željama. Nerealnim. One postoje na Heroinu. Bez Heroina i nema puno toga da se kaže, zar ne?
Kad si ti postao moderator?
:mrgreen:
Smešno li je.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 10:18 pm
Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 9:50 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Viktore, na ovaj forum se smiju prijaviti svi, ne samo oni koji se SKIDAJU, ili oni ČISTI. Ovdje je dopušteno pisati sve, jer ovdje smo svi bar u jednom trenutku bili sa nadom da će nam netko pomoći. Sve u svemu, hvala na odgovoru.
Katarina, kada si na Heroinu, puno je lakše uzeti nečiji savet kako. Kada si strejt, ne ide, je l'?

Postoje članovi koji su slabi, osetljivi na Heroin i kojima ne paše ova tema. Puno tražiš na Heroinu. Ispoštuj ljude koji se bore i ne piši o tome koliko si Heroina uzela. Piši o svojim mislima i željama. Nerealnim. One postoje na Heroinu. Bez Heroina i nema puno toga da se kaže, zar ne?
Potpuno si u pravu. Slažem se. Ponijelo me. Jebi ga. Najmanje što želim je da se zbog mene netko osjeća loše ovdje. Ja sam kao i svi vi, vjerujte. Ništa drugačija.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Ausername wrote: Sun Jun 13, 2021 10:20 pm Vojna Gimnazija kao i @Makedonec samo što neće da se javi. Baš kolegijalno. Eto zašto na suvo. Jeste hard core ali kad se skineš, skineš se. Bar znam šta radim.

Tačno je ovo što si rekla Viktoru, imamo pravo da pišemo na kojim količinama smo bili ili jesmo, sadašnje vreme.
Nego vidiš da čovek ide od jednog do drugog i podmeće nogu, oterali su odnosno ne oterali nije to, previše su to jake ličnosti da bi bile oterane ali su ljudi digli ruke.
Otišli sami.
Drago mi je što tebi nisam ludak i što mogu sa tobom da pišem ali malopre vidim da mi je Sanela napisala da će me najverovatnije banovati, tako da od mene nemaš neke koristi.

Sad sam čitao da vidim gde sam koga vređao i jedino što sam video je da sam bio agresivan, a vređao? Može im se.
Ja naročito nisam bitan jer sam unapred rekao da mi treba ovaj forum na mesec dana, znači koji ću im ku...c.

Tako to ide i u RL, kome trebaš i kome ne trebaš.

Ne mogu da verujem da mi se spava, e pa super. Radio sam dosta vežbe danas, a skoro 7 dana odnosno noći nisam spavao normalno, pa idem dok me drži, da se ne razbudim.
Svaka ti čast kad možeš vježbati. Ja se ne bih mogla pomaknuti mislim barem 20 dana. Najveći problem nakon skidanja je nedostatak energije. Meni osobno.
Kažu radi nešto da ne misliš na pizdarije... Kako da radim kad ne mogu pomaknuti sobom. Tako da, još jednom, svaka ti čast.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Viktor89 »

Zbunjujuće je da možeš u zikri vežbati i da ti to pomaže. Stvar je u receptorima, koji nikakvu korist iz toga ne uzimaju. Dopamin, recimo. Ne možemo osetiti nikakvo zadovoljstvo.

A ti, Katarina, stisni petlju. Uz kratkotrajnu upotrebu Buprenorfina, bićeš u stanju otići kod doktora i dobiti terapiju sa kojom ćeš to lakše proći. Žene to teže podnose. Posveti se lečenju ili zauvek ostani takva. Ne možeš ni to. Narkotici imaju svoj rok trajanja. Odnosno delovanja. Gubiš vreme ovde.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Viktor89 wrote: Mon Jun 14, 2021 10:03 pm Zbunjujuće je da možeš u zikri vežbati i da ti to pomaže. Stvar je u receptorima, koji nikakvu korist iz toga ne uzimaju. Dopamin, recimo. Ne možemo osetiti nikakvo zadovoljstvo.

A ti, Katarina, stisni petlju. Uz kratkotrajnu upotrebu Buprenorfina, bićeš u stanju otići kod doktora i dobiti terapiju sa kojom ćeš to lakše proći. Žene to teže podnose. Posveti se lečenju ili zauvek ostani takva. Ne možeš ni to. Narkotici imaju svoj rok trajanja. Odnosno delovanja. Gubiš vreme ovde.
Ne znam zašto bi gubila vrijeme ovdje, bar vremena imam na pretek. Šalim se.
Lako je reći. Ne znam dali si bio ovisnik. Ako jesi, vrlo dobro znaš o čemu pričam.
Ausername, stvarno mi nije jasno kako možeš vježbati 5. dan bez H, na suho, na zikri. Nikako mi nije jasno. Daj nam molim te kaži, kako ti to uspijeva?
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Katarinaa wrote: Tue Jun 15, 2021 5:21 pm
Viktor89 wrote: Mon Jun 14, 2021 10:03 pm Zbunjujuće je da možeš u zikri vežbati i da ti to pomaže. Stvar je u receptorima, koji nikakvu korist iz toga ne uzimaju. Dopamin, recimo. Ne možemo osetiti nikakvo zadovoljstvo.

A ti, Katarina, stisni petlju. Uz kratkotrajnu upotrebu Buprenorfina, bićeš u stanju otići kod doktora i dobiti terapiju sa kojom ćeš to lakše proći. Žene to teže podnose. Posveti se lečenju ili zauvek ostani takva. Ne možeš ni to. Narkotici imaju svoj rok trajanja. Odnosno delovanja. Gubiš vreme ovde.
Ne znam zašto bi gubila vrijeme ovdje, bar vremena imam na pretek. Šalim se.
Lako je reći. Ne znam dali si bio ovisnik. Ako jesi, vrlo dobro znaš o čemu pričam.
Ausername, stvarno mi nije jasno kako možeš vježbati 5. dan bez H, na suho, na zikri. Nikako mi nije jasno. Daj nam molim te kaži, kako ti to uspijeva?
Katarina, silom. Mučio sam se.
Došao sam samo da ti odgovorim na ovo jer sam video ogromnu razliku u tvom stavu prema meni (i mom vežbanju) pre i posle Viktorovog mešanja u sred našeg razgovora
Ne znam šta taj lik ima protiv mene, zaista.
Viktore, endorfin pa onda serotonin i dopamin. Rekao sam već, mučio sam se da mi kroz znoj ovaj otrov što pre izađe iz tela.
Skinuo sam se, smiren sam i ponavljam da sam došao samo ovo da napišem, ljudi, vežbajte na silu od trećeg dana, ni ja nisam mogao prva dva dana ni zube da operem akamoli vežbam.
Jebi ga, 2 dana pakla, posle još pakla, ali skinuo sam se. Poz.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Ausername wrote: Thu Jun 24, 2021 9:14 pm
Katarinaa wrote: Tue Jun 15, 2021 5:21 pm
Viktor89 wrote: Mon Jun 14, 2021 10:03 pm Zbunjujuće je da možeš u zikri vežbati i da ti to pomaže. Stvar je u receptorima, koji nikakvu korist iz toga ne uzimaju. Dopamin, recimo. Ne možemo osetiti nikakvo zadovoljstvo.

A ti, Katarina, stisni petlju. Uz kratkotrajnu upotrebu Buprenorfina, bićeš u stanju otići kod doktora i dobiti terapiju sa kojom ćeš to lakše proći. Žene to teže podnose. Posveti se lečenju ili zauvek ostani takva. Ne možeš ni to. Narkotici imaju svoj rok trajanja. Odnosno delovanja. Gubiš vreme ovde.
Ne znam zašto bi gubila vrijeme ovdje, bar vremena imam na pretek. Šalim se.
Lako je reći. Ne znam dali si bio ovisnik. Ako jesi, vrlo dobro znaš o čemu pričam.
Ausername, stvarno mi nije jasno kako možeš vježbati 5. dan bez H, na suho, na zikri. Nikako mi nije jasno. Daj nam molim te kaži, kako ti to uspijeva?
Katarina, silom. Mučio sam se.
Došao sam samo da ti odgovorim na ovo jer sam video ogromnu razliku u tvom stavu prema meni (i mom vežbanju) pre i posle Viktorovog mešanja u sred našeg razgovora
Ne znam šta taj lik ima protiv mene, zaista.
Viktore, endorfin pa onda serotonin i dopamin. Rekao sam već, mučio sam se da mi kroz znoj ovaj otrov što pre izađe iz tela.
Skinuo sam se, smiren sam i ponavljam da sam došao samo ovo da napišem, ljudi, vežbajte na silu od trećeg dana, ni ja nisam mogao prva dva dana ni zube da operem akamoli vežbam.
Jebi ga, 2 dana pakla, posle još pakla, ali skinuo sam se. Poz.
Viktor nikakav utjecaj nema na mene i moje mišljenje prema tebi! Samo mi stvarno nije jasno, ljudi u krizi nemaju snage otići do WCa, ustati, obući se. Ja, npr, cijelu noć se vrtim po krevetu, znojim se toliko da cijeli krevet pliva, i ja i moja odjeća, utapamo se doslovce u tom znoju, a ja nemam snage skinuti tu odjeću sa sebe iako znam da mogu dobiti jaku prehladu zbog toga.
I znam da će se mnogo ljudi složiti sa mnom.
Zašto bih mijenjala svoj stav prema tebi, radi nečijih kritika, nije mi jasno. Viktora ignoriraj. Mučila sam se i ja, al onda sam pročitala njegove postove, i njegov put. Vjeruj, nitko nema pravo omalovažavati, ispravljati nas, srati nam. A u istim je govnima kao i mi. Podržavam te kao i dosad, i kao i svakoga ovdje tko se trudi da se skine. Samo, kažem svoje mišljenje, da mi je teško pojmiti da netko može vježbati treći dan krize. Al, nismo svi isti. Btw, drago mi je što si se skinuo, ali, valjda znaš da sad slijedi ona najveća borba. Lp, i svako dobro ti želim.
Post Reply